Toyota RAV4 – 2019. aastal Eestis enim ostetud sõiduk leitav ka Autolevis!

Toyota RAV4 on olnud üks püsivamaid ja enim kanda kinnitanud maastureid maailmas. Samuti ei ole uus RAV4 võõras ka Autolevi otsingumootorile ning tuttuue mudeli leiame siit ülesse üsnagi hõlpsasti. Viskame pilgu peale, mida üks Autolevi uusimaid sõidukeid endast kujutab!

Rääkides konkreetsest mudelist, siis läikiva musta kere all on peidus ökonoomne, kuid samas võimas 130 kilovatti välja jagav mootor. Täpsemalt kõneldes on Toyota kütusekulu linnas (!) ametlikult hämmastavad 6.1 liitrit sajale kilomeetrile ning maanteel 5.1 liitrit. Mudelit hakati tootma 2019. aastal ning Eestis on see esmaselt registreeritud vaid pool aastat tagasi, mis teeb sellest ühe kõige uuema sõiduki Autolevis! Kokku müüdi Eestis Toyota RAV4 mudelit 1556 sõidukit, mis haaras aasta müügiedetabelis esimese koha.

Tänapäeva autole kohaselt on Toyota välimuse all peidus tipptasemel tehnoloogia, mis hoiab sind teel ning teeb iga sõidu meeldejäävaks. Lisadest rääkides on suurimateks plussideks pikivahe ning joonte vahel hoidmise süsteem, mida toetab hädapidurdussüsteem, mis kõik moodustavad ohutuspaketi, et vältida kokkupõrkeid kaasliiklejatega. Mugavust lisavad rooli- ning lausa kojameestesoojendus, parkimiskaamera, automaatne täistulede lülitus, juhtmevaba ühendus ning paljugi veel.

 

Autolevi päevahinnaks on sõidukil vaid 39 eurot. Selle eest on lubatud varasemal kokkuleppel ka sõidud välismaale ja ka lemmikoomade transport. Omaniku sõnul on mootor sportrežiimil eriti ergas ning Eestimaa teedel hätta ei jää. Samuti on varasemad rentijad kostnud vaid kiidusõnu.

Tutvu RAV4-dega lähemalt SIIT.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×