Pulmaauto rent: 8 parimat eelarvesõbralikku autot

Otsid ideaalset pulmaautot? Oled õiges kohas! Autolevi platvormilt leiad laia valiku pulmaautosid – nii kaasaegseid kui ajatuid klassikuid. Pulmaauto rent ei pea tingimata aga eelarvesse auku lööma ning Autolevist saad oma elu ilusaimaks päevaks valida just Sinule sobivaima! 

Vaata siit valikut pulmaautodest või vali Autolevi enam kui 2200 sõiduki seast meelepärane.

1. Audi Q7 S-Line

Autolevi pulmapidude lipulaev. Ja mitte ainult seepärast, et auto omanik on sõidukit tutvustavad pildid üles laadinud justnimelt Perekonnaseisuameti ees pulmaauto renti teostades. Vaid ka rentijate tagasiside autole on seni olnud suurepärane! Ja oma pulmapäeval vähem kui suurepärast ju ei sooviks?

“Super. Väga korralik auto. Soovitan” – Jan-Are

Hind: 70 €/päev

Pulmaauto rent

2. Lexus CT

Mõtle stiilselt! Fantastilise hinna-kvaliteedi suhtega Lexus, mis mahutab nii pruutpaari kui ka pruutneitsid koos lillekuhjadega. Soodne hind võib mõtlema panna, et selle autoga võiks lausa otse ka pulmareisile põrutada (nädala hind 161 €) . Autolevi seda igatahes soovitab teha!

“Mõnus sõidukogemus.” – Ain-Eduard S.

Hind: 25 €/päev

lexus ct autolevi pulmaauto rent

 

3. Lexus IS250 Sport

Teie ees on hea-hinnaga-luksus variant kaks. Pilkupüüdev ja samas ka piisavalt praktiline Lexus IS250 F-Sport, mis on ka väga hea kiirenduseks. Auto on pälvinud ainult kiidusõnu!

“Puhas, kiire ja väikese läbisõiduga stiilne auto!” – Adelina

Hind: 45 €/päev

pulmaauto

4. VAZ 2103

Meie Autolevis usume, et see punane uunikum toob kindlasti abieluõnne – see 1975. aastal ilmavalgust näinud VAZ ju tõestab, et hästi hoitud asjad peavad ka väga kaua vastu. Ja on hästi vahvad!

“Mõnus retropill!” – Tarmo K.

Hind: 100 €/päev

vaz autolevi pulmaauto rent

5. Mercedes-Benz E220 D

Kui soovid luksuslikku ja võimast pulmaautot, siis Mercedes-Benz on kindla peale minek. Tekitab vau-efekti ka paljudes pulmakülaliste silmades. Silm kohe puhkab peal ja hämmastavalt ökonoomne (3,9l/100km), kui on soovi kasutada autot ka peale pulmi ringi sõitmiseks!

“5+ auto. Puhas, terve ja väga hea väljanägemisega auto.” – Meelis

Hind: 70 €/päev

mercedes pulmaauto rent autolevi

6. Volvo C70

Mis oleks pulmaautode rent ilma võimaluseta rentida ka kabriolett. Autolevi autosid leiad üle Eesti ning selle laheda suveauto saad võtta endale meie suvepealinnast Pärnust. Kogu kabriolettide valikut Eestis näed siit.

Ideaalne suvise pulma auto ja saate nautida hoopis midagi teistsugust. Lastelastele oleks kindlasti tulevikus uhke rääkida, kuidas kord pulmapäeval kabrioletis ühise elu poole tuisatud sai!

“Mõnus nädalavahetuse auto!” – Kert

Hind: 35 €/päev

volvo kabriolett autolevi autorent

 

7. Jeep Commander

Pulmaauto rendiks veidi tavapäratum valik, kuid usume, et sedavõrd ka põnevam. Annab võimaluse võtta pastor ja tunnistajad tagaistmele ning abielluda hoopis kohtades, kuhu sõitmisega teised autod hästi hakkama ei saa. Eestis selliseid kohti looduses juba jagub!

Rajumatele kihlatutele võiks taoline idee peale minna ju küll?

Hind: 60 €/päev

pulmaauto

8. Mercedes-Benz CL55 AMG

Pulmaauto rent võib olla võimaluseks proovida autot, mis on peigmehe või pruudi salajaseks unistuseks olnud. Usume, et sportlik kupee Mercedes-Benz AMG võib mõne sellise unistuse täita küll.

Mercedes-Benz on pulmaautode klasika ja oma ajatu elegantsiga on auto, mida annab dekoreerida igasugustel erinevatel viisidel. Lindid, lilleseaded või näiteks auto taha kinnitatud kuldseks värvitud plekkpurgid? Plekkpurgid oli muidugi nali, need lendaksid selle masinaga kiirendades kohe nelja tuule poole!

“Väga hea hinna ja kvaliteedi suhte. Soovitan soojalt kõigile, kes peavad lugu V8 mootoritest ja mugavast sõidust.” – Marten

Hind: 85 €/päev

mercedes amg autolevi autorent

 

Vaata autosid enda lähedalHakka oma autoga raha teenima

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×