5 nippi, kuidas pakkuda 5-tärni väärilisi rente

Kuidas saada rentijatelt kõrgeimad hindeid? Autolevi rentijad valivad autosid järjest rohkem mitte ainult sõiduki omaduste järgi, vaid neid tegureid on tegelikkuses veel – vastamise kiirus, aktsepteerimise määr ning loomulikult Sinule ja Sinu autole jäetud tagasiside eelnevate rentijate poolt. Kasutajate jäetud positiivsed hinnangud ja Sinu vastamiskiirus ning suurepärane aktsepteerimine suurendavad oluliselt tõenäosust, et just sinu auto valitakse rendiks ning lisaks toob hea tagasiside sinu sõiduki esilehele ka Autolevi otsingumootoris. Mis on aga 5-tärni väärilise rendi pakkumise võti?

1. Lisa auto profiilile hulganisti fotosid

Kas sa teadsid, et vähemalt kuue fotoga autod saavad enam kui kolm korda rohkem broneeringuid kui teised sõidukid? Vali fotod, mis näitavad autot nii külgedelt, eest ja tagant, salongist kui ka tee pilte auto pagasiruumist. Soovituslik on pildistada autot päevavalguses ning loomulikus kohas, kus paistaksid auto värvid ning omadused eriti välja. Loe selle kohta lähemalt meie blogipostitusest “Kuus nippi, kuidas teha autost vingeid pilte“.

Lisa auto profiilile nii palju kasulikku infot, kui võimalik. Mida rohkem detaile auto kohta kasutajatele annad, seda enam tunnevad nad kindlust, et neid ootab ees hea sõiduk. Ole autot kirjeldades aus – see seab rentijale õiglased ootused ning seda suurema tõenäosusega saad ka positiivse tagasiside.

 

2. Kiire ja sujuv kommunikatsioon

Kui rentija on broneeringu eest tasunud, siis saada talle Autolevi platvormi kaudu sõnum auto kättesaamise infoga. Alati tuleb kasuks öelda aitäh, et valisid minu auto ja anna talle teada oma auto eripäradest ning soovidest.

Vajadusel arutage rentijaga täpsemalt läbi, kuidas oleks mõlemale poolele sobivaim viis auto üle andmiseks. Vasta alati rentija küsimustele esimesel võimalusel ja nii kogu rendi vältel – hea kommunikatsioon tagab hea elamuse. Muresid ja küsimusi võib ikka tekkida, näiteks auto ei käivitu külmaga või unustasid mõnda automargi eripära rentijale mainida. Siiski hindab rentija Sinu oskust sõbralikult ja kiiresti probleem lahendada ning lõpuks jääb talle meelde kiire probleemi lahendamine, mitte tekkinud vahejuhtum.

3. Iga väike lisa aitab kaasa

Mida mugavamaks sa oma sõiduki muudad, seda suurema tõenäosusega väärib sõidukogemus ka maksimumhinnet! Muretse autosse mobiilihoidja, et sõitjatel oleks hea mobiilirakendusest teejuhiseid jälgida, varusta auto USB-kaabliga, et oleks lihtne oma telefoni laadida või jäta autosse pakk salvrätikuid – investeering ka auto puhtalt tagasi saamisse.

autolevi

Autolevi populaarseimad autoomanikud on pannud oma autosse kaasa ka näiteks vihmavarju, CD-sid või mõnusa piknikuteki. Üks positiivsemaid arvustusi Autolevi lehel sündis aga tänu autosse paigaldatud kohvimasinale. Kindlasti ära pelga märkimast kõiki lisasid oma sõiduki profiilile.

4. Puhas ja sõidukorras auto

Eks oled ka ise märganud, et Sinu auto näeb hea mitu aastat noorem ja värskem välja pärast korralikku pesupäeva. Puhast autot oskavad hinnata ka rentijad. Pese auto enne renti minekut puhtaks, hoia salong korras ning klopi põrandamatid. Anna auto rentijale üle täispaagiga ning ütle, et samas seisukorras ootad sõidukit ka tagasi. Kui oled ise kõik nõudmised täitnud, siis hea eeskuju annab ka rentijale motivatsiooni auto eriti puhtalt tagastada.

autolevi

Jälgi, et auto oleks töökorras ning pärast renti küsi julgelt tagasisidet ka rentijalt – nii saad kiiremini probleemidele jälile. Kui auto eripära sõitu ei sega, siis teavita sellest siiski ka rentijat – nii teab ta sellega arvestada ja ei saa rendi jooksul halva üllatuse osaliseks.

 

5. Pühendumus

Pühendumus ja soov rentijale pakkuda nii head kogemust, nagu ise autot laenates ootaksid, on kõige alus. Hoia silma peal, et su auto rendikalender oleks ajakohane, et vältida viimase hetke tühistamisi. Rendikalendri olulisusest ja võimalustest loe lähemalt SIIT.

autolevi

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×