Oktoobri TOP 10 populaarseimad autod

Auto rentimine annab võimaluse säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt. Just seetõttu otsustab üha rohkem inimesi auto omamise asemel endale vajalikeks sõitudeks auto rentida. Rendiautoga liigeldes annad panuse ka keskkonnahoidu, sest iga jagatud auto vähendab tänavale juurde ostetavate autode hulka. Järgnevalt toome Sinuni oktoobri 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata järgi, millised autod olid möödunud kuul meie kasutajate seas kõige populaarsemad!


1. Porsche Cayenne

Oktoobri edetabeli esikoha haaras endale tõeliselt pilkupüüdev ja palavalt armastatud Porsche Cayenne. Maastur pakub muljetavaldavat sõidunaudingut ning boonusena on ta ka vägagi ökonoomne (3.0 liitrine diiselmootor). Cayennne käis oktoobri jooksul rendis kokku 13 päeval. Maasturi päevahinnaks Autolevis on 140 € ning kasutajatel on jagada üksnes positiivseid sõiduelamusi.

“Äärmiselt puhas ja superheas korras. Kui saadaval, võtan ka järgmine kord 100%! Andis mulle nii-öelda muretut aega rahulikult muude asjadega tegelemiseks.” – Aarne

Rendipäevade arv: 13
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 1241 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 14 895 €

Rendi

 

2. Porsche Cayenne

Võib öelda, et oktoobrikuu oli Porschede päralt, sest ka teiselt kohal vaatab meile vastu luksuslik Porsche Cayenne. Rendipäevi oli maasturil oktoobri jooksul kokku koguni 17 ning päevahinnaks Autolevis on 60 €. Maasturi hinna-kvaliteedi suhet ja mugavust on hinnatud kõrgelt.

“5+” – Vjatšeslav

Rendipäevade arv: 17
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 735 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 8 820 €

Rendi

 

3. Land Rover Range Rover Sport

Kolmanda koha edetabelis pälvis järjekordne maastur, täpsemalt Land Rover Range Rover Sport. Tegu on kiire ja võimsa nelikveolise inglise maasturiga, mis on üks armastatumaid autosid Autolevi kasutajate seas. Maastur käis oktoobri jooksul rendis 16 päeval ning päevahinnaks Autolevis on 44 €. Hinna-kvaliteedi suhe on Range Roveril enam kui paigas ning märkamata ei ole see jäänud ka meie kasutajatel!

“Auto on suurepärases seisukorras! Väga mugav, piisavalt jõuline, hea mahutavusega. Kütusekulu üle ei saa samuti nuriseda. Selle hinna eest kindlasti üks parimaid sõidukeid siin keskkonnas.” – Martin

Rendipäevade arv: 16
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 516 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 6 192 €

Rendi

 

4. Toyota RAV4

Edetabeli neljanda koha napsas endale maailma üks enim kanda kinnitanud maastureid – Toyota RAV4. Tegu on ökonoomse ja erksa maasturiga, mis sobib suurepäraselt nii linnas kui maanteel liiklemiseks. Rendipäevi oli autol oktoobris kokku 18 ning päevahinnaks Autolevis on 39 €. Kiidusõnu jagub kasutajatel maasturi kohta kuhjaga.

“Mugav ja hea lisavarustuega auto, mis sobib hästi ka neljale täiskavanule reisimiseks. Auto oli puhas ja heas korras.” – Markus

Rendipäevade arv: 18
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 503 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 6 030 €

Rendi

 

5. Mercedes-Benz R 350 CDI 4MATIC

Viiendale kohale oktoobri edetabelis positsioneerus soliidne ja mahukas Mercedes-Benz R 350 CDI 4MATIC, mis käis septembri jooksul rendis kokku 15 päeval. Mercedese päevahinnaks Autolevis on 39 € ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu.

“Väga hea vaikne ja mahukas auto pikemaks või lühemaks reisiks väljaspool linnu.” – Raido

Rendipäevade arv: 15
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 476 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 706 €

Rendi

6. Toyota Supra 

Kuuendalt kohalt leiame septembri edetabeli esikohal paiknenud Toyota Supra. See kiire ja pilkupüüdev sportauto on lühikese ajaga leidnud tee mitmete kasutajate südamesse. Supra käis oktoobri jooksul rendis kokku 4 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 150 € ning kasutajatel on jagada üksnes kiidusõnu.

“Punane kaunitar! Väga väikese läbisõiduga ning ideaalses korras sportauto.” – Andre

Rendipäevade arv: 4
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 450 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 400 €

Rendi

 

7. Renault Trafic

Seitsmenda koha edetabelis pälvis mahukas ja vägagi praktiline väikebuss Renault Trafic, mis käis oktoobri jooksul rendis kokku 9 päeval. Päevahinnaks on sel sinisel väikebussil Autolevis 68 € ning auto ruumikust ja praktilisust on kasutajad hinnanud kõrgelt.

Rendipäevade arv: 9
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 417 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 004 €

Rendi

 

8. Volvo V70

Kaheksandalt kohalt leiame praktilise sõiduauto Volvo V70, mis sobib suurepäraselt igapäevatoimetuste ajamiseks. Auto käis möödunud kuul rendis koguni 28 päeval ning päevahinnaks on Volvol Autolevis 20 €. Kasutajad on kiitnud nii auto praktilisust kui head hinna-kvaliteedi suhet. Loomulikult ei ole hea hinna-kvaliteedi suhe märkamata jäänud ka Autolevi kasutajatel, sest kiidetud on autot palju.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevade arv: 28
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 378 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 536 €

Rendi

 

9. BMW 525D

Üheksanda koha edetabelis haaras endale soliidne ja mugav BMW 525D. Auto käis möödunud kuul rendis kokku 13 päeval ning päevahinnaks Autolevis on 33 €. Auto mugavus ja ökonoomsus ei ole märkamata jäänud ka Autolevi kasutajatel, sest kiidusõnu jagub auto kohta kuhjaga.

“Auto oli ideaalses konditsioonis, ülimalt mugav, ning ökonoomne. Kindlasti kasutan uuesti seda võimalust.” – Ranel

Rendipäevade arv: 13
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 351 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 212 €

Rendi

 

10. Volkswagen Passat

Edetabeli kümnendalt kohalt leiame mahuka ja ökonoomse Volkswagen Passati, mis on ideaalne kaaslane igapäevatoimetuste ajamiseks. Volkswagen käis oktoobri jooksul rendis suisa 24 päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 20 € ning kasutajad on autoga vägagi rahul.

“Aastakäigu kohta väga heas korras. Soovitan.” – Margus

Rendipäevade arv: 24
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 333 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 3 996 €

Rendi

 

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×