5 nippi, kuidas pakkuda 5-tärni väärilisi rente

Kuidas saada rentijatelt kõrgeimad hindeid? Autolevi rentijad valivad autosid järjest rohkem mitte ainult sõiduki omaduste järgi, vaid autole jäetud tagasiside põhjal. Kasutajate jäetud positiivsed hinnangud suurendavad oluliselt tõenäosust, et just sinu auto valitakse rendiks ning lisaks toob hea tagasiside sinu sõiduki esilehele ka Autolevi otsingumootoris. Mis on aga 5-tärni väärilise rendi pakkumise võti?

 

1. Lisa auto profiilile hulganisti fotosid

Kas sa teadsid, et vähemalt viie fotoga autod saavad enam kui kolm korda rohkem broneeringuid kui teised sõidukid? Vali fotod, mis näitavad autot nii külgedelt, eest ja tagant, salongist kui ka tee pilte auto pagasiruumist.

Lisa auto profiilile nii palju kasulikku infot, kui võimalik. Mida rohkem detaile auto kohta kasutajatele annad, seda enam tunnevad nad kindlust, et neid ootab ees hea sõiduk. Ole autot kirjeldades aus – see seab rentijale õiglased ootused ning seda suurema tõenäosusega saad ka positiivse tagasiside.

 

2. Kiire ja sujuv kommunikatsioon

Kui rentija on broneeringu eest tasunud, siis saada talle Autolevi platvormi kaudu sõnum auto kättesaamise infoga. Alati tuleb kasuks öelda aitäh, et valisid minu auto ja anna talle teada, et tood auto puhtana ja täispaagiga.

Vajadusel arutage rentijaga täpsemalt läbi, kuidas oleks mõlemale poolele sobivaim viis auto üle andmiseks. Vasta alati rentija küsimustele esimesel võimalusel ja nii kogu rendi vältel – hea kommunikatsioon tagab hea elamuse. Muresid ja küsimusi võib ikka tekkida, auto ei käivitu külmaga või unustasid mõnda automargi eripära rentijale mainida – rentija hindab sinu oskust sõbralikult ja kiiresti probleem lahendada ning lõppkokkuvõttes jääb talle meelde kiire probleemilahendus, mitte tekkinud vahejuhtum.

 

3. Iga väike lisa aitab kaasa

Mida mugavamaks sõidu teed, seda suurema tõenäosusega väärib sõidukogemus ka maksimumhinnet! Muretse autosse mobiilihoidja, et sõitjatel oleks hea mobiilirakendusest teejuhiseid jälgida, varusta auto USB-kaabliga, et oleks lihtne oma telefoni laadida või jäta autosse pakk salvrätikuid – investeering ka auto puhtalt tagasi saamisse.

Autolevi populaarseimad autoomanikud on pannud oma autosse kaasa ka näiteks vihmavarju, CD-sid või mõnusa piknikuteki. Üks positiivsemaid arvustusi Autolevi lehel sündis aga tänu autosse paigaldatud kohvimasinale.

 

4. Puhas ja sõidukorras auto

Eks oled ka ise märganud, et sinu auto näeb hea mitu aastat noorem ja siredam välja värskelt pärast korralikku pesu. Puhast autot oskavad rentijad hinnata. Pese auto enne renti minekut puhtaks, hoia salong korras ning puhasta põrandamatid. Anna auto rentijale üle täispaagiga ning ütle, et samas seisukorras ootad sõidukit ka tagasi.

Jälgi, et auto oleks töökorras ning pärast renti küsi julgelt tagasisidet ka rentijalt – nii saad kiiremini probleemidele jälile. Kui auto eripära sõitu ei sega, siis teavita sellest siiski ka rentijat – nii teab ta sellega arvestada ja ei saa rendi jooksul halva üllatuse osaliseks.

 

5. Pühendumus

Pühendumus ja soov rentijale pakkuda nii head kogemust, nagu ise autot laenates ootaksid, on kõige alus. Hoia silma peal, et su auto rendikalender oleks ajakohane, et vältida viimase hetke tühistamisi.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×