Veebruari TOP3 autod Autolevis

Oled mõelnud oma autot välja rentida, kuid tahaksid enne teada, kui palju on auto rendile andmisega lisaraha võimalik teenida? Auto välja rentimine on suurepärane viis lisaraha teenimiseks! Seejuures saad kasulik olla ka keskkonnale, sest iga jagatud auto vähendab tänavale juurde ostetavate autode hulka. Veebruarikuu jooksul käis läbi Autolevi platvormi sõidus 165 erinevat autot. Järgnevalt toome sinuni neist kolm enim teeninud autot.


1. Porsche Macan 2015

Veebuarikuu edetabeli tipust leiame Porsche Macan 2015. Rendipäevi oli autol veebruaris kokku suisa 21. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 990 eurot ning tulumaksujärgne tulu 825 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 990 x 12 = 11 880 eurot. Auto hetke turuväärtus on 40 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 30 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 90 € ning kasutajatel jagub auto kohta üksnes kiidusõnu. 

“Auto nagu uus. PERFECT auto.” – Vjatšeslav

Rendi

 

2. Land Rover Range Rover Sport 2011

Edetabeli teise koha kindlustas endale teist kuud järjest võimas inglise maastur Land Rover Range Rover Sport 2011, millel oli veebruaris rendipäevi kokku 15. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 446 eurot ning tulumaksujärgne tulu 372 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 446 x 12 = 5 355 eurot. Auto hetke turuväärtus on 14 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi koguni 38 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 39 € ning autot muudkui kiidetakse.

“Suurepärases seisukorras soliidne ja mugav auto. Kõik toimis nagu peab. Väga mugav nii maanteel kui ka linnas ning tänu diiselmootorile ka kütusekulu mõistlik.” – Andre

Rendi

 

3. Toyota RAV4 2019

Veebruarikuu edetabeli kolmandale kohale positsioneerus maailma üks enim kanda kinnitanud maastureid – Toyota RAV4 2019. Rendipäevi oli autol veebruaris kokku 17. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 421 eurot ning tulumaksujärgne tulu 351 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 421 x 12 = 6 804 eurot. Auto hetke turuväärtus on 24 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 21 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 39 € ning kasutajad on autoga enam kui rahul.

“Suurepärane ja mugav masin, nii linnas kui maanteel. Puhas ja korralik. Edu!” – Marko

Rendi

 

Auto välja rentimine on suurepärane viis anda oma panus keskkonnahoidu samal ajal lisaraha teenides. Ära lase rahal seista ning hakka oma sõidukiga lisaraha teenima aegadel, kui Sa seda ise ei kasuta.

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid Sinu lähedal

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

×