Veebruari TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad veebruaris ning proovi mõnda autodest ka ise. 


1. Porsche Cayenne

Edetabeli esikohal jätkab järjekindlalt ka veebruaris esinduslik ja mugav Porsche Cayenne. Tegemist on luksusliku maasturiga, mis pakub nii silmailu kui muljetavaldavat sõiduelamust. Porsche oli rendis pikaajaliselt (kokku 33 päeva) hõlmates tervet veebruari. Rentida on maasturit võimalik hinnaga 100€/päev ning kasutajad on kiitnud auto välimust ja mugavust kõvasti.

“Ideaalses korras” – Paul

Rendipäevad: 33
Autoomaniku maksueelne tulu: 2720 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 32 640 €

Rendi

 

2. Mercedes-Benz V250

Veebruari edetabeli teiselt kohatl leiame soliidse ja mugava väikebussi Mercedes-Benz V250. Korralik burmester sound, distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja, 360 kaamera ning ventileeritavad soojendusega esiistmed teevad sõidud väikebussiga eriti mõnusaks. Veebruaris kogunes Mercedesel rendipäevi kokku 10 ning päevahinnaks on tal Autolevis 75€. Kasutajad kiidavad autot ülivõrdes.

“Piisavalt ruumi ja mugav sõit 5le täiskasvanule ja 3le lapsele. Kütust keskm 6.5/100 kompu järgi. Hinna kvaliteedi suhe hea” – Kristjan

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 655 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 860 €

Rendi

 

3. Volkswagen Crafter

Kolmandale kohale positsioneerus töökindel kaubik Volkswagen Crafter. Crafteri eeliseks on kindlasti väga mugav ja paljude seadistamisvõimalustega kabiin ning eelkõige juhikoht. Lisavarustuse osas on autol olemas eelsoojendi, mida saab kasutada ka lisasoojendina ning erinevad koormarihmad. Kaubik käis jaanuari jooksul rendis 17. päeval ning rendihinnaks on tal Autolevis 41€/päev. Kasutajad on enam kui rahul.

“Väga mugav ja igati töökorras masin. Sain väga hea sõidukogemuse osaliseks.” – Georg 

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 651 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 812 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz Viano

Veebruari edetabeli neljas koht kuulub AMG välimusega 7-kohalisele bussile Mercedes-Benz Viano. Tegemist on võimsa väikebussiga, mis on varustatud rohkete lisadega. Rendipäevi kogunes Vianol jaanuaris kokku 15 ning rentida on väikebussi võimalik hinnaga 39€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Oma ea kohta väga hea ja mugav auto suurema seltskonna ning nende pagasi vedemiseks. Sujuvaks kulgemiseks vajalikud lisad olemas. Pikal, talvisel teekonnal kütusekulu alla 9l.” – Liivika

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 517 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 204 €

Rendi

 

5. Volvo V70

Viiendalt kohalt leiame praktilise ja mugava sõiduauto Volvo V70, mis käis veebruari jooksul rendis koguni 27.päeval. Võimas! Volvo päevahinnaks Autolevis on 22 € ning kasutajad on hinnanud auto hinna-kvaliteedi suhet vägagi kõrgelt. Hea valik nii argitoimetuste ajamiseks kui pikemateks väljasõitudeks.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 504 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 048 €

Rendi

 

6. Citroen C5

Veebruari edetabeli kuuenda koha pälvis praktiline ja töökindel Citroen C5, mis sobib suurepäraselt igapäevasteks sõitudeks. Rendipäevi kogunes autol veebruaris kokku 17 ning rentida on Citroeni võimalik Autolevist hinnaga 16€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed.

“tiptop” – Keiu

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 477 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 724 €

Rendi

 

7. Subaru Legacy

Seitsmenda koha veebruari edetabelis kindlustas endale esinduslik ja ruumikas Subaru Legacy. Auto on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt kiidusõnu ning seda põhjusega. Subaru käis veebruari jooksul rendis kokku üheksal päeval ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 50€/päev.

“Auto väga head korras. Puhas ja kõik toimis. Omanikuga suhtlus lihtne ja kiire. Auto üsna lähedal bussijaamale. Järgmise korrani!” – Tauri

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 405 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 860 €

Rendi

 

8. Seat Leon ST Xcellence 

Edetabeli kaheksandalt kohalt leiame mugava, ökonoomse ja keskkonnasõbraliku Seat Leon ST Xcellence’i. Võimsad tuled ja adaptiivne püsikiirusehoidja muudavad ka pikemad sõidud mugavaks. Rendipäevi oli autol veebruaris kokku 11 ning rendihinnaks on tal Autolevis 32€/päev. Kasutajad on kiitnud auto ökonoomsust ja mugavust ohtralt.

“Auto on mugav, ökonoomne, puhas ja esinduslik. Sõiduomadustelt stabiilne ja kindel.” – Robi

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 377 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 524 €

Rendi

 

9. Skoda Superb

Edetabeli üheksanda koha napsas endale sõiduauto Skoda Superb, mis 0n oma ökonoomsuse ja praktilisusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Skoda käis veebruari jooksul rendis kokku 9. päeval ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 38€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Auto oli puhas ja korralik. Kõik asjad töötavad. Superb on ka väga ökonoomne.” – Arian

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 375 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 500 €

Rendi

 

10. Porsche Cayenne

Nii nagu edetabeli esikohalt, leiame ka kümnendalt kohalt luksusliku Porsche Cayenne. Autolevi kasutajate vaieldamatu lemmik! See mugav ja mahukas Porsche käis veebruari jooksul rendis kokku 8.päeval ning rentida on maasturit Autolevist võimalik hinnaga 58€/päev.

“Korralikult hooldatud ning hoitud maastur. Tuhat kilomeetrit väga mugavat istumist nautisin.” – Marek

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 374 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 488 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×