Veebruari TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad veebruaris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Volvo V90 Cross Country

Veebruari edetabeli esimeselt kohalt leiame premium klassi auto Volvo V90 Cross Country. Volvo on nelikveoline ning kõrgema kliirensiga. Volvo on tuntud oma mugavuse, töökindluse ja turvalisusega. Sõidukil on naastrehvid, tagurduskaamera, Carplay, esiklaasisoojendus, LED esituled jne. Veebruari jooksul käis sõiduk väljas 21 päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 59 €/päev. Rentijad on Volvoga väga rahul olnud!

“Väga hästi hoitud auto! Vastas täielikult meie ootustele.” – Anastasia

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 665 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 980 €

Rendi

 

2. Toyota Avensis

Edetabeli auväärsel teisel kohal on kvaliteetne Toyota Avensis. Sõidukil o automaatkäigukast ja 110 kW mootor, millega mõnusalt kruiisida. Samuti on Toyotal olemas kõik tänapäevased mugavused (konditsioneer, parkimisandurid, püsikiiruse hoidja, veokonks). Veebruari jooksul käis Toyota väljas 28 rendipäeva ning Forus Autolevist on võimalik autot rentida hinnaga 27 €/päev.

“Auto mõnus, puhas, korralik, sõitis hästi, ühtegi puudust ei olnud.” – Eliko K.

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 553 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 738 €

Rendi

 

3. Skoda Superb

Edetabeli kolmas koht kuulub ökonoomsele ja ruumikale Skoda Superbile. Sõidukil on 88 kW mootor ja automaatkäigukast, mis muudavad selle ideaalseks linnaautoks. Samuti ei puudu sellelt kõik tänapäevased mugavused (navigatsiooniseade, konditsioneer, stabiilsus- ja veijõukontroll jne). Veebruari jooksul renditi Skodat 12-l päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 35 €/päev

“Auto on väga puhas ja heade lisadega .Väga mugav sõita” – Eveli

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 363 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 351 €

Rendi

 

4. Volkswagen Passat

Edetabeli neljandalt kohalt leiame Volkswagen Passati. Sõidukil on olemas kõik tänapäevased mugavused (kärukonks, konditsioneer, parkimisandurid, püsikiiruse hoidja). Lisaks on autoga lubatud pakkuda sõidujagamis- või kullerteenust. Rentijad on oma sõidukogemust selle autoga hinnanud kõrgelt. Veebruaris käis auto väljas 15-l päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 34 €/päev.

“Väga mugav, ökonoomne ja rohkete lisadega. Soovitan!” – Madis P.

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 347 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 158 €

Rendi

 

5. Mazda 6

Edetabeli kuues koht kuulub väiksele ja ökonoomsele Mazda 6-le. Sõidukil on 108 kW mootor ja automaatkäigukast, mis muudavad sellega linnas liiklemise eriti mugavaks. Sõidukil on mugavustest olemas näiteks püsikiiruse hoidja, parkimisandurid ja konditsioneer. Samuti on Mazdat lubatud kasutada kullerveo teenuse osutamiseks. Forus Autolevis on seda võimalik rentida hinnaga 16 €/päev ning veebruari jooksul käis auto väljas 25 päeva. Rentijad on sõidukiga väga rahul olnud!

“Olin autoga rahul. Hinda väärt.” – Tarvi

Rendipäevad: 25
Autoomaniku maksueelne tulu: 288 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 461 €

Rendi

 

6. Peugeot Expert Traveller

Veebruari edetabeli kuues koht kuulub Peugeot Traveller-ile. Tegemist on ruumika ja ökonoomse 9-kohalise minibussiga, millel kapoti all 88 kW mootor. Sõidukil on kõik tänapäevased mugavused (navigatsiooniseade, rattaraam, istmesoojendused), mis aitavad teekonda mugavamaks muuta. Minibussiga on lubatud sõidud välismaale, mis tähendab, et see on ideaalne kaaslane pikemaks road trip-iks. Veebruaris kogunes Peugeot-l 7 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 55 €/päev.

“Buss oli puhas, kõik lisad toimisid, midagi ei kolisenud ega logisenud. Käivitus ka -20 kraadiga. Lisaks väga ökonoomne ka täislastis + katuseboks.” – Ats

Rendipäevad: 7
Autoomaniku maksueelne tulu: 280 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 360 €

Rendi

 

7. Volkswagen Transporter

Veebruari edetabeli seitsmendale kohale platseerus eakas, kuid töökindel Volkswagen Transporter. Sõidukil on 75 kw mootor ning veokonks. Samuti on sõidukis lubatud suitsetada ning sellega välismaale sõita. Veebruari jooksul käis see rendis 15 päeva ning on rentijatele saadaval hinnaga 25 €/päev.

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 258 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 100 €

Rendi

 

8. Volvo V60 Cross Country

Veebruari edetabeli auväärne kaheksas koht kuulub ökonoomsele ja mugavale Volvo V60 Cross Country-le. Sõidukil on võimas 140 kW mootor, LED lähi- ja kaugtuled, bluetooth telefoni ühendus, võtmevaba sisenemine ja käivitus, rooli ja 4x istme soojendus. Veebruaris kogunes Volvol 7 rendipäeva ning Forus Autolevis on sõiduk saadaval hinnaga 54 €/päev. Sõiduk on rentijatele ainult positiivseid sõidukogemusi pakkunud.

“The car is very comfortable and spacious! Great for intercity rides!” – Yerlan

Rendipäevad: 7
Autoomaniku maksueelne tulu: 238 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 2 856 €

Rendi

 

9. Mercedes-Benz Vito 116 CDI

Edetabeli üheksas koht kuulub minibussile Mercedes-Benz Vito 116 CDI. Sõidukil on 8 istekohta ning 120 kW mootor. Veebruari jooksul kogunes Mercedesel 4 rendipäeva ning Forus AUtolevist on võimalik seda rentida hinnaga 68 €/päev. Siiamaani on kõik rentijad sõidukiga väga rahul olnud.

“Väga puhas ja mugav bussike. Palju ruumi nii reisijatele kui pagasile. Mugav juhtimisasend – istu nagu tugitoolis teleri ees :)” – Andres

Rendipäevad: 4
Autoomaniku maksueelne tulu: 238 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 2 856 €

Rendi

 

10. Ford Mondeo

Edetabeli kümnendalt kohalt leiame Ford Mondeo. Tegemist on ruumika linnaautoga, millel on automaatkäigukast ja kõik tänapäevased mugavused (konditsioneer, parkimisandurid jne). Veebruari jooksul käis Ford sõidus 11 rendipäeva ning Autolevis on see rentijatele saadaval hinnaga 31 €/päev. Ford on rentijatele ainult positiivseid sõiduelamusi pakkunud.

“Mugav ja ruumikas” – Tauri J.

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 234 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 2 806 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×