Autolevi kindlustus

autolevi kindlustus kaskokindlustus

Iga juhiloaomanik teab, et autoga sõites on oluline, et sõidukil oleks olemas kindlustus.

Autolevi jaoks on oluline pakkuda oma kasutajatele lihtsasti kasutatavat teenust ja turvatunnet. Koostöös kindlustusettevõttega If Kindlustusega oleme välja töötanud Autolevi kindlustuse, mis katab Euroopa piires kõiki Autolevi platvormi kaudu renditavaid sõidukeid, v.a. mootorrattad ja haagised, millele kehtib rentija omavastutus. Autolevi kindlustus katab inimeselt inimesele autorendiga seotud kahjusid, mida tavaline kaskokindlustus ei kata. Autolevi kindlustust on lihtne ja soodne kasutada.

Rentijale

Rentijatele tuleb iga auto rendiga kindlustus automaatselt kaasa. Rentija saab valida endale sobiva omavastutusega kindlustuse. Kindlustust on kolme tüüpi: 3 eurot/päev ja 1000 eurot omavastutus, 5 eurot/päev ja 500 eurot omavastutus või 9 eurot/päev ja 100 eurot omavastutus. Enam kui 20 aasta vanuste autode puhul Autolevi kindlustust ei paku ja maksimaalne omavastutus õnnetusjuhtumi korral 1000 eurot.

Omavastutust ei pea maksma metsloomakahju korral.

Kindlustuspoliisi täidab Autolevi veebiplatvorm Sinu jaoks automaatselt. Poliis saadetakse Sulle auto eest tasumisele järgneval tööpäeval e-mailile. Kindlustus kehtib auto võtmete kättesaamisest kuni sõiduki õigeaegse tagastamiseni. Rendilepingut ja poliisi välja printida ei ole vaja.

Enne ja pärast renti on vajalik teha autost fotod või video, et vältida hilisemaid vaidlusi.

Vaata ka kasulikke nippe turvaliseks sõiduks Autolevi blogist.

Autoomanikule

Autolevi kindlustus kehtib kõigile ja ainult meie platvormi kaudu tehingu sõlminud sõidukitele kuni 3,5 tonni, v.a. mootorrattad, haagised, autoelamud, millele kehtib rentija omavastutus.

Tänu Autolevi kindlustusele on kindlustatu rentija. Seega kahjujuhtumi korral ei tõuse autoomaniku kaskokindlustusmakse. Kindlustuse hind on alati sama ka rentijale.

Kindlustus kehtib võtmete üleandmisest kuni auto õigeaegse tagastamiseni. Enne auto rendile andmist on vajalik teha autost fotod või video, et vältida hilisemaid vaidlusi.

Kui autole on sõlmitud rendiauto kaskokindlustus, siis on autoomanikul võimalik valida, kumma kindlustuspakkuja juures kahjusid käsitleda. Samas Autolevi kindlustus annab autoomanikule võimaluse loobuda rendiauto kaskokindlustusest ja saada see tasuta kaasa Autolevi teenusega.

Kahjust teatamine

  1. Kahjujuhtumi korral tuleb rentijal viivitamatult teavitada autoomanikku ja Autolevi kliendituge aadressil info@autolevi.ee, koos fotodega sõidukist enne ja pärast renditehingut.
  2. Autolevi kindlustus katab järgmised riskid: õnnetusjuhtum (sh liiklusõnnetus, loodusõnnetus, vandalism), tulekahju, vargus ja röövimine.
  3. Kindlustusele esitab kahjuteate autoomanik If kodulehel. Pärast seda peab autoomanik esimesel võimalusel pöörduma oma sõidukiga Autolevi kindlustuspartneri If-i poolt autoriseeritud remonditöökotta. Endale kõige lähema töökoja leiab If-i kodulehele otsingumootorist – valik on suur. Töökojas paluge teha kahjuhindamine If Kindlustusele.
  4. Kui autole on tekkinud kahjud rentija tegevuse tagajärjel, siis tuleb rentijal tasuda omavastutuse summa Autolevi arveldusarvele 3 päeva jooksul pärast õnnetusjuhtumit. Kui tekkinud kahju on väiksem kui omavastutuse summa, siis enam tasutud summa tagastatakse pärast remonttööde teostamist.

    Saaja nimi: Autolevi OÜ

    Saaja konto: EE467700771001921682

    Summa: vastavalt valitud omavastutusele eurot

    Selgitus: Broneering ID kahjude katmine

 

Täpsemate pakkumustingimustega saad tutvuda siin: https://bit.ly/2XS8Ow7

Soovime Sulle ohutuid sõite!

 

Vaata autosid Sinu piirkonnas

 

 

 

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×