Veebruari TOP 10 populaarseimad autod

Auto omamine muutub järjest kulukamaks. Miks mitte säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt ja liigelda hoopis rendiautoga või panna oma isiklik auto lisaraha teenima? Toome Sinuni veebruari TOP 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata, millised autod pälvisid möödunud kuul meie kasutajate seas enim tähelepanu ning proovi ise järgi!


1. Porsche Cayenne

Koguni viiendat kuud järjest on edetabeli esikoha endale kindlustanud pilkupüüdev Porsche Cayenne, Autolevi 2021. aasta enim teeninud auto. Maastur pakub muljetavaldavat sõidunaudingut ning boonusena on ta ka vägagi ökonoomne (3.0 liitrine diiselmootor). Cayennne käis veebruari jooksul rendis kokku 5 päeval. Päevahinnaks on autol 129€ ning kasutajad on jaganud üksnes positiivseid rendikogemusi.

“Vastab täielikult kirjeldusele. Jäin väga rahule.” – Gustav

Rendipäevad: 5
Autoomaniku maksueelne tulu: 596 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 155 €

Rendi

 

2. Porsche Cayenne

Edetabeli teiselt kohalt vaatab meile vastu järjekordne Porsche Cayenne, millel oli veebruaris kokku 14 rendipäeva. Päevahinnaks on sel luksuslikul maasturil Autolevis 60 € ning auto hinna-kvaliteedi suhet on kiidetud kõvasti. Kui Sina pole Cayenne rooli taha veel sattunud, siis nüüd on küll viimane aeg seda teha. Porsche Cayenne on põhjusega üks armastatumaid autosid Autolevi kasutajate seas!

“Car is perfect 👌” – Antonio

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 480 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 760 €

Rendi

 

3. Renault Kadjar

Kolmanda koha veebruari edetabelis pälvis mugav ja ökonoomne Renault Kadjar. Auto lisandus Autolevi valikusse selle aasta alguses ning juba oma teisel kuul õnnestus autol edetabeli esikolmikusse pääseda. Rendipäevi oli Renault’il veebruaris kokku 14. Auto päevahinnaks Autolevis on 39 € ning kasutajad on autoga vägagi rahul.

“Väga hea masin” – Vjatšeslav

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 442 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 301 €

Rendi

 

4. Lexus GS300H

Veebruari edetabeli neljanadale kohale positsioneerus soliidne ja mugav Lexus GS300H, mis käis veebruari jooksul rendis kokku 12 päeval. Tegu on tagaveolise autoga, millel on all lamellrehvid. Kasutajad on autoga enam kui rahul ning kiidusõnu jagub auto kohta palju. Päevahinnaks on Lexusel Autolevis 49 €.

“Auto on nagu uus. Sõidab väga hästi ja on piisavalt ökonoomne. Autol olid all korralikud lamellrehvid.” – Tauri

Rendipäevade arv: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 441 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 292 €

Rendi

 

5. Volvo XC90

Viies koht edetabelis kuulub ruumikale ja stiilsele Volvo XC90’le. Auto sobib suurepäraselt nii igapäevatoimetuste ajamiseks kui pikemateks sõitudeks pakkudes suurepärast sõiduelamust. Rendipäevi oli autol veebruaris kokku 9. Auto päevahinnaks Autolevis on 70 € ning kiidetud on autot palju.

“Auto väga heas korras. Puhas. Keskmine kütusekulu 30% linn, 70% maantee, 6,5L/100km. Autos Lightning kaabel Apple telefoni laadimiseks ja autoga ühendamiseks. Apple CarPlay (sh. Waze) toimis laitmatult. Volvo tuvastab liiklusmärke, hoiab püsikiirust ja pikivahet. Pargib ise külgboksi. Väga nutikas ja mugav sõiduk.” – Oliver 

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 436 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 229 €

Rendi

 

6. Hyundai Santa Fe

Edetabeli kuuendale kohale positsioneerus Hyundai Santa Fe. Tegu on mugava, mahuka ja töökindla autoga, mille kohta on kasutajatel öelda üksnes head. Hyundai oli rendis pikaajaliselt (kokku 31 päeva) hõlmates tervet veebruarit ning auto päevahinnaks Autolevis on 26 €.

“Kõik oli korras.” – Tõnis

Rendipäevad: 31
Autoomaniku maksueelne tulu: 418 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 013 €

Rendi

 

7. Volkswagen Passat

Seitsmendalt kohalt leiame ökonoomse ja töökindla Volkswagen Passati, mis sobib hästi igapäevasteks linnasõitudeks. Nii nagu Hyundai, oli ka Passat pikaajalises rendis (kokku 33 päeva) hõlmates tervet veebruarit.  Auto päevahinnaks Autolevis on 18 € ning  auto praktilisus ei ole märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Auto on väga hea juhitavusega ja laitmatu siduriga. Enda vanuse kohta näeb esinduslik välja ja vanakooli diisel teeb sõidu väga ökonoomseks. Kliima 5+” – Mart 

Rendipäevad: 33
Autoomaniku maksueelne tulu:
410 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu:
4 914 €

Rendi

 

8. Volvo V70

Kaheksanda koha veebruari edetabelis napsas Volvo V70. Tegu on mugava ja praktilise autoga, mis on varasemalt mitmel korral edetabelis esindatud olnud. Auto oli rendis terve veebruari ehk kokku 28 päeva. Auto päevahinnaks Autolevis on 20 € ning kasutajad on autot hinnanud kõrgelt.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 378 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 536 €

Rendi

 

9. Renault Trafic

Edetabeli üheksas koht kuulub ruumikale väikebussile Renault Trafic. Lisaks heale mahutavusele on väikebuss ka vägagi ökonoomne.  Veebruari jooksul käis Renault rendis kokku 8 päeval. Päevahinnaks on väikebussil Autolevis 64€ ning kasutajad üksnes kiidavad.

“Mugav, ja ökonoomne.” – Vahur

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 348 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 176 €

Rendi

 

10. Volkswagen Golf

Edetabeli kümnendalt kohalt leiame hea varustusega sõiduauto Volkswagen Golf. Tegu on ökonoomse autoga, mis pakub mugavat sõiduelamust. Rendipäevi oli autol veebruaris kokku 15. Volkswagen Golfi päevahinnaks Autolevis on 29 € ning auto mugavust ja ökonoomsust on meie kasutajad kiitnud kõvasti.

“Auto väga heas seisus. Sõidab ilusti. Kiirendus on hea.” – Taavi 

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 337 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 041 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×