Oktoobri TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Valides liiklemiseks rendiauto omad isikliku auto hüvesid ilma tegelikult autot omamata. Tänu sellele hoiad kokku korraliku hulga kulusid ning panustad ka keskkonnahoidu. Autolevist saad turvaliselt ja mugavalt enda vajadustele vastava auto rentida. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate lemmikud oktoobris ning alusta samuti liiklemist ägedate rendiautoga.


1. Porsche Cayenne

Oktoobri edetabeli esikoha napsas endale luksuslik Porsche Cayenne. Tegemist on soliidse ja pilkupüüdva linnamaasturiga, mis on kogunud Autolevi kasutajate seas rohkelt tähelepanu. Oktoobri jooksul käis pilkupüüdev Porsche rendis kokku 10. päeval ning rentida on maasturit võimalik Autolevist hinnaga 120€/päev. Proovi järgi!

“Auto oli tehniliselt väga korralik ja seest nagu uus. Väljas leidus kriipsukesi ja mõlgikesi nagu enamustel autodel mida pargitakse keskuste parklates.” – Ranno

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 1189 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 777 €

Rendi

 

2. Land Rover Range Rover Sport

Ka edetabeli teiselt kohalt leiame pilkupüüdva maasturi, täpsemalt kiire ja esindusliku Land Rover Range Rover Sporti. Rendipäevi kogunes sel nelikveolisel inglise maasturil oktoobris kokku märkimisväärsed 26. Rentida on Range Roverit Autolevist võimalik hinnaga 79 €/päev ning kasutajad on hinnanud autot vägagi kõrgelt.

“Eeskujulikus seisukorras esinduslik sõiduk, mille mootor on heas koosluses auto massiga. Tauri RR Sport on mugav ja ruumikas vahend pikemate marsruutide läbimiseks olenemata ilmast või aastaajast.” – Mario

Rendipäevad: 26
Autoomaniku maksueelne tulu: 1246 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 466 €

Rendi

 

3. Mercedes-Benz Sprinter 316CDI

Oktoobri edetabeli kolmas koht kuulub ruumikale ja töökindlale kaubikule Mercedes-Benz Sprinter 316CDI. Suurepärane valik kauba ning suuremate esemete transpordiks! Rendipäevi oli Sprinteril möödunud kuul kokku 20 ning kasutajad on kiitnud kaubiku ruumikust ja praktilisust kõvasti. Auto päevahinnaks Autolevis on 59 €.

“Kaubik on viks ja viisakas- kõik toimib. Lisaks olid rendi sees olemas tarvikud kauba transpordiks. Soovitan!” – Juhan

Rendipäevad: 20
Autoomaniku maksueelne tulu: 1050 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 820 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz Sprinter

Edetabeli neljandalt kohalt leiame veidi pisema kuid sellegipoolest praktilise ja töökindla Mercedes-Benz Sprinteri. Kaubik käis oktoobri jooksul rendis kokku 14. päeval ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 59 €/päev. Kasutajad on enam kui rahul.

“Autoga jäin väga rahule! Mugav, korralik ehk kõik ok!” – Veiko

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 748 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 283 €

Rendi

 

5. Iveco Daily

Viienda koha oktoobri edetabelis kindlustas endale septembri edetabeli esikoha pälvinud Iveco Daily. Kaubik sobib hästi suuremate esemete ning kauba transpordiks. Rendipäevi oli autol möödunud kuul kokku suisa 30 ning kasutajad on kaubiku hinna-kvaliteedi suhtega enam kui rahul. Nimelt on Iveco Dailyt võimalik rentida hinnaga 33 €/ päev.

“Reaalsuses suurem ja mahukam kui piltidelt tundub, mõnus tööloom” – Jaanis

Rendipäevad: 30
Autoomaniku maksueelne tulu: 717 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 022 €

Rendi

 

6. Ford Mustang

Edetabeli kuues koht kuulub kurja välimusega Ameerika muskelautole Ford Mustang, mis on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt kiidusõnu. Salongi sisenedes ootab sind luksuslik konjakpruun nahksisu ja korralik multimeedia süsteem. Oktoobri jooksul käis pilkupüüdev Mustang rendis kokku 8. päeval ning rentida on teda võimalik hinnaga 99 €/päev.

“Pilku- ja kõrvupüüdev masin, mida oma keskmisest jäigema vedrustusega on võimalik nautida ka kurvides” – Andrus

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 640 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 376 €

Rendi

 

7. Porsche Cayenne

Nii nagu edetabeli tipust, leiame ka edetabeli seitsmendalt kohalt luksusliku linnamaasturi Porsche Cayenne. Auto pakub muljetavaldavat sõiduelamust ning püüab ohtralt pilke. Oktoobri jooksul käis Porsche rendis kokku 10. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 75 €. Maasturi kasutajamugavust ning silmapaistavt välimust on kasutajad kiitnud kõvasti.

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 615 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 166 €

Rendi

 

8. Peugeot Traveller

Edetabeli kaheksas koht kuulub väikebussile Peugeot Traveller. Tegemist on ruumika väikebussiga, mis mahutab lisaks suurele seltskonnale ka märkimisväärse koguse pagasit. Rendipäevi oli Travelleril augustis kokku 10. Väikebussi päevahinnaks Autolevis on 63€ ning auto ruumikus ja mugavus pole tähelepanuta jäänud ka Autolevi kasutajatel.

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 598 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 023 €

Rendi

 

9. Volkswagen Passat

Üheksanda koha oktoobri edetabelis pälvis ökonoomne ja ruumikas Volkswagen Passat, mis sobib hästi igapäevasteks sõitudeks. Rendipäevi kogunes Passatil oktoobris kokku koguni 28 ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu. Rentida on autot võimalik Autolevist hinnaga 20€/päev.

“Auto on puhas ja heas seisukorras, parajalt ruumikas ja ökonoomne. Kõik sõidud said muretult tehtud.” – Rain

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 547 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 594 €

Rendi

 

10. Peugeot Expert

Edetabeli kümnendalt koahlt leiame Pegeot Experti. Tegemist on ökonoomse ja töökindla väikebussiga, mis mahutab lisaks reisijatele ka märkimisväärse koguse pagasit. Oktoobri jooksul käis auto rendis kokku 13. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 40 €.  Kasutajatel on jagada üksnes positiivseid rendikogemusi.

“Ruumikas,mõistliku kütusekuluga. Sõit tehtud ja väga rahul! Soovitan kõigile!” – Mart

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 530 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 452 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×