8 muljetavaldavat kabrioletti Autolevis

Ilmad on mõnusalt soojad ning mis oleks veel parem tunne kui suveõhk kabrioleti roolis pead paitamas. Meeleoluka suvehooaja alguseks panime ritta kaheksa hea hinnaga kabrioletti, millest igaüks on ainulaadne ja erineva iseloomuga.

1. Peugeot 206cc 2001

Pilkupüüdva punase nahksisu ja kõvakatusega Peugeot on suurepärane sõiduvahend nii päikselise kui ka vihmase ilmaga. Boonusena saad selle kabrioletiga sõidutada korraga rohkem kui ühte sõpra. See Peugeot sobib nii linna kui maanteele ja sobib hästi mõne suvise festivali külastamiseks.

Hind: 25€ päev

2. Mazda MX-5 2002

Ergas ja sportlik suvesõiduk, mis oma väga heale seisukorra, kerge kaalu ja särtsaka mootoriga pakub meeldejääva sõidunaudingu. Autoomaniku sõnul sobib iga ilmaga, sest katus käib alla ja peale lihtsalt ja kiirelt.

Hind: 34€ päev

kabriolett

“Auto puhas ja korras- ilma vigadeta. Soovitan, kui otsid vaheldust mõnusalt kulgemiseks.”

“Noortepärane särtsakas masin. Plaanis võimalusel uuesti rentida :)”

“Ülimeeldiv auto, toredad elamused suveks”

3. BMW 320CI 2001

Pilkupüüdva kuldse värviga BMW 320CI’ga on eriti soodne sõita, sest autole on paigaldatud gaasiseade. Odav puhkus Pärnusse? Pole probleemi! Tumedad veljed ja hele nahksisu panevad suvises linnaruumis nii mõnegi pilgud just seda autot püüdma.

Hind: 39€ päev

kabriolett

4. Peugeot 206 2003

See igati viisaka välimuse ja mõistliku rendihinnaga Peugeot 206 ootab oma esimest rentijat Tartus!

Hind: 40€ päev

kabriolett

5. Chrysler Stratus Cabrio 1999

Ameerika autodele kohaselt hea mahutavusega Chrysler Stratus ootab uusi rentijaid Kristiines, Tallinnas. Väga mõnus retrokas suveks!

Hind: 48€ päev

kabriolett

6. Audi A4 2004

Automaat käigukastiga mõnusat sõiduelamust pakkuv Audi A4 ootab sinu broneeringut Tallinnas Haabersti piirkonnas. Soovid pulmaautoks mõistliku hinnaga kabrioletti ning eelistad tagasihoidlikku joont? Siis on see sõiduk samuti sulle.

Hind: 49€ päev

kabriolett

7.BMW 330D 2008

Vägagi pilkupüüdva läikiva punase kerega BMW 330D ootab oma esimest rentijat Nõmmel. Selle autoga on lubatud ka Uber ja Bolt sõidud.

Hind: 90€ päev

8. Mini John Cooper Works 2017

Peaaegu, et uus Mini (läbisõit 21 000 km) ootab oma esimest rentijat Tallinnas. Kõrgem hind on seda väärt, kuna sportliku kerega MINI püüab pilke ning jagab sõidurõõmu nii meestele kui naistele sumedatel suvepäevadel. Sobib suurepäraselt ka pulmaautoks!

Hind: 135€ päev

kabriolett

Hakka oma autoga raha teenima

Vaata autosid sinu piirkonnas

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×