Pulmaauto rent: 9 parimat eelarvesõbralikku autot

Kel suvel pulmad veel tulekul, siis ilmselt juba teate, et pulmaauto rent võib olla ulmeliselt kallis. Kui tutvusringkonnas meelepärast sõidukit ei leidu, saad selle alati Autolevi autoomanike käest rentida mõistliku hinna eest. Kuna pulmakorraldusega kaasneb palju stressi ja ilmselgelt ka ressurssi, siis  tegime Autolevi tiimiga Sinu elu natukene lihtsamaks. Oma elu ilusaimaks päevaks saad allpool autodest valida endale sobivaima! 

 

1. Audi Q7 S-Line 2008

Autolevi pulmapidude lipulaev. Ja mitte ainult seepärast, et auto omanik on autot tutvustavad pildid üles laadinud justnimelt Perekonnaseisuameti ees pulmaauto renti teostades. Vaid rentijate tagasiside autole on seni olnud suurepärane. Ja oma pulmapäeval alla suurepärase ju ei sooviks? 👸🤴

“Super. Väga korralik auto. Soovitan”

Jan-Are

“Auto lubatud seisukorras ning puhas.”

Aive V.

Hind: 70€  päev

Pulmaauto rent

 

2. MINI Cooper S 2009

Mõtle stiilselt! Tundub pisike, kuid tegelikult mahutab nii pruutpaari kui ka näiteks kaks pruutneitsit suurte lillekuhjadega. Soodne hind võib mõtlema panna, et selle Miniga võiks lausa otse ka pulmareisile põrutada (nädala hind 287€) . Autolevi seda igatahes soovitab teha.

Hind: 45€ päev

pulmaauto

 

3. Mercedes-Benz CLS 350 2009

Soovid hea hinnaga luksust? Siin see on! Maksimaalse lisavarustusega mersu luksuskupee on saanud ainult positiivset tagasisidet.

“Näha on, et auto eest on hoolitsetud. Rendi ajal probleemid puudusid. Hea hinnaga luksus.”

Kristian O.

Hind: 39€ päev

pulmaauto

 

4. Lexus IS250 2014

Teie ees on hea-hinnaga-luksus variant kaks.  Kui soov on, et autosse mahuvad ka pruutpaari lapsed või lilleneiud, siis see IS250 on kindlasti variant, mida tasuks kaaluda. Lisaks on see auto saanud ka kiidusõnu.

“Puhas,kiire,väike läbisõiduga stiilne auto!”

Adelina

Hind: 45€ päev

pulmaauto

5. VAZ 21013 1985

Meie Autolevis usume, et see roheline uunikum toob kindlasti abieluõnne – VAZ ju tõestab, et hästi hoitud asjad peavad ka väga kaua vastu. Ja on hästi vahvad!

“Mõnus retropill!”

Tarmo K.

Hind: 30€ päev

VAZ 1985

6.BMW I 13 2015

Kui soovid midagi tõeliselt erilist ja pisut futulikku, siis BMW I13 on kindlasti auto, mida esimesel silmapilgul ei kujutakski ette just pulmaautona. See on kindlasti masin, mis tekitaks vau-efekti ka paljudes pulmakülalistes. Vägagi pilkupüüdev, aga ka piisavalt praktiline ja ökonoomne, kui on soovi kasutada autot ka peale pulmi ringi sõitmiseks.

Hind: 75€ päev

pulmaauto

7.Mazda MX-5 2002

Mis oleks pulmaautode rent ilma võimaluseta rentida ka kabriolett. Tegu on Autolevi ühe klientide lemmikuga ning autorendi soodne hind on kindlasti lisaboonus. Varuge pudel head juukselakki ning nautige üheskoos hoopis midagi teistsugust. Lastelastele oleks kindlasti tulevikus uhke rääkida, kuidas kord pulmapäeval kabrioletis ühise elu poole tuisatud sai! ✌️

Autol on olnud klientide poolt ka väga hea tagasiside:

“Auto on tehniliselt heas korras, välimust on rahuldav, kasutamine ülimalt lihtne, helitehnika on piisav ning kattus on terve. Soovitan soojalt kõigile. Mazda MX-5 on kindlasti üks nendest autodest millega peaks iga autohuviline sõitma oma 3-4 päeva järjest. Tore vaheldus argipäeva sõidukile.”

Taavi

Hind: 34€ päev

 

 

8. Jeep Commander 2006

Pulmaauto rendiks veidi tavapäratum valik, kuid usume, et sedavõrd ka põnevam. Annab võimaluse võtta preester ja tunnistajad tagaistmele ning abielluda hoopis kohtades, kuhu sõitmisega teised autod hästi hakkama ei saa. Eestis selliseid kohti looduses juba jagub!

Rajumatele 🤘 kihlatutele võiks taoline idee peale minna ju küll?

Hind: 60€ päev

pulmaauto

9. BMW 525D 2012

Pulmaauto rent võib olla võimaluseks proovida autot, mis on peigmehe või pruudi salajaseks unistuseks olnud. Usume, et BMW 525D võib mõne sellise unistuse täita küll.

BMW oma tagasihoidliku elegantsiga on kindlasti auto, mida annab dekoreerida igasugustel erinevatel viisidel. Lindid, lilleseaded või näiteks auto taha kinnitatud kuldseks värvitud plekkpurgid? Suur autole kinnitatud kalligraafiline tekst oleks samuti silmapaistev ja ilus.

Rohkemate ideede tarvis võid piiluda ka siia või ka siia.

Hind: 59€ päev

pulmaauto

 

Hakka oma autoga raha teenima
Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×