Autolevi inimeselt inimesele autorendi kindlustus

autolevi autorent kindlustus

Iga juhiloaomanik teab, et autoga sõites on oluline, et sõidukil oleks olemas kindlustus.

Autolevi jaoks on oluline pakkuda oma kasutajatele lihtsasti kasutatavat teenust ja turvatunnet, mida võib usaldada. Koostöös rahvusvahelise kindlustusettevõttega Compensa oleme välja töötanud välja just inimeselt inimesele autorendi jaoks vastava liiklus- ja kaskokindlustuse.

Autoomanike jaoks tähendab see seda, et alates tänasest on võimalik küsida Autolevist pakkumist kindlustusele, mis vastab just inimeselt inimesele autorendi vajadustele. Kindlustus katab nii autoomaniku kui rentija sõidud. Võimalik on saada autole nii liikluskindlustust kui ka kaskokindlustust.

Rentijatele vähendab Autolevi inimeselt inimesele autorendi kindlustus õnnetuse korral kulusid. Kindlustus loob turvatunde, et õnnetuse korral on rentija omavastutuse määr sama suur kui autoomanikul. Loe lähemalt Autolevi kasutustingimuste kohta siit.

Compensa Vienna Insurance Groupi ainuomanikuks on Austria ning Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv kindlustusgrupp Vienna Insurance Group (VIG). Gruppi kuulub 50 ettevõtet 23 000 töötajaga ning tegutsetakse 25 riigis juba ligemale 190 aastat. Grupi käive ulatus 2015. aastal 9,5 miljardi euroni. Reitinguagentuur Standart & Poor’s on hinnanud pikaajalist Vienna Insurance Group-i krediidi- ja finantstugevust reitinguga A+ ning reitingu väljavaade on stabiilne. Eesti filiaali portfelli kuuluvad kasko- ja liikluskindlustuse tooted.

Soovime sulle ohutut teed!

Küsi meilt pakkumist

 

Autolevi ja Compensa Vienna Insurance Group Eesti filiaal

compensa-logo

 

×