Parimad kohad, mida külastada Muhumaal ja Saaremaal

Ilmselt paljudel seostub jaanipäev Saaremaaga, kus jaanipäeva nädalal võib igal päeval erinevas külas mõnda jaanituld näha. Autolevi valis välja üritused ja söögikohad, mida võiksid külastada ühe nädalavahetuse jooksul Saaremaal.

See aasta juba 23. korda toimub paljudele eestlastele armsaks saanud Juu Jääb muusikafestival järjekordselt Muhumaal. Artiste on oodata nii Euroopast kui mujalt maailmast, aga kindlasti ka Eesti artistide paremik. Lisaks muusikutele leiavad tee Muhu Muusikatallu sel aastal ka teiste žanrite esindajad – oma uusi ideid ja loomingut esitlevad kunstnikud, disainerid, valgus- ja videokunstnikud jpt.

Ööbimis soovitus: Juu Jääbi Glämping pop-up hotellid

Häid söögielamusi saab nautida ka festivalil ala, kus avatud on pop-up restoran Zenato koos Häckeri köögishow’ga.

Kõigest 11 km eemal Nautses asub Muhu jaanalinnufarm, kus peale jaanalindude on sebrad, punakängurud, wallabid, emud, alpakad, ponid ja jänkud. Hea võimalus näha ja võibolla isegi pai teha vägagi eskootilistele loomadele.

Jaanalinnu farmist 200 meetrit eemal asub Nautse Mihkli Talu, kus on kaunid talutoad koos pehmete vooditega, avar rehetuba kaminaga ning hubane ateljee-köök.Suvel saab magada aidas ning loomulikult ei puudu ka saun.

Kui soovid proovida jaanalinnu lihast tehtud carpacciot, boeuf à la tartare’i või sisefileed, siis see on õige koht! Kindlasti tasuks oma tulekust talu pererahvale ennem ette teada, kui on soovi proovida erilisemaid roogasid. Köögis toimetab Nautse Mihkli talu perenaine ja  peakokk Ingrem Raidjõe. Hea puhkuseelamuse saate valmistades maitsva õhtusöögi kokakoolis Ingremi juhendamisel.

View this post on Instagram

#nautsemihklitalu #muhumaa #estonianisland

A post shared by Janne Arst (@jannearst) on

View this post on Instagram

Dinner @ingremraidjoe #muhu #carpaccio #ostrich

A post shared by Kristiina (@kristiiinar) on

Kui kõht on hääd ja paremat täis söödud Nautse Mihkli talus ja soov oleks veel midagi näha, siis meie soovitus oleks külastada GoodKaarma seebikoda. Võibolla oled poe riiulites näinud nende seepe? Tegemist on ainulaadse ökotaluga, kus tegeldakse ökoseepide tootmisega. Suvel on talus asuva Seebikoja uksed avatud kõigile külalistele.

Saaremaal on palju avastamist nii loodus-, kultuuri- kui ka ajaloohuvilistele. Kui vajad ringisõitmiseks autot, siis Autolevis on võimalik rentida eri suuruse ning hinnaga sõidukeid just sulle sobivas asukohas.

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×