Kuidas rentijatele oma sõiduki profiiliga silma jääda?

Rentijatele silma jäämiseks on oluline hoida oma sõiduki profiil värske. Suvel on see veel eriti oluline, sest see on autorendis kõrgaeg. Jagame mõningaid näpunäiteid, millele auto profiilil  tasuks tähelepanu pöörata ning läbi selle rohkem rente saada.  

rentijatele

Hoia oma rendikalender ajakohane

Kui oled autoomanikuna teadlik, et tuleb päevi, mil autot rentida ei ole võimalik, siis ära viivita selle märkimisega ja pane see kohe auto rendikalendrisse kirja. Nii näeb ka rentija koheselt, et tema seda sõidukit selleks ajaks broneerida ei saa, kuid huvi korral rendib seda mõnel sobivamal ajal. See vähendab tühjade broneeringute teket ning näitab autoomaniku hoolsust. Rendikalendri leiad kohe oma profiili alt sõiduki kõrvalt.

Märgi maksimaalne ja minimaalne rendi pikkus

Oleme märganud, et paljud autoomanikud kirjutavad lisainfosse minimaalse rendi pikkuse. Tegelikult saab seda märkida ka auto profiili sõidukalendri juurest. See muudab keskkonnas nii rentijale kui ka autoomanikule mugavamaks, kuna rentija võib kindel olla, et otsingust tulnud sõiduk vastab tema soovidele ning autoomanikele ei tuleks liialt lühikesi või pikki rente, kui nad seda ei soovi. Seda saab teha rendikalendri all olevas osas.

Märgi broneeringu ja rendi vahel minimaalne etteteatamisaeg

Kui arvad, et kahest tunnist etteteatamisest broneeringu ja rendi vahel on vähe, siis pole probleemi. Auto seadete alt saad märkida selles 3 tundi või isegi 23 tundi. Seejärel ei teki sulle ootamatuid broneeringuid ning õige etteteatamise puhul jõuad oma auto puhtaks teha ning toimetada ka vajadusel õigesse asukohta.

Määra auto kättesaadavus

Nagu ülevalolevalt pildilt näha, siis on valikuid veelgi. Kui tunned, et 24/7 kättesaadavus on liiast, saad sa ka seda muuta. Kui arvad, et oled võimeline autot üle andma vaid nädalapäeviti kella 9.00-st kuni 19.00-ni, siis märgigi need ajad ja väldi enda jaoks tühje broneeringuid teistele aegadele. Nii hoiad kokku nii enda kui ka rentija aega.

Kontrolli üle oma kontaktandmed

Vastamiskiirus on üks olulisemaid faktoreid autoomanikuna, kuidas kõige rohkem rente saada. Selleks, et märgata broneeringuid koheselt, soovitame kasutada mobiiltelefoni numbrit ja meiliaadressi, mida kõige rohkem kasutad. Hea vastamiskiirus on mugav nii rentijale kui ka statistikale. Seda saate teha SIIT.

Määra teavitused

Kontrolli profiilist üle, milliseid teavitusi te broneeringute kohta saate. Teie valikuks on SMS ning e-mail, kuid vajadusel saate märkida ka mõlemad. Seda saate teha SIIT.

Märgi reaalne asukoht

Kui sul on plaanis Tallinna asemel suvel puhata hoopis Pärnus, kuid võtad oma auto kaasa, siis muuda ka sõiduki asukohta. See on hea võimalus autot rentida ka kodulinnast eemal olles ning sellega saad katta mõningaid reisikulusid. Auto asukohta saad muuta sõiduki profiililt.

Ilusad pildid vastavalt hooajale

Esimene asi, mis rentijale auto puhul silma jääb on selle välimus ja pildid. Seetõttu rõhutame alati, et ilusad ja ajakohased pildid on olulised, et rentija näeks sõidukit selliselt, nagu ta tegelikult on ja seda iga nurga alt. Lisaks võiks pilte muuta vastavalt hooajale, näiteks suveperioodil ei soovita me jätta autost talviseid pilte, kuna see viitab sellele, et profiili pole ammu uuendatud.

Mõned ideed vingeteks piltideks leiate siit: Kuus nippi kuidas autost vingeid pilte teha

Uuenda sõiduki lisainfot

Oled ostnud oma autole kärukonksu või hoopiski püsikiiruse hoidja? Märgi see alati profiilile! Seda saad teha oma autode juures „andmed“ lõigu alt. Sinna saad märkida nii uue lisavarustuse juurde linnukesi, kui ka kirjutada pikemalt oma auto omapäradest.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×