Auto nutiseade

Forus Autolevis on nüüd võimalik mugavalt ja turvaliselt oma autot välja rentida ka rentijaga kohtumata. Seda tänu nutikale GPS jälgimisseadmele. Anname Sulle kui autoomanikule kindluse, et Sinu autot kasutatakse heaperemehelikult, sest iga äkkpidurduse, suure kiirenduse või kiiruse ületamise korral teavitame Sind sellest koheselt. See muudab auto rentimise veelgi mugavamaks ja turvalisemaks.

Nutiseadme abil on võimalik vastu võtta ka broneeringuid aegadel, mil viibid ise autost eemal või hoopis teises linnas. Omad alati ülevaadet kütuseseisust, läbisõidust ja sellest, millal auto võetakse ning tagastatakse. Selliselt suurendad ka oma auto teenistust olenemata enda asukohast või vabast ajast.

Mida selline nutikas seade võimaldab?

  • Distantsilt avada ning sulgeda auto uksi – kasuta oma autot kasvõi isikliku pakiautomaadina, kui see parasjagu sõidus pole.
  • Saad jälgida kütuse taset ning auto läbisõitu.
  • Sinu mobiilile saabuvad automaatsed teavitused kõigist liigsetest kiirendustest, äkkpidurdustest või kiiruseületustest.
  • Võimalik on näha auto asukohta reaalajas.
  • Võimalik on koostada kiirelt ja mugavalt raporteid auto kasutuse kohta.

Kuidas see kõik võimalikuks saab? Anna meile oma huvist teada!

  • Lepime Sinuga kokku nutiseadme paigalduse aja.
  • CarCops-i tehnik tuleb Sinu auto juurde ja paigaldab seadme.
  • Nutiseadet tuleme paigaldama Sulle mugavasse kohta.

Tallinna piires maksab paigaldus ühele sõidukile 59 € ning ühe seadme igakuine tasu on ühele autole 9,49 €/kuus. Samuti tuleb Tallinna piires paigaldaja tasuta kohale. Teistes linnades paigaldus vastavalt hinnapakkumisele. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Paigaldus võtab aega umbes tund. Seade hakkab toimima koheselt pärast paigaldust. Arve esitame pärast töö teostamist.

Kui oled huvitatud nutiseadme paigaldamisest oma sõidukile, siis anna oma huvist teada kirjutades meile: info@autolevi.ee.

Hakka oma autoga raha teenima

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×