Septembri TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Auto on teine suurim kuluallikas elamispinna järel. Valides liiklemiseks rendiauto, maksad auto eest üksnes siis, kui seda päriselt kasutad ning hoiad seeläbi kokku korralikult kulusid. Autolevi pakub võimalust rentida erinevaid autosid erinevas hinnaklassis. Järgnevalt toome Sinuni Autolevi kasutajate seas populaarseimad autod septembris. Vaata järgi ja alusta samuti liiklemist rendiautoga.


1. Iveco Daily

Septembri edetabeli esikoha haaras endale mahukas ja ökonoomne kaubik Iveco Daily, mis sobib suurepäraselt asjade/kauba transpordiks. Kaubik oli rendis pikaajaliselt (kokku 73 päeva) hõlmates endas tervet septembrit. Kaubiku hinna-kvaliteedi suhet on Autolevi kasutajad kiitnud kõvasti. Nimelt on Iveco Dailyt võimalik rentida päevahinnaga 33€.

“Reaalsuses suurem ja mahukam kui piltidelt tundub, mõnus tööloom” – Jaanis

Rendipäevad: 73
Autoomaniku maksueelne tulu: 1189 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 701 €

Rendi

 

2. Citroën Jumpy

Ka edetabeli teiselt kohalt leiame sel korral kaubiku. Tegemist on ökonoomse ja töökindla Citroën Jumpyga, mis on oma praktilisuse ja kasutajamugavusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Rendipäevi oli Citroën Jumpyl septembris kokku 24 ning päevahinnaks on kaubikul Autolevis 38€.

“Väga hea.” – Melanie

Rendipäevad: 24
Autoomaniku maksueelne tulu: 886 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 974 €

Rendi

 

3. Renault Trafic

Septembri edetabeli kolmanda koha kindlustas endale väikebuss Renault Trafic. Tegemist on ruumika väikebussiga, mis mahutab lisaks suurele seltskonnale ka märkimisväärse koguse pagasit. Septembris oli Traficul rendipäevi kokku 10 ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 64€/päev. Väikebussi mugavust ja praktiliselt on meie kasutajad hinnanud kõrgelt.

“Auto heas korras, hästi hooldatud, lausa lust sõita!” – Kristjan

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu:
784 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu:
7 056 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz Sprinter

Kaubikud olid septembris eriti soositud. Nimelt leiame edetabeli neljandalt kohalt järjekordse kaubiku, Mercedes-Benz Sprinter. Sel mugaval ja töökindlal kaubikul oli möödunud kuul rendipäevi kokku 14 ning kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed. Sprinteri päevahinnaks Autolevis on 59€.

“Autoga jäin väga rahule! Mugav, korralik ehk kõik ok!” – Veiko

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 753 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 777 €

Rendi

 

5. Volkswagen Golf 

Septembri edetabeli viienda koha pälvis pisike, kuid seejuures vägagi mugav ja ökonoomne Volkswagen Golf. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 45 päeva) hõlmates endas tervet septembrit. Kiidusõnu on auto kohta jagatud hulganisti ning rentida on Volkswagen Golfi Autolevist võimalik hinnaga 20€/päev.

“Nahk istmed, puhas ja heas korras auto väljalaske aastast vaatamata! Tugev mootor vaikses keres. Super ökonoomne!” – Magnus

Rendipäevad: 45
Autoomaniku maksueelne tulu: 740 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 660 €

Rendi

 

6. Jeep Grand Cherokee

Edetabeli kuuenda koha teenis au ja uhkusega endale võimas Jeep Grand Cherokee, millega on lubatud vedada ka haagist kuni 3360 kg. Rendis käis Jeep möödunud kuul koguni 30.päeval ning rentida on teda võimalik hinnaga 40€/päev. Kasutajad üksnes kiidavad.

Rendipäevad: 30
Autoomaniku maksueelne tulu: 713 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 417 €

Rendi

 

7. Lexus GS300h

Septembri edetabeli seitsmendale kohale positsioneerus stiilne ja mugav Lexus GS300h, mis on varasemalt nii mõnelgi korral edetabelis esindatud olnud. Autol on all lamellrehvid ning juhti abistavad parkimisandurid ja -kaamera, distantsi hoidev püsikiiruse hoidja, aktiivne juhiabi jne. Septembris käis auto rendis kokku 15.päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 49€. Stiilne valik!

“Mõõduka läbisõidu- ja mõistliku kütusekuluga mugav auto. Väga heas sõidukorras, alati puhas ja hoolitsetud. Vastas igati ootustele:)” – Andrus

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 675 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 075 €

Rendi

 

8. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli kaheksandalt kohalt leiame esidusliku ja kiire Land Rover Range Rover Sport’i. Tegemist on nelikveolise inglise maasturiga, mis pakub muljetavaldavat sõiduelamust. Range Rover käis möödunud kuu jooksul rendis kokku 9. päeval ning rentida on teda Autolevist võimalik päevahinnaga 79€. Kasutajate vaieldamatu lemmik!

“Eeskujulikus seisukorras esinduslik sõiduk, mille mootor on heas koosluses auto massiga. Tauri RR Sport on mugav ja ruumikas vahend pikemate marsruutide läbimiseks olenemata ilmast või aastaajast.” – Mario

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 623 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 607 €

Rendi

 

9. Porsche Cayenne

Üheksas koht septembri edetabelis kuulub luksuslikule Porsche Cayennele, mis on samuti üks Autolevi kasutajate kindlaid lemmikuid. Mugav ja mahukas maastur käis septembri jooksul rendis kokku 8.päeval. Rentida on Porschet võimalik Autolevist hinnaga 55€/päev ning kasutajad üksnes kiidavad.

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 615 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 535 €

Rendi

 

10. Volkswagen Transporter Kasten

Edetabeli kümnendalt koahlt leiame järjekordse kaubiku Volkswagen Transporter Kasten. Tegemist on ökonoomse kaubikuga, millega on mugav ringi toimetada ning asju/kaupa transportida. Kaubik oli rendis pikaajaliselt (kokku 38 päeva) hõlmates endas tervet septembrit. Päevahinnaks on autol 24€ ning kasutajad on vägagi rahul.

“Roostet väga vähe; ilus ja töökindel.” – Arthur

Rendipäevad: 38
Autoomaniku maksueelne tulu: 600 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 400 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×