Septembri TOP 10 populaarseimad autod

Auto rentimine annab võimaluse säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt. See on ka põhjus, miks üha rohkem inimesi otsustab auto omamise asemel endale vajalikeks sõitudeks auto rentida. Rendiautoga liigeldes annad panuse ka keskkonnahoidu, sest iga jagatud auto vähendab tänavale juurde ostetavate autode hulka. Järgnevalt toome Sinuni septembri 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata järgi, millised autod olid möödunud kuul meie kasutajate seas kõige populaarsemad!


1. Toyota Supra 

Septembri edetabeli esikoha kindlustas endale kiire ja pilkupüüdev sportauto Toyota Supra. Tegu on autoga, mis lisandus Autolevi valikusse augustis ning leidis lühikese ajaga tee mitmete kasutajate südamesse. Toyota Supra käis septembri jooksul rendis kokku 7 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 160 € ning kasutajad kiidavad autot taevani.

“Punane kaunitar! Väga väikese läbisõiduga ning ideaalses korras sportauto.” – Andre

Rendipäevade arv: 7
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 866 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 10 395 €

Rendi

 

2. Mercedes-Benz V-Klasse

Teise koha septembri edetabelis pälvis mahukas ja praktiline väikebuss Mercedes-Benz V-Klasse, mis paiknes augusti edetabeli neljandal kohal. Septembri jooksul käis auto rendis kokku 16 päeval. Väikebussi päevahinnaks Autolevis on 99 € ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu.

“Väga korralik!” – Hanno

Rendipäevade arv: 16
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 864 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 10 368 €

Rendi

 

3. Volkswagen Caravelle

Edetabeli kolmandalt kohal leiame järjekordse väikebussi, Volkswagen Caravelle. Buss sobib hästi ka väiksema kauba veoks, sest istmed on kergesti eemaldatavad. Autot on võimalik muuta nii kahe-, nelja-,viie- kui ka seitsmekohaliseks. Caravelle oli rendis pikaajaliselt (kokku 32 päeva) hõlmates tervet septembrit. Väikebussi päevahinnaks Autolevis on 45 € ning auto praktilisust on hinnatud kõrgelt.

Rendipäevade arv: 32
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 765 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 9 180 €

Rendi

 

4. Porsche Cayenne

Neljas koht septembri edetabelis kuulub silmapaistvale Porsche Cayenne’le. Auto on väikese läbisõiduga, vägagi ökonoomne (3.0 liitrine diiselmootor) ning hinnatud klassikalise Porsche beezi sisuga. Cayenne käis septembri jooksul rendis kokku 9 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 135 € ning kasutajatel jagub auto kohta kiidusõnu kuhjaga.

“Äärmiselt puhas ja superheas korras. Kui saadaval, võtan ka järgmine kord 100%! Andis mulle nii-öelda muretut aega rahulikult muude asjadega tegelemiseks.” – Aarne

Rendipäevade arv: 9
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 765 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 9 180 €

Rendi

 

5. Volkswagen Passat

Viiendale kohale positsioneerus hea minekuga ja ökonoomne Volkswagen Passat, mis sobib suurepäraselt igapäevatoimetuste ajamiseks. Volkswagen oli rendis pikaajaliselt (kokku 37 päeva) hõlmates tervet septembrit. Auto päevahinnaks Autolevis on 22 € ning auto ökonoomsust ja praktilisust hinnatakse kõrgelt.

“Tiptop” – Martin

Rendipäevade arv: 37
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 587 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 7 038 €

Rendi

 

6. Volvo XC90

Septembri edetabeli kuuendalt kohalt leiame soliidse ja ruumika maasturi Volvo XC90. Tegu on autoga, mille mugavus ja nutikus naljalt juba märkamata ei jää. Maasturil oli möödunud kuul rendipäevi kokku 12 ning selle vinge maasturi päevahinnaks Autolevis on 70 €.

“Auto väga heas korras. Puhas. Keskmine kütusekulu 30% linn, 70% maantee, 6,5L/100km. Autos Lightning kaabel Apple telefoni laadimiseks ja autoga ühendamiseks. Apple CarPlay (sh. Waze) toimis laitmatult. Volvo tuvastab liiklusmärke, hoiab püsikiirust ja pikivahet. Pargib ise külgboksi. Väga nutikas ja mugav sõiduk.” – Oliver

Rendipäevade arv: 12
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 560 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 6 714 €

Rendi

 

7. Land Rover Range Rover Sport

Seitsmenda koha edetabelis pälvis võimas ja kiire Land Rover Range Rover Sport. Tegu on nelikveolise inglise maasturiga, mis on Autolevi kasutajate seas palavalt armastatud. Auto käis septembri jooksul rendis 16 päeval ning päevahinnaks on Range Roveril Autolevis 44 €. Võib julgelt väita, et hinna-kvaliteedi suhe on enam kui paigas! Kiidusõnu jagub maasturi kohta samuti kuhjaga.

“Suurepärases seisukorras soliidne ja mugav auto. Kõik toimis nagu peab. Väga mugav nii maanteel kui ka linnas ning tänu diiselmootorile ka kütusekulu mõistlik.” – Andre

Rendipäevade arv: 16
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 537 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 6 444 €

Rendi

 

8. Volkswagen Passat Variant

Kaheksandalt kohalt leiame vanakooli pilli Volkswagen Passat Variant. Tegu on vägagi ökonoomse autoga, mis oli rendis pikaajaliselt (kokku 45 päeva) hõlmates tervet septembrit. Auto päevahinnaks Autolevis on 17 € ning auto ökonoomsust ja praktilisust hinnatakse kõrgelt.

“Täiesti korras ja puhas vanakooli auto.” – Peter 

Rendipäevade arv: 45
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 460 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 517 €

Rendi

 

9. Škoda Superb

Üheksanda koha septembri edetabelis napsas endale ökonoomne ja mugav Škoda Superb. Auto käis möödunud kuul rendis kokku 17 päeval ning päevahinnaks on antud Škodal Autolevis 35 €. Auto mugavus ja ökonoomsus ei ole märkamata jäänud ka Autolevi kasutajatel. Kiidusõnu jätkub auto kohta kuhjaga.

“Auto oli ideaalses konditsioonis, ülimalt mugav, ning ökonoomne. Kindlasti kasutan uuesti seda võimalust.” – Ranel

Rendipäevade arv: 17
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 450 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 400 €

Rendi

 

10. Seat Leon FR

Septembri edetabeli kümnendale kohale positsioneerus Seat Leon FR. Autol on FR Sport varustustaseme pakett ning 3 erinevat sõidurežiimi: Normal, Eco ja Sport. Septembri jooksul oli auto rendis kokku 21 päeva. Auto päevahinnaks Autolevis on 27 € ning kasutajate rendikogemused on täis üksnes positiivseid emotsioone.

“Good car” – Ayushkumar 

Rendipäevade arv: 21
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 425 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 103 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×