Viis valikut Autolevis kuuse koju toomiseks

Paljud eestlased on kiindunud veel vanadesse jõulutraditsioonidesse, millest üks on kindlasti kuuse koju toomine. Seda tehakse enamasti detsembri alguses, kuid alati pole aega või tunnet seda kohe teha. Kui oled aga hilja peale jäänud, siis Autolevist võid leida just tunniks või päevaks sobiva auto või haagise, et kuusk ohutult liigeldes koju tuua ja särama panna.

 

1. Renault Trafic 2012

Suure mahutavusega, kuid piisavalt kompaktne ja ökonoomne Renaulti väikebuss sobib ideaalselt linnas manööverdamiseks ning väiksemate kuuskede veoks.

“Auto oli super!”

Broneeri kohe

2. Peugeot Boxer 2013

Kui tekib aga vajadus eriti laia kuuse jaoks, siis kolm meetrit pikk ja kaks meetrit lai kastiauto on just see, millega vedada mitmeid kuuski või ühte suurt. Samuti saab kaasa ka kinnitusaasad, koormarihmad ja muu lisavarustuse.

Broneeri kohe

 

3. Tiki Treiler C-30 TL 1999

Ära lase aastaarvust end hirmutada. Tartumaal asuv treiler on lihtsam ja odavam viis kuuse transpordiks, kui juba auto on olemas.

Broneeri kohe

4. Kerghaagis 752TM350L150-0.4 2019

Uus kerghaagis, millega on lubatud sõita ka B-kategooria lubadega. Lai, soodne ja uus- see on kõik, mis ühe kuuse ohutult ja mõnusalt võiks sulle koju tuua.

“Vinks vonks ;)”

 

5. Respo 750M301L150PLH 2017

Kui oled aga õrnema kuuse endale välja valinud, siis kaanega treiler on hea mõte – ilmastikukindel ja ohutu.

Broneeri kohe

 

Vaata autolevi autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

×