Kindlustus

 

Iga juhiloaomanik teab, et autoga sõites on oluline, et sõidukil oleks olemas kindlustus. Autolevi jaoks on oluline pakkuda oma kasutajatele maksimaalselt lihtsasti kasutatav teenus ja turvatunne, mida võib usaldada. Meil on hea meel teatada, et Autolevi on koostöös rahvusvahelise kindlustusettevõttega Compensa töötanud välja just inimeselt inimesele autorendi jaoks spetsiaalse kindlustuse. Käesoleva kindlustuse väljatöötamine algas selle aasta veebruaris ning nüüd Autolevi meeskonnal suur rõõm teada anda, et uus kindlustus on kasutamiseks valmis.

Autoomanike jaoks tähendab see seda, et alates tänasest on võimalik küsida Autolevist pakkumist kindlustusele, mis vastab just inimeselt inimesele autorendi vajadustele. Võimalik on saada autole nii liikluskindlustust kui ka kaskokindlustust. Kirjuta info@autolevi.ee.

Rentijatele annab uus lahendus veel lihtsamini kasutatavat teenuse tänu standardsetele tingimustele ning ühtlasi väheneb ka kindlustuse omavastutuse määr. Antud uuendusega rentija jaoks ühtegi lisatasu ei teki, kindlustuskulu on arvestatud Autolevi teenustasu hulka.

Compensa Vienna Insurance Groupi ainuomanikuks on Austria ning Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv kindlustusgrupp Vienna Insurance Group (VIG). Gruppi kuulub 50 ettevõtet 23 000 töötajaga ning tegutsetakse 25 riigis juba ligemale 190 aastat. Grupi käive ulatus 2015. aastal 9,5 miljardi euroni. Reitinguagentuur Standart & Poor’s on hinnanud pikaajalist Vienna Insurance Group-i krediidi- ja finantstugevust reitinguga A+ ning reitingu väljavaade on stabiilne. Eesti filiaali portfelli kuuluvad kasko- ja liikluskindlustuse tooted.

Küsi kindlustuse pakkumist kirjutades: info@autolevi.ee

Soovime sulle ohutut teed!

Autolevi ja Compensa Vienna Insurance Group Eesti filiaal

compensa-logo

 

×