Pärnu on jaanilaupäeva pidamiseks väga hea valik

Alusta jaanipäeva nädalavahetust Pärnu suvehooaja avamisega ja lõpeta tunni aja kaugusel Hüpassaare rabas imelise päikseloojangu kontserdiga. Jaanituld naudi aga imelises Valgerannas. 

Reede 21.06 Tere Pärnu Suvi! 

Reedel annab Tallinn traditsiooniliselt suvepealinna tiitli Pärnule. Sellega kaasnevalt toimub suurejooneline suve avamine ja suvealguse kontsert. Ametlik avapidu toimub Pärnu Jahtklubis.

Ajakavaga saad tutvuda ürituse Facebooki lehel.

Laupäev 22.06 Pärnumaa Võidupüha maraton 

Kõige paremaid elamusi annab ikka sport seega laupäeva alusta Pärnumaa Võidupüha maratoniga! Spordisündmus pakub võimalust läbida rada kordumatul trajektooril, viies osaleja mööda olulistest ajaloomälestistest ning tutvustab Pärnumaa kaunist loodust. Lõpuosa on kuninglik, sest viimased kilomeetrid kulgevad Pärnu suvemelus ning finiš kulgeb mööda linna peatänavat arvukate kaasaelajate ergutamisel.

Erakordselt kaunis rada, sportlasi innustav suviselt muretu publik ning võimas emotsioon, mis kaasneb lõpujoone ületamisega Pärnu kesklinnas – need on märksõnad, mis iseloomustavad sündmuse atmosfääri.

Moepiknik Villa Ammendes

Peale maratoni kosuta ennast kõigega, mis pärit Pärnumaalt- moekunstist kuni kulinaariani välja. Villa Ammende parkaia põliste tammede all toimuval piknikul on sel korral Pärnumaalt pärit moodi, jooki ja toitu ning meeli ülendavat muusikat!

View this post on Instagram

☀️ 🐿 🌳 ⛲️ 🐦 Päikesepaiste, linnulaul koos purskkaevu vulinaga Villa Ammende maalilises tammepargis – seda idülli saab nautida Villa Ammende suurepärasel suveterrassil! ——————————————— P.S! Hoidke meie sotsiaalmeedia kontodel silm peal, varsti saab silmadega sööma hakata! 😍🤤 ——————————————— Sunshine, birds singing in the harmony with the flickering water in the fountain in Villa Ammendes magical oak park – being in Villa Ammendes summer terrace is the best way to enjoy this magical idyll! ——————————————— P.S! Keep a lookout on our social media accounts and be prepared to feast with your eyes! 😍🤤

A post shared by Villa Ammende (@villaammende) on

Pühapäev 23.06 Pärnu Valgeranna jaanituli

Juba viiendat korda toimub Valgeranna jaanituli, kus astuvad üles 90ndate superstaar Haddaway, Apelsin, Hellad Velled ja Pluuto. Jaanimänge pisematele ja suurematele viib läbi Venno Loosaar.

View this post on Instagram

Pralle #jaanid #jaanituli #valgerannajaanituli

A post shared by Tauri Vetemäe (@tauri.vetemae) on

Päikesetõusu kontsert Hüpassaare rabasaarel

Kes siis ikka jaaniööl magab? Kui Valgeranna möll on läbi saanud tasuks võtta suund  Hüpassaare rabasaarde, et vaadata kaunist päikesetõusu ja rabakontserti. Kontsert maailma ökoloogilisimas ja kauneimas kontserdisaalis on olnud tõeline maiuspala tuhandetele (unetutele) kuulajatele läbi aastate. Parkimisplatsilt kontserdipaika viib kaks umbes kahe kilomeetri pikkust laudteed, mistõttu tuleks varem kohal olla. Pärnust jääb Hüpassaare umbes tunni aja sõidu kaugusele.

View this post on Instagram

Midagi eelmisest suvest 🙂 #hüpassaareraba

A post shared by Ott Aavasalu (@ott_aavasalu) on

Kui vajad Pärnusse sõitmiseks ja ringisõitmiseks autot, siis Autolevis on võimalik rentida eri suuruse ning hinnaga sõidukeid just sulle sobivas asukohas.

Vaata, mida ägedat võib teha ka Muhumaal sellel nädalavahetusel meie eelmisest blogipostitusest.

Parimad kohad, mida külastada Muhumaal ja Saaremaal

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×