Vaheldus kodukontorile: 5 ideed, kuhu kaugtööd tegema suunduda

Kodust töötamine ei suju nii nagu tahaksid ning tunned, et sinu efektiivsus on hakanud langema? Vaheta keskkonda ning tööta mõni aeg kodust eemal! Rendi endale hubane peatuspaik looduskaunis kohas ning tee mõni aeg kaugtööd hoopis sealt või sõida lihtsalt nädalavahetuseks kodust välja. Nii saad juurde uut hingamist, pärast mida sujub ka koduseinte vahel töötamine taas ladusamalt. Autolevi toob sinuni 5 ägedat majutuspaika, mis sobivad hästi nii kaugtöö tegemiseks kui puhkamiseks. Keskkonna vahetus teeb imesid!

1. Lõõgastav maja puu otsas, Harjumaa

Kui otsid paika, mis asuks Tallinnale võimalikult lähedal, kuid kus ümbritseks sind rahu ja vaikus, siis siin on midagi sulle! Kõigest 35-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast asub majutuspaik, mille sarnast naljalt just ei leia. Tegu on majaga, mis on ehitatud puu otsa. Ärka hommikul linnulaulu saatel üles ning naudi hommikusööki päikesetõusu seltsis – motivatsioonilaeng kogu päevaks garanteeritud! Kui oled tööasjadega ühele poole saanud, siis tee üks jalutuskäik ümbritsevas metsas ning lõpeta õhtu mõne hea raamatu või seriaali seltsis. Majas on olemas nii köök kui vannituba, seega muretsemiseks põhjust pole – puu otsas elamisega saab vägagi hästi hakkama!  

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Tomi-Andre Piirmets (@onceenough) jakama julkaisu

2. Unikaalne kuppelmaja, Pärnumaa

Pärnumaal 500 meetri kaugusel Tahkurannast asub üks tõeliselt unikaalne ning pilkupüüdev kuppelmaja, mis pakub suurepärast vaheldust koduseintele. Majal on suur klaassein, kust avaneb maaliline vaade ümbristevale loodusele. Keeda tass kohvi, sea end mugavalt laua äärde ning asu tööülesannete kallal nokitsema – nii võib kaugtööd teha ju küll! Pärast tööpäeva mine jalutuskäigule mere äärde, naudi maitsvat õhtusööki ning lõõgastu kuppelmaja mõnusas puuküttega saunas. Majas on olemas pesumasin, pliit, ahi, röster, köögitarvikud ja muu vajalik, seega sobib maja ideaalselt ka pikaajaliseks peatuspaigaks.

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Irina Oleinik (@irina_oleinik) jakama julkaisu

3. Hubane palkmaja, Saaremaa

Kui tahad tunda end kui välismaal, siis võta suund Saaremaale. Saaremaale minnes vali peatuspaigaks see avar ning valgusküllane palkmaja, mis asub Vilsandi rahvuspargis. Maja akendest avaneb idülliline vaade sealsetele põldudele ja metsale. Majas on olemas puuküttega saun, kamin ning suisa tünnisaun, seega lõõgastumiseks võimalusi jagub. Ruumi on majas samuti palju, mis tähendab, et ka suurema perega minnes leiab iga pereliige endale omaette toa või nurgakese, kus päevasel ajal rahus töö- või kooliasju ajada. Ära unusta Saaremaale minnes ka mõne tuuliku või tuletorni juurde sõita. Saarel on mönus igal ajal! 

4. Markuse puhkemaja, Tartumaa

Kui tahad minna Lõuna-Eesti kanti, siis soovitame sul maandumispaigaks valida Markuse puhkemaja. Maja asub 30-minutilise autosõidu kaugusel Otepääst. Tegu on äärmiselt rahuliku ning privaatse kohaga kauni looduse keskel. Puhkemaja on mõnusalt avar ning lõõgastumiseks on seal olemas nii saun kui tünnisaun. Lisaks on maja kõrval tiik, kuhu pärast saunamõnude nautimist sulpsata saab. Ruumid on majas vägagi õdusad ning loovad hea atmosfääri ka kaugtöö tegemiseks. Täielik idüll!

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön 🏡Markuse Puhkemaja (@markusepuhkemaja) jakama julkaisu

5. Tahkuna metsamaja, Hiiumaa

Maalilised vaated, merehõng, rahu ja vaikus – seda kõike leiad sa Hiiumaalt. See väike, hubane ning äärmiselt praktiline metsamaja on tõeline pelgupaik linnakärast eemal. Maja asub Hiiumaal Tahkuna poolsaarel, mererannast 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Majal on panoraamsein, kust avanevad kaunid vaated ümbritsevale metsale. Öösel kuuleb terrassilt üksnes mere kohinat, päeval linnulaulu ning mändide sahinat – ei mingeid segavaid faktoreid. Kuna Hiiumaal jagub avastamist palju, siis võta kindlasti aega ka mõne tuletorniga tutvumiseks või matkarajal seiklemiseks.

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön tahkuna_forest_house (@tahkuna_forest_house) jakama julkaisu

Kuigi ajad on hetkel sellised nagu nad on, siis ei tasu pead norgu lasta. Õnneks on Eesti pungil looduskaunitest kohtadest ning ägedatest majutuspaikadest, kus murevabalt ning turvaliselt ka praegusel ajal kaugtööd teha või puhata. Kui vajad turvaliselt liiklemiseks autot, siis Autolevist leiad laia valiku sõidukeid, mis vastavad erinevale maitsele ja hinnasoovile!

Vaata autosid Sinu lähedal

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

×