Jaanuari TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad jaanuaris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli esimene koht kuulub teist kuud järjest esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol jaanuaris kokku 28 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 69 €/päev.

“Suurepärane auto: ruumikas, turvaline ka talvistel teedel, hea juhitavusega ning kerge manööverdada. Igati mugav nii linnasõiduks kui pikemateks matkadeks.” – Kai

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 1 071 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 18 360 €

Rendi

 

2. Volvo V60 Cross Country

Jaanuari edetabeli auväärne teine koht kuulub ökonoomsele ja mugavale Volvo V60 Cross Country-le. Sõidukil on võimas 140 kW mootor, LED lähi- ja kaugtuled, bluetooth telefoni ühendus, võtmevaba sisenemine ja käivitus, rooli ja 4x istme soojendus. Jaanuaris kogunes Volvol 20 rendipäeva ning Forus Autolevis on sõiduk saadaval hinnaga 54 €/päev. Sõiduk on rentijatele ainult positiivseid sõidukogemusi pakkunud.

Rendipäevad: 20
Autoomaniku maksueelne tulu: 721 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 360 €

Rendi

 

3. Volkswagen Passat

Edetabeli kolmandalt kohalt leiame Volkswagen Passati. Sõidukil on olemas kõik tänapäevased mugavused (kärukonks, konditsioneer, parkimisandurid, püsikiiruse hoidja). Lisaks on autoga lubatud pakkuda sõidujagamis- või kullerteenust. Rentijad on oma sõidukogemust selle autoga hinnanud kõrgelt. Jaanuaris käis auto väljas 26-l päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 34 €/päev.

“Auto väga heas korras. Kõik mis autosse puutub räägitakse kohe. Mugav sõita.” – Anita

Rendipäevad: 26
Autoomaniku maksueelne tulu: 671 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 11 508 €

Rendi

 

4. Audi A4 Avant

Jaanuari edetabeli neljas koht kuulub töökindlale Audi A4 Avant-ile. Sõidukil on kõik tänapäevased mugavused (nt: püsikiirusehoidja, istmesoojendused, navigatsiooniseade, veokonks jne). Rentijad on sõidukit kõrgelt kiitnud. Autolevis on see saadaval hinnaga 35€/päev. Jaanuari jooksul oli see rendis tervelt 32 päeva (rendiperiood algas detsembris).

“Auto on ideaalses seisukorras ja ustavusväärne eesti talvises kliimas. Ei tekkinud ühtegi probleemi lumises ja jäises keskkonnas.” – Fred

Rendipäevad: 32
Autoomaniku maksueelne tulu: 662 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 11 340 €

Rendi

 

5. Audi A4 Avant

Jaanuari edetabeli viies koht kuulub samuti Audi A4 Avant-ile. Sõidukil on kõik tänapäevased mugavused (nt: distantsi hoidev püsikiirusehoidja, sõiduraja hoidmise süsteem, automaatpidurdussüsteem, elektriliselt reguleeritavad comfort istmed ning elektriline tagaluuk jne). Rentijad on sõidukiga väga rahul olnud. Autolevis on see saadaval hinnaga 39€/päev. Jaanuari jooksul kogunes sellel 34  rendipäeva (rendiperiood algas detsembris).

“Väga hea auto.” – Karlo

Rendipäevad: 34
Autoomaniku maksueelne tulu: 564 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9 660 €

Rendi

 

6. Jeep Grand Cherokee Overland

Edetabeli kuuendale kohale platseerus võimas linnamaastur Jeep Grand Cherokee Overland. Sõidukil on võimas 184 kW mootor, automaatkäigukast ning nelikvedu, mis ei jäta Sind Eesti karmides oludes kindlasti hätta. Samuti on autol istmesoojendused, parkimisandurid ja veokonks. Jaanuaris kogunes Jeep-il 8 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 60 €/päev.

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 446 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 644 €

Rendi

 

7. Toyota Avensis

Jaanuari edetabeli seitsmendal kohal on Toyota Avensis. Töökindlal Toyotal on 110 kW mootor, automaatkäigukast, parkimisandurid ja konditsioneer. Jaanuaris käis auto rendis 24 päeva ning rentijatele on see ainult positiivseid kogemusi pakkunud. Forus Autolevis on Toyota saadaval hinnaga 27 €/päev.

“Auto mõnus, puhas, korralik, sõitis hästi, ühtegi puudust ei olnud.” – Eliko K.

Rendipäevad: 24
Autoomaniku maksueelne tulu: 418 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 164 €

Rendi

 

8. Volvo S80

Edetabeli kaheksandalt kohalt leiame korraliku ja mugava Volvo S80-e. Sõiduki varustusse kuuluvad Xenon esituled, püsikiirusehoidja ja 4x istmesoojendused. Jaanuari jooksul kogunes Volvol 17 rendipäeva ning rentijatele on see saadaval hinnaga 32 €/päev. Rentijad on eranditult sõidukiga väga rahul olnud.

“Auto oli täpselt see mida ootasin, mugav, piisavalt võimas ja ökonoomne.” – Margus

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 402 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 888 €

Rendi

 

9. Audi Q5

Edetabeli üheksandal kohal on esinduslik ja kiire nelikveoline saksa linnamaastur Audi Q5. Sõidu teeb sujuvaks mugav õhkvedrustus ning kiirendusel pakub jõudlust 3.0 TDI 210 kW mootor. Salongis ootavad rentijat pehmed soojendusega nahkistmed ja panoraamkatus. Kõrvailu pakuvad Bang&Olufseni helisüsteem koos maheda subwoofriga. Jaanuaris käis Audi rendis 8 päeva. Forus Autolevis on sõiduk saadaval hinnaga 66 €/päev.

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 359 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 156 €

Rendi

 

10. Dodge Charger

Jaanuari edetabeli auväärne kümnes koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Jaanuari jooksul käis see väljas 5-l päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Auto on üli hea. Laitmatult puhas ja korras ning väga mõnus auto. Pakkudes väga suurt elevust.” – Aivar

Rendipäevad: 5
Autoomaniku maksueelne tulu: 358 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 132 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×