7 põhjust, miks inimesed autosid rendivad

Auto rentimine on kasvav trend ning hea võimalus punktist A punkti B liikumiseks. Eestis on umbes 600 000 autot, neist eraisikute omandis umbes 300 000. Siiski on autostumise trendid liikumas selles suunas, et inimesed rendivad autosid aina enam vajalikeks sõitudeks ning järjest vähem omatakse sõidukit ise. Autolevi praktika näitab, et inimesed rendivad autosid täiesti tavalisteks asjaajamisteks. Neist põhjustest tegime sulle lühikese ülevaate. Ehk tekib endalgi praktiline vajadus mõneks otstarbeks spetsifiilise auto järele või soovid enda auto teistele rentimiseks välja pakkuda.

 

1. Maale sõitmine, puhkus, matkamine 

Miks mitte rentida üks mõnus väikebuss ning sõita sõpradega puhkusele, avastada uusi või külastada juba armsaks saanud kohti? Kui tahad aga lihtsalt väiksemat autot, et sõita paariks päevaks maale, siis ka see võimalus on olemas. Autosid saab rentida nii lühiajaliselt kui pikaajaliselt.

rentimine

2. Töösõit

Töösõidud võivad tulla ootamatult, kuid kuidas endale sellisel hetkel ruttu auto saada? Muidugi Autolevist. Olgu töösõiduks teise linna koosolekule kiirustamine või on vajadus hoopis mõne eriotstarbelise sõiduki järele.

rentimine

3. Üritused 

Tahad väga minna Hauka laadale või festivalile Intsikurmus, kuid bussiliikluse kellaajad ei sobi või pead sealt hiljem ka edasi liikuma? Rendi auto ning sõida omas tempos, tee peatusi ning naudi elamusi.

autolevi-merepäevad

4. Kolimine 

Tahad paariks tunniks autot, et riided ja mööbelgi ära viia? Autolevis on olemas vajalikud kaubikud ja isegi veoautod! Mugav viis toimetada, kui autot pole parasjagu võtta. Rendi auto ja vii oma asjad kiirelt ja turvaliselt just sinna, kuhu sul on vaja. Kolimine on üks sagedasemaid ühepäevase rendi põhjuseid.

5. Asendusauto

Auto läks katki või viisid selle parandusse ning vajad samal hetkel neljarattalist, et sõita kuskile? Rendi auto Autolevist ning üks mure on lahendatud. Asendusauto on üks enim välja toodud põhjuseid, miks renditakse.

rentimine

6. Takso/ Wolt sõitmine  

Mitmed autoomanikud lubavad rentijatel ka kasutada oma sõidukit Uberi või Bolti sõitmiseks. Seda võimalust kasutavad ka rentijad ning enamasti renditakse takso sõitmiseks autot umbes nädalaks. Õigete sõidukite leidmiseks leidke otsingus lisade all “Bolt / Uber/ Wolt sõidud lubatud”.

7. Pulmaauto

On sul tulemas pulmad või stiilipidu? Ära muretse, inimesed leiavad Autolevist suviseks ajaks kabriolette ning uunikume ja talviseks ajaks uusi maastureid, et luua mälestusi toredatelt pidudelt ja südmustelt.

 

Hakka oma autoga raha teenima


Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

×