Augusti TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad augustis ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Dodge Charger

Augustikuu edetabeli esimene koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Augusti jooksul käis see väljas koguni 21 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ainult meeldivad!

“Sõnu polegi vaja usa raud! Auto korralik, puhas töötab laitmatult.” – Rainer

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 1530 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 26 220 €

Rendi

 

2. Skoda Superb

Augusti edetabeli teine koht kuulub ruumikale linnaautole Skoda Superb. Tegemist on ökonoomse ja töökindla sõiduautoga. Rendipäevi kogunes Skodal augustis kokku 55 (rendiperiood algas juba juulis) ning rentida on teda võimalik hinnaga 40€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Auto oli suurepärases konditsioonis. Väga ökonoomne ja usaldusväärne” – Toomas

Rendipäevad: 55
Autoomaniku maksueelne tulu: 1 286 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 22 044 €

Rendi

 

3. Ford Mustang

Edetabeli kolmanda koha napsas endale võimas muskelauto Ford Mustang, mis 0n oma ökonoomsuse ja praktilisusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Ford käis augusti jooksul rendis kokku 17 päeva ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 99€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Seisukord väga hea. Ideaalne valik ilusatel ilmadel. Kütusekulu vastavalt enda jala raskusele.” – Martis

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 1 247 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 21 384 €

Rendi

 

4. Audi A4 Allroad

Augusti edetabeli neljas koht kuulub töökindlale Audi A4-le. Sõidukil on kõik tänapäevased mugavused (nt: automaatkast, kliimaseade, sportlik nahksisu, juhtmevaba telefonilaadija, püsikiirusehoidja jpm). Rentijad on sõidukit kõrgelt kiitnud. Autolevis on see saadaval hinnaga 29€/päev. Augusti jooksul oli see rendis tervelt 56 päeva (rendiperiood algas juulis).

“Super auto super soodsa hinna eest! Sõidab sujuvalt, mugav ja mahukas! Kui võimalus ja vajadus tuleb, rendiks alati uuesti!” – Magnus

Rendipäevad: 56
Autoomaniku maksueelne tulu: 945 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 16 200 €

Rendi

 

5. Fiat Hobby GM 65

Augusti edetabeli viies koht kuulub mugavale ja tänapäevasele suvilabussile Fiat Hobby GM 65. Sõidukil on kuus magamiskohta, gaasipliit, WC ning dušinurk. Rentijad on sõidukit kõrgelt kiitnud. Autolevis on see saadaval hinnaga 150€/päev. Augusti jooksul oli see rendis tervelt 7 päeva.

“Korralik, puhas” – Valmar

Rendipäevad: 7
Autoomaniku maksueelne tulu: 905 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 15 516 €

Rendi

 

6. Mercedes-Benz V-klass

Edetabeli kuuendal kohal on rohkete lisadega korralik V-klassi buss. Sõidukil on 140 kW mootor ning elektrilised uksed. Sõiduki salongis on ülimugavad istmed, millel pikemaid reise ette võtta. Samuti on soovi korral võimalik bussile paigaldada ka katuseraamid või suusaboksi. Augustis käis buss rendis 13 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 88€/päev.

“Esinduslik auto parima hinnaga.” – Kris-Timo

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 805 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 13 800 €

Rendi

 

7. Volvo V60 Cross Country

Edetabeli seitsmendal kohal on ökonoomne, mugav ja ruumikas automaatkastiga Volvo V60 Cross Country. Varustuses LED lähi- ja kaugtuled, distantsi ja rida hoidev püsikiirusehoidja, navi ning bluetooth telefoni ühendus. Augustis käis auto rendis 18 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 59€/päev.

Rendipäevad: 18
Autoomaniku maksueelne tulu: 751 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 876 €

Rendi

 

8. Hyundai i30

Edetabeli kaheksandal kohal on ökonoomne, tänapäevane ja ruumikas Hyundai i30. Sõidukil on 118 kW hübriidmootor ning esivedu.  Augustis käis auto rendis 40 päeva (rendiperiood algas juulis) ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 40€/päev.

“Auto oli ülihea. Mugav, ökonoomne, puhas, väga mõnus” – Marina

Rendipäevad: 40
Autoomaniku maksueelne tulu: 734 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 588 €

Rendi

 

9. Renault Master

Edetabeli üheksandal kohal on rohkete lisadega korralik Renault Master buss. Tegemist on 9-kohalise bussiga, mida on võimalik rentida ka B-kategooria juhilubadega. Samuti on võimalik eemaldada ka istmeid, et vajadusel kaupa transportida. Augustis käis buss rendis 16 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 69€/päev.

“Auto oli puhas ja tehniliselt heas seisukorras. Kaasas lisatarvikud, nagu klaasipesuvedelik jms” – Toomas

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 725 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 432 €

Rendi

 

10. Toyota Proace

Edetabeli kümnendal kohal on korralik 9-kohaline Toyota Proace. Sõidukil on 85 kW mootor.  Augustis käis buss rendis 9 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 96€/päev.

“Auto oli puhas ja tehniliselt heas seisukorras. Kaasas lisatarvikud, nagu klaasipesuvedelik jms” – Toomas

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 631 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 824 €

Rendi

 

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×