Parimad autod Rally Estoniale

Juba käesoleva kuu 20. – 23. juulil on võimalik Lõuna-Eestis näha võistlemas rallimaailma tipptegijaid. Selleks, et ennast juba varakult rallimeeleolus tunda, tasub vaadata Autolevisse, kust leiad suurepärase valiku kõrgtasemel autosid, millega ennast rallimaailma tippe vaatama sõidutada. Oleme Sinu jaoks kokku pannud TOP 10 kõige vingemat sportautot, millega Rally Estoniale sõita!

 

1. Dodge Charger

Edetabeli esimene koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Oma 276 kW mootori ja erkpunase värvusega köidab see tänavatel nii mitmetegi inimeste pilgud. Autolevis on see saadaval hinnaga kõigest 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Väga ilus ja mugav mahukas suur võimas auto❤️” – Suat

Rendi

 

2. Ford Mustang

Edetabeli teise koha napsas endale samuti võimas muskelauto Ford Mustang, mis on oma ökonoomsuse ja praktilisusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Samuti on 231 kW mootor ja lahtine salong ideaalne kombo Eestimaa suve nautimiseks! Autolevist on võimalik teda rentida hinnaga 99€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Auto väga korras. Väga pilkupüüdev auto elamusi jagus. Kindlasti laenutan veel” – Tauri

Rendi

 

3. Audi Q5

Edetabeli kolmanda koha pälvis praktiline ja töökindel Audi Q5, mis sobib suurepäraselt Lõuna-Eesti maastikul sõitudeks. Nelikveo ja 210 kW mootoriga ei jää Sa kindlasti erinevate kiiruskatsete vahel sõites hätta. Rentida on Audit võimalik Autolevist hinnaga 66€/päev.

Rendi

 

4. Toyota Supra

Rally Estonia edetabeli neljas koht kuulub edevale Toyota Suprale, mis oma tulipunase värvusega paistab Lõuna-Eesti teedel kindlasti välja. 250 kW mootor ja üliväike kütusekulu maanteel ( 6.5 l/100km) teevad sellest autost ideaalse reisikaaslase Lõuna-Eestisse. Autolevis on sõiduk saadaval hinnaga 180€/päev. Rentijad on autot kiitnud ülivõrdes!

“Imeline! Suurepärase juhitavuse ja kiirendusega mürsk. Vedrustus tavaasendis isegi Tallinnas hämmastavalt sõidetav, samas sport režiimis piisavalt jäik. Suurepärane võimalus proovida natuke huvitavamat sõidukit. Päeva keskmine kulu imekombel alla 10 liitri sajale.” – Siimo

Rendi

 

5. Porsche Cayenne

Viiendalt kohalt leiame luksusliku ja mugava Porsche Cayenne-i. 180 kW mootor, nelikvedu ja nahkistmed garanteerivad Sulle unustamatu sõiduelamuse. Võimsa Bose helisüsteemiga saad kuulata selle suve suurimaid hitte ning nautida rallimelu. Sõidukit saab Autolevist rentida kõigest 68€/päev.

Rendi

 

6. GMC Yukon

Edetabeli kuues koht kuulub Ameerika iludusele, kelleks on 265 kW V8 mootoriga lumivalge GMC Yukon. Stiilne salong on sisustatud suurepäraste kvaliteetmaterjalidega ning mõnusad nahkistmed muudavad Rally Estoniale sõidu omaette naudinguks. Salongi heliisolatsioon ning Bose kõlarid tagavad Sulle soovi korral rallimelust nauditava pausi. Sõidukit on Autolevist võimalik rentida hinnaga 149€/päev.

Rendi

 

7. BMW 428I

Meie edetabeli seitsmendal kohal on võimas M4 Carbon tuuningus BMW 428I. 180 kW twin-turbo mootor ja läbiv carbon fiber kujundus teevad sellest autost tõelise iluduse. Sõites Rally Estoniale ei pea Sa muretsema Eesti muutliku ilma pärast, sest autol saab katuse alla lasta ja jälle peale tagasi panna ainult ühe nupule vajutusega. Autolevis on auto saadaval ainult 99€/päev.

Rendi

8. RAM 1500 

Edetabeli kehaksandalt kohalt leiame võimsa uue põlvkonna RAM 1500. Tegemist on sõidukiga, mis ei jäta Sind oma 295 kW mootori ja maastikurehvidega mitte kuskil hätta. Ideaalne kaaslane rallisõbrale, kes hindab Ameerika autotootja Dodge-i poolt pakutavat innovatsiooni. Autolevis on sõiduk saadaval hinnaga 199€/päev.

Rendi

 

9. Mercedes-Benz SL500

Rally Estonia edetabeli üheksas koht kuulub luksuslikule Mercedes-Benz SL500-le. Sõidukil on 225 kW mootor ning luksuslik ja mugav salong. Sõiduk on ideaalne kaaslane rallifännile, kes hindab luksust ja ökonoomsust. Autolevist saad autot rentida kõigest 129€/päev.

Rendi

 

10. BMW 520D XDdrive

Edetabeli kümnendal kohal on ruumikas, ökonoomne panoraamkatusega BMW 520D XDrive. Sõiduk on varustatud 120 kW mootori ning rohke lisavarustusega. BMW 520D on ideaalne auto koos perega Ralli Estoniale sõitmiseks, sest sellele saab paigaldada soovi korral ka katuseboksi. Autolevis on sõiduk saadaval hinnaga kõigest 39€/päev.

“Auto on laitmatu seest ja tehniliselt.” – Risto

Rendi

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×