Pulmaauto rent: 9 parimat eelarvesõbralikku autot

Kord kirjutas Autolevile vastkihlunud paar, kes olid oma pulmakorraldustega jõudnud nii kaugele, et pulmaauto rent tulnuks ära korraldada. Kuid neile tundus, et valikuid on ainult kaks:

maksta end hulluks

või 

rentida Selveri laste ostukäru auto

Mõtlesime seepeale, et teeme nimekirja Autolevi lehel pakutavatest erinevas hinnaklassis leida olevatest autodest, mille hulgast võiks endale sobiva pulmaauto rentida just selleks elu ilusaimaks päevaks.

Ja mis kõige olulisem – müüdi pärast, et hind pulmi mainides lakke hüppab, karta ei tule. 

  1. Audi Q7 S-Line 
Pulmaauto rent

Pulmaauto rent

Autolevi pulmapidude lipulaev. Ja mitte ainult seepärast, et auto omanik on autot tutvustavad pildid üles laadinud justnimelt Perekonnaseisuameti ees pulmaauto renti teostades. Vaid rentijate tagasiside autole on seni olnud suurepärane. Ja oma pulmapäeval alla suurepärase ju ei sooviks? 👸🤴

(ps! Rohkemaks infoks kliki automarkidele pealkirjas)

 

2.  Mini Cooper Clubman 🌸

valge Mini Cooper!

Imeline Mini Cooper!

Tundub pisike, kuid tegelikult mahutab nii pruutpaari kui ka näiteks kaks pruutneitsit suurte lillekuhjadega. Soodne hind (28.- päev, nädal 175.-) võib mõtlema panna, et selle Miniga võiks lausa otse ka pulmareisile põrutada. Autolevi seda igatahes teha soovitab!

3. Mini Cooper 2007

Musta värvi mini

Musta värvi mini Cooper täiendaks valget

Sest ega valget Mini Cooperit ei saa me ometi ilma tema musta värvi peigmeheta soovitada! 😃😃

4. Lexus GS450h

Lexus

Ega asjata riimu Lexus sõnaga “luksus”

Pulmaauto rendile lubatakse lisaks ka 24/7 tasuta autoabi ning autol on olemas kaskokindlustus. Päevatasu 45.- tundub kõige selle kõrval ju rohkemgi kui väga hea diil. Selle pulmaauto rent võimaldab igatahes kõiksugused automured unustada ning keskenduda sellele, mis sellel päeval päriselt oluline – teie ise.

5. VAZ 21013 1985

VAZ 1985

Seda autot juba pulmarongi ees märkaks!

Meie Autolevis usume, et see roheline uunikum toob kindlasti abieluõnne – VAZ ju tõestab, et hästi hoitud asjad peavad ka väga kaua vastu. Ja on hästi vahvad! 💚

6. Porsche Cayenne 

Porsche Cayenne 2010

Must või valge Porsche Cayenne sobiks pulmaautoks suurepäraselt

Porsche Cayenne on oma tagasihoidliku elegantsiga kindlasti auto, mida annab dekoreerida igasugustel erinevatel viisidel. Lindid, lilleseaded või näiteks auto taha kinnitatud kuldseks värvitud plekkpurgid? Suur autole kinnitatud kalligraafiline tekst oleks samuti silmapaistev ja ilus.

Rohkemate ideede tarvis võid piiluda ka siia või ka siia – viimases on välja toodud kaunistused justnimelt Porschede tarvis.

7. Mazda MX-5 2002

Autol on olnud kleintidelt poolt ka väga hea tagasiside

Mis oleks pulmaautode rent ilma võimaluseta rentida ka kabriolett?

Tegu on Autolevi ühe klientide lemmikuga ning autorendi soodne hind on kindlasti lisaboonus. Varuge pudel head juukselakki ning nautige üheskoos hoopis midagi teistsugust. Lastelastele oleks kindlasti tulevikus uhke rääkida, kuidas kord pulmapäeval kabrioletis ühise elu poole tuisatud sai! ✌️

8. Jeep Commander 

Jeep

Kindlasti mitte ootuspärane valik

Pulmaauto rendiks veidi tavapäratum valik, kuid usume, et sedavõrd ka põnevam. Annab võimaluse võtta preester ja tunnistajad tagaistmele ning abielluda hoopis kohtades, kuhu sõitmisega teised autod hästi hakkama ei saa. Eestis selliseid kohti looduses juba jagub!

Rajumatele 🤘 kihlatutele võiks taolide idee peale minna ju küll?

9. Ford Mustang 

Ford Mustang

Legendaarne Ford Mustang

Kuna päris hobukaarikut hobustega me veel ei paku, siis asenduseks tasub kaaluda ka Ford Mustangit. Eriti kui pulmavärvide hulgas ka kollane💛 juhtub olema.

Pulmaauto rent võib olla võimaluseks proovida autot, mida muidu naljalt meie teedel ei kohta või mis on peigmehe või pruudi salajaseks unistuseks olnud. Usume, et Ford Mustang võib mõne sellise unistuse täita küll.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×