7 põhjust, miks Autolevisse investeerida

Autolevi autorent on kaasamas Funderbeami ühisrahastusplatvormi investeeringuid ja Sul on samuti võimalus sellest osa saada. Kuu aega kestva kampaania esimene eesmärk ehk 75 000 eurot investeeringuid täitus vähem kui 24 tunniga.

Autolevil on Eestis, Lätis ja Soomes üles 22 000 kasutaja ning 1500 sõidukit. Investeeringuid kogume, et laiendada Autolevi autojagamise teenust Soomes, kus on pea neli korda suurem turg.

Investeerida saab kuni 6. detsembrini või maksimumsumma täitumiseni, mis on 225 000 eurot. Investeerida saab juba alates 150 eurost.

Autolevi autorent rendiauto

 

1. Stabiilne kasv

Autolevi on igal aastal kasvatanud tegevusmahte stabiilselt 30 % kuni  50 %. Viie tegutsemisaasta jooksul on märgatavalt tõusnud nii tehingute kui ka kasutajate arv – ja seda iga kuu ja iga aastanumbri vahetudes.

2. Tegutseme kolmes riigis

Autolevi laienes 2015. aastal Läti turule ning on edukalt kanda kinnitanud Soomes. Seni on Eestis leidunud kõige suurem hulk inimesi, kes on soovinud kasutada autojagamise teenust. Soome turg, mis on Eesti omast pea neli korda suurem, on ettevõtte jaoks veel suuresti kasutamata potentsiaal. Soomes tegevuse laiendamine on olnud ka peamine ajend investeeringu kaasamiseks. 

3. Viime kokku õiged inimesed

Autolevi viib kokku inimesed, kes ise autot ei oma, ja autoomanikud, kes soovivad teenida tagasi oma sõidukisse investeeritud kulud. Huvi Autolevi teenuse vastu on kasvanud isegi üle meie ootuste – ainuüksi sel aastal on toimunud Autolevis üle 3000 renditehingu.

4. Kasutajasõbralik teenus

Autolevi platvormi on juba hinnatud väga kasutajasõbralikuks ning mugavaks. Autoomanikel on lihtne oma auto profiili hallata ning rentijatel on võimalik üle Eesti leida endale sobiv sõiduk, lisaks sõiduautodele leiab Autolevist ka mootorrattaid, väikebusse, kaubikuid, veoautosid, aga ka traktoreid ja järelkärusid.

Investeeringut kasutame teenuse veel paremaks muutmiseks. Plaanis on arendada nii otsingumootorit, lihtsustada broneerimisprotsessi kui täiendada autoomanike vaadet kasulike funktsioonidega. 

5. Saa osa kodumaise ettevõtte eduloost

Autolevi turuväärtuseks hinnatakse praegu 600 000 eurot, investeerimiskampaania lõppedes ja maksimumsumma kaasamisel on ettevõtte väärtus 825 000 eurot. Autolevisse investeerimine on Sinu võimalus saada osa ühe Eesti ettevõtte eduloost ning panna oma raha targalt kasvama.

6. Autolevi kasutatakse väga mitmeks otstarbeks

Inimesed kasutavad Autolevi väga erinevatel põhjustel. Suudame katta arvukaid transpordisektoreid ning seeläbi on meil palju võimalusi tegevuse pidevaks kasvatamiseks. Autolevi autot võib valida nii bussi, rongi, aga ka takso ja traditsioonilise autorendi asemel. Kõige sagedamini renditakse Autolevist sõiduk puhkusele või sugulaste juurde maale sõiduks. Palju on ka inimesi, kes vajavad rehvivahetuse või remonditööde ajaks asendusautot. Sõidukit otsitakse ka kolimise tarbeks või soovitakse pulmadeks leida erilisemat autot.

7. Tee oma panus Eesti looduse säilimisse

Autolevi vahendusel saavad inimesed kasutada juba olemasolevaid ressursse mõistlikumalt. Uuringud on näidanud, et iga jagatud auto viib tänavatelt 15 sõidukit. Mida vähem on Eesti linnades ja teedel sõidukeid, seda vähem on keskkonnasaastet, liiklusummikuid ja parkimisprobleeme.

 

Investeeringuid võtame vastu kuni 6. detsembrini Funderbeami platvormil. Kasutajaks registreerimine on lihtne ning oma raha saab kasvama panna juba alates 150 eurost.

 

Vaata meie Funderbeami profiili: https://www.funderbeam.com/syndicate/autolevi-2

Loe, kuidas Autolevi läbi aastate kasvanud on: https://autolevi.ee/investeeri/

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×