Populaarseimad blogipostitused 2019. aastal

 

Uus aasta on hooga käima läinud ning on viimane aeg vaadata tagasi möödunud Autolevi aastale. Toome teieni seitse populaarseimat blogi 2019. aastal, millest võib kasu olla samuti käimasoleval dekaadil.

Kuidas käituda ja mida teha, kui politsei sind kinni peab?

Esimese koha hõivab vägagi mõjukas teema, millest ei saa üle ega ümber, kui sõidad auto või mõne muu liiklusvahendiga meie teedel.

Kas sina tead, kuidas käituda siis, kui politsei sind kinni peab, et kõik laabuks probleemideta, kuid samal ajal tundes ka oma õigusi?

Kui sa pole kindel, siis loe kindlasti see postitus läbi!

Foto- Arvo Meeks

Mida teha Saaremaal? 10 huvitavat kohta, mida kindlasti külastada!

Saaremaalt leiad tegevust nii suvel kui talvel. Lummav loodus ja kultuur on vaid auto- ja praamisõidu kaugusel. Vaata blogist, millised on 10 kohta, mida kindlasti külastada võiksid.

Autolevi aasta autod 2018

Meie kasutajaid on alati huvitanud, millised autod on enim aasta jooksul kasutust leidnud. Paljud neist sõidukitest on endiselt meie keskkonnas saadaval ning kui mõtled juba suvistele sõitudele, siis heida pilk peale usaldusväärsetele autoomanikele, kelle autosid enim renditakse!

Kõige ägedamad festivalibussid Autolevis

Kui plaanid aga pikemat reisi ning looduses ööbimine pole sinule probleem või vajad kaugemale sõiduks mugavat transporti, siis festivalibuss on õige valik. Meie blogist leiad suure mahutavusega bussi või karavani, millega sõbrad ja pere kaasa võtta ning nautida muretult pikki maanteekilomeetreid.

Hiiumaa on suurepärane paik nii aktiivseks kui ka rahulikuks puhkuseks

Rääkides eelnevalt Saaremaast, ei saa me mainimata jätta ka Hiiumaad. Just teie olete samuti uurinud eelneva aasta jooksul meie blogist, mida teha Hiiumaal – olgu sooviks aktiivne puhkus või mõnus lebamine mererannal. Kajakimatk või toiduelamus Ungru restoranis on vaid mõned võimalused meie suuruselt teisel saarel.

8 muljetavaldavat kabrioletti Autolevis

Soojast talvest võib peagi saada soe kevad ning suvi ja kui tunned, et armastad sportlikke autosid ning jahutavat tuult, siis on suur tõenäosus, et need kabrioletid on just sinule. Ära kaua oota, sest suvel on kabriolettidele suur nõudlus – broneeri sõiduk kohe!

18 Eesti paika, mida 2019. aastal kindlasti külastama peaks

Olgu talv või suvi, Eestimaal on endiselt kohti, mida saab külastada aastaringselt. Meie edetabeli viimases blogis toome välja kohad, mida külastada ka kindlasti 2020. aastal.

Autor - @kalevlait (Instagram)

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×