Miks on rendikalender oluline?

Autolevi rendikalender on oluline tööriist autoomanikele kindlustamaks, et nad saaksid ainult endale sobivatele aegadele broneeringuid. Rendikalendri kasutamine on lihtne, veendu selles ise!

autolevi rendikalender

1. Ava rendikalender oma profiilis

Rendikalender on nähtav Sinu auto profiilil asuva nupu all  “Rendikalender”. Saad seda täita nii arvutis kui mobiilis.

Kui Sa ei ole veel oma autot Autolevi keskkonda lisanud, saad registreerida siin. Auto rentimisega alustamine ei võta rohkem kui 5-10 minutit!

2. Blokeeri kuupäevad, mil Sa ei saa rentida

Märgi rendikalendrisse punasena need kuupäevad, kui Sa autot välja anda ei saa. Näiteks, kui oled minemas autoga maale, soovid teha oma sõidukil parandustöid või kui ei Sa ei ole mõnel päeval vaba, et autot üle anda. Kliki ühe korra, et märkida alguskuupäev, seejärel kliki lõpukuupäeval ning viimasena vajuta nupule “Lisa need kuupäevad”.

Alates sellest hetkest kuvab Autolevi otsingumootoris Sinu auto nendel kuupäevadel hõivatuna ning auto rendikalendris on need päevad märgitud punaselt. Rentijad hõivatuks märgitud kuupäevadele broneeringuid teha ei saa.

3. Märgi kalendrisse hõivatud nädalapäevad

Kui soovid oma sõidukit rentida ainult kindlatel nädalapäevadel, siis saad selle hõlpsasti kalendrisse kirja panna klõpsates mittesobilikud nädalapäevad hõivatuks. Näiteks kui soovid rentida oma sõidukit välja ainult nädalavahetustel, siis märgi nädalapäevad esmaspäevast reedeni hõivatuks.

4. Uuenda rendikalendrit igal nädalal

Kõige olulisem samm! Mida täpsemini oled hõivatud kuupäevad kalendrisse märkinud, seda suurem on Sinu aksepteeritud tehingute osakaal. Tänu sellele pääseb Sinu auto Autolevi otsingutulemustes esimeste sekka ning teenid rohkem tulu!

 

Täida oma rendikalender Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×