Kuidas kasutada Autolevi rendikalendrit?

Autolevi rendikalender on lihtne tööriist autoomanikele kindlustamaks, et nad saavad endale ainult sobivatel aegadel autole broneeringuid. Autolevi autoomanike jaoks pakub rendikalender võimalusi hallata oma auto vabu päevi ja pidada järge, millistel kuupäevadel on auto välja renditud. Rendikalendri kasutamine on lihtne, saad selles ise veenduda läbides järgnevad 5 sammu.

1. Alustamiseks mine “Rendikalendri” lehele oma profiilis

Uus kalender on nähtav nupu all  “Rendikalender“. Kui sa ei ole veel oma autot Autolevi keskkonda lisanud, saad siin registreeruda ja lisada oma auto vajutades nupule “Lisa auto“. Registreerumine ja auto lisamine ei võta rohkem kui 5-10 minutit.

2. Märgi kalendrisse hõivatud nädalapäevad

Kui su auto ei ole näiteks nädalavahetusteti vaba, siis saad selle hõlpsasti kalendrisse kirja panna klõpsates mittesobilikud nädalapäevad hõivatuks.

autolevi rendikalender

3. Märgi kalendrisse teatud kuupäevad

Nüüdsest on sul võimalik märkida rendikalendrisse punasena ka teatud kuupäevad, kui sa autot välja anda ei saa. Näiteks, kui oled minemas reisile, soovid oma autol teha parandustöid või kui ei sa ei ole mõnel päeval vaba, et autot üle anda. Kliki ühe korra, et märkida alguskuupäev, seejärel kliki lõpukuupäeval ning viimasena vajuta nupule “Lisa need kuupäevad”. Alates sellest hetkest kuvab Autolevi otsingumootoris sinu auto nendel kuupäevadel hõivatuna ning auto rendikalendris on need päevad märgitud punaselt. Rentijad hõivatuks märgitud kuupäevadele broneeringuid teha ei saa. Ühtlasi ei tee rentijad nii tühje broneeringuid autodele, mis on tegelikult juba hõivatud.

4. Halda hõivatud kuupäevade loetelu

Olles Autolevi keskkonda sisse logitud, näed paremal loetelu kuupäevadest, mil auto on märgitud hõivatuks. Kui mõni neist kuupäevadest vabaneb, siis saad igal hetkel need kuupäeva kõrval olevale punasele ristikesele vajutades uuesti vabastada. Sinu auto ilmub rendi broneerimiseks vabastatud kuupäevadele otsingumootoristaas nähtavale.

5. Uuenda rendikalendrit regulaarselt

Et rentijad sinu autot vabadel kuupäevadel rentida saaksid ja et kuu lõpus oleks pangaarvele lisandunud summasid nähes meel rõõmus, siis on oluline oma auto rendikalendrit regulaarselt uuendada. Lisaks on rendikalendri uuendamine oluline rentijate jaoks. Kui kuupäevad on kalendris hõivatuks märgitud, siis ei tule rentijatelt broneeringuid, mida sa täita ei saa. Kui mõni kuupäev on ununenud punaseks märkida ning sellele tulebki broneering, tuleks kiiresti märkida see kuupäev hõivatuks, et seda edaspidi vältida. Mida täpsemini oled hõivatud kuupäevad kalendrisse märkinud, seda lühem on Autolevi keskkonnas su tühistatud broneeringute nimekiri. Autolevi rentijad ja meeskond on sulle tänulikud, kui suhtud oma rendikalendri päevakajastamisse tähelepanelikult.

Täida rendikalender SIIN!

Vajad abi või soovid tagasisidet anda?

Näeme iga päev vaeva, et muuta Autolevi rendikeskkond kasutajatele üha lihtsamaks ja mugavamaks. Kui sul on tekkinud küsimusi või hoopiski häid ideid, kuidas seda teha, siis kirjuta meile esilehel all paremas nurgas asuvasse tagasisidevormi või aadressil info@autolevi.ee.

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×