Autolevi kindlustus

autolevi kindlustus kaskokindlustus

Iga juhiloaomanik teab, et autoga sõites on oluline, et sõidukil oleks olemas kindlustus.

Autolevi jaoks on oluline pakkuda oma kasutajatele lihtsasti kasutatavat teenust ja turvatunnet. Koostöös If Kindlustusega välja töötatud Autolevi kindlustus katab inimeselt inimesele autorendiga seotud kahjud, mida tavaline kaskokindlustus ei kata. Kindlustus kehtib Euroopa piires kõikidele renditud sõidukitele v.a. mootorrattad ja haagised, millele kehtib rentija omavastutus.

Rentijale

Broneeringu eest tasumisel sõlmitakse Autolevis kindlustuspoliis automaatselt. Kindlustus kehtib võtmete üleandmisest sõiduki õigeaegse tagastamiseni. Rentija saab valida endale sobiva omavastutusega kindlustuse.

Tavaautodele ja kuni 27 a juhtidele
10 eurot/päev ja 500 eurot omavastutus või 14 eurot/päev ja 300 eurot omavastutus

Kõrge riskiga markidele ja kuni 27 a juhtidele
28 eurot/päev ja 300 eurot omavastutus või 20 eurot/päev ja 500 eurot omavastutus

* Kõrge riskiga brändid: BMW, Porsche, Mercedes-Benz, Audi, Subaru, Land Rover, Alfa Romeo, Hummer, Lexus, Jaguar, Infiniti

Alates 28 a juhtidele kõik auto margid
3 eurot/päev ja 1000 eurot omavastutus, 5 eurot/päev ja 500 eurot omavastutus, 7 eurot/päev ja 300 eurot omavastutus või 12 eurot/päev ja 100 eurot omavastutus.

Enam kui 20 aasta vanuste autode puhul Autolevi kindlustust ei paku. Maksimaalne omavastutus õnnetusjuhtumi korral on 1000 eurot.

Omavastutust ei pea maksma metsloomakahju korral.

Klaasikahjude ja autoabi korral rakendub põhiomavastutus.

Kindlustuspoliisi täidab Autolevi rentija jaoks automaatselt. Poliis saadetakse rentijale broneeringu eest tasumisele järgneval tööpäeval e-mailile. Rendilepingut ja poliisi välja printida ei ole vaja.

Enne ja pärast renti on vajalik teha autost fotod või video, et vältida hilisemaid vaidlusi.

Vaata ka kasulikke nippe turvaliseks sõiduks Autolevi blogist.

Autoomanikule

Autolevi kindlustus kehtib kõigile ja ainult meie platvormi kaudu tehingu sõlminud sõidukitele kuni 3,5 tonni, v.a. mootorrattad, haagised ja autoelamud, millele kehtib rentija omavastutus.

Tänu Autolevi kindlustusele on kindlustatu rentija. Seega kahjujuhtumi korral ei tõuse autoomaniku kaskokindlustusmakse. Kindlustuse hind on alati sama ka rentijale.

Kindlustus kehtib võtmete üleandmisest kuni auto õigeaegse tagastamiseni. Enne ja pärast auto renti on vajalik teha autost fotod või video, et vältida hilisemaid vaidlusi.

Kui autole on sõlmitud rendiauto kaskokindlustus, siis on autoomanikul võimalik valida, kumma kindlustuspakkuja juures kahjusid käsitleda. Samas Autolevi kindlustus annab autoomanikule võimaluse loobuda rendiauto kaskokindlustusest ja saada see tasuta kaasa Autolevi teenusega.

Kahjust teatamine

1. Kahjujuhtumi korral tuleb rentijal viivitamatult teavitada autoomanikku ja Autolevi kliendituge aadressil info@autolevi.ee, koos fotodega sõidukist enne ja pärast renditehingut.

2. Autolevi kindlustus katab järgmised riskid: õnnetusjuhtum (sh liiklusõnnetus, loodusõnnetus, vandalism kolmanda isiku poolt), tulekahju, vargus ja röövimine.

3. Kindlustusele esitab kahjuteate autoomanik If kodulehel. Pärast seda peab autoomanik esimesel võimalusel pöörduma oma sõidukiga Autolevi kindlustuspartneri If-i poolt autoriseeritud remonditöökotta. Endale kõige lähema töökoja leiab If-i kodulehele otsingumootorist – valik on suur. Töökojas paluge teha kahjuhindamine If Kindlustusele.

4. Kui autole on tekkinud kahjud rentija tegevuse tagajärjel, siis tuleb rentijal tasuda omavastutuse summa Autolevi arveldusarvele 3 päeva jooksul pärast õnnetusjuhtumit. Kui tekkinud kahju on väiksem kui omavastutuse summa, siis enam tasutud summa tagastatakse pärast remonttööde teostamist.

    Saaja nimi: Autolevi OÜ

    Saaja konto: EE467700771001921682

    Summa: vastavalt valitud omavastutusele eurot

    Selgitus: Broneering ID kulude katmine

 

Täpsemate pakkumustingimustega saad tutvuda siin: https://bit.ly/2XS8Ow7

Soovime Sulle ohutuid sõite!

 

Vaata autosid Sinu piirkonnas

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×