Kõige ägedamad festivalibussid Autolevis

Suvi on suursündmuste ja festivalide aeg! Pole ilmselt nädalavahetust, kui ei toimuks mõnda suuremat või väiksemat festivali Eestis või lähinaabrite juures. Ühed populaarseimad leiavad aset just juulikuus – Retrobest Otepääl, I Land Sound Illiku laiul, American Car Beauty Show Haapsalus, Beach Grind Pärnus, Viljandi Folk, Saaremaa ooperipäevad, Tallinna Merepäevad või Positivus Festival lõunanaabrite juures. Autolevi soovib Sinu festivaliseltskonna suve veel muretumaks muuta ning on välja valinud kõige ägedamad festivalibussid, millega suvest viimast võtta ning mis aitavad sind transpordi ja peavarjuga, olgu sa siis metsas, rannas või linnas.

1. Renault Master 2013 

See 9-kohaline B-kategooria buss on täiuslik suurema seltskonna vedamiseks. Arvestades selle päevahinda tuleb antud bussiga festivalile sõit üheksakesi kindlasti odavam kui mõne muu transpordivahendiga. Sihtkoha otsinguil aitab interneti puudumisel Sygic, kus on kogu euroopa offline-kaardid. Head festivalimeeleolu saab tekitada 10″ androidi stereo, kus on olemas ka muidugi Spotify äpp. Senised rentijad on jaganud ainult kiidusõnu!

Hind: 60€ päev

“Väga mugav suur auto”

Taivo

 

2. Fiat Capron 2018

Rendi matkaauto ja ole oma aja peremees! Ei pea muretsema, kas jõuad õigeks ajaks või kas üldse saad endale toa. Peatuda saad seal, kus ise soovid. Sobib ideaalselt perele või sõpruskonnale, kes soovib pikemalt seigelda ning kamba peale tuleb isegi ööbimise mõttes odavam kui olla iga öö erinevas hotellis.

Hind: 130€ päev

 

 

3.Mercedes-Benz V-Klass AMG LONG 2018

Saabu üritusele uue ja luksusliku Mercedes Benz V-klassi väikebussiga. Tegemist on ökonoomse diiselmootoriga väikebussiga, mille keskmine kütusekulu on 6,8 liitrit 100-le kilomeetrile. Arvestama peab muidugi, et selle auto minimaalne rendiperiood on kolm päeva, kuid arvatavasti juba esimesel päeval selle autoga sõites tekib tunne, et sõidaks kasvõi terve nädala. Mugavus nii sõitjale kui reisijatele on selles luksusbussis igaljuhul tagatud!

Hind: 100€ päev

 

4.Renault Trafic 2016

Tartus ootab Sind kõige pikema kerega Renault Trafic. Vägagi ökonoomne ja madala rendihinnaga väikebuss on loodud selleks, et viia sind punktist A punkti B ilma suurema vaevata. Siiani on auto kohta jagatud vaid kiidusõnu!

Hind: 54€ päev

“Auto on väga heas seisukorras. Puhas ja väga mugav auto!!!” Ruvim

“Pikemaks reisiks väga mugav ja heade lisadega väikebuss.Soovitan soojalt!” Rainer K.

“Auto oli puhas, mugav ja vaikne.” Marge L.

 

5.Bailey Ranger haagissuvila

Haagissuvilaga on matkaautoga võrreldes võib-olla  ebamugavam liigelda, kuid selle rent on kõvasti soodsam. Õige festivalihõngu saab selle 1996. aasta Bailey Ranger haagissuvilaga kindlasti kätte. Meeles peab aga pidama, et isegi kõige ökonoomsema auto kütusekulu kasvab haagissuvilat vedades märgatavalt. Soe soovitus on haagise etteotsa leida suuremat ja võimsamat sorti linnaauto või maastur, eelistatult nelikveoga ning üle 90kW, et sõit oleks stabiilne ja mugav.

Hind: 45€ päev

6.Peugeot Expert 2007

Tahad enda unistused teoks teha või järve ääres kalal olles tunda end nagu kodus? Voolav vesi, külmik, gaasipliit ja Webasto ahi, mis salongi mõnusalt soojana hoiab, teeb kõik selle võimalikuks. Väljast väike, kuid seest suur auto mahutab veel peale magamiskoha kahele inimesele veel erinevaid panipaiku sinu eelistuste jaoks. Sellist täisvarustuses matkaautot sa vaevalt kuskilt leiad!

Hind: 79€ päev

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×