Oktoobri TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad oktoobris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Dodge Charger

Oktoobri edetabeli esimene koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Oktoobri jooksul käis see väljas koguni 13 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ainult meeldivad!

“Sõnu polegi vaja usa raud! Auto korralik, puhas töötab laitmatult.” – Rainer

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 929 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 15 924 €

Rendi

 

2. Lynk & Co 01

Oktoobrikuu edetabeli teisel kohal on hübriidauto Lynk & Co 01. Lync & Co on Hiina-Rootsi autotootja, kes alustas Euroopas autode tootmist 2019. aastal. Autod valmivad Belgias Volvo tehases. Kaubamärk ise on 7 aastat vana. Sõidukil on 132 kW mootor ning esivedu. Oktoobris käis see sõidus tervelt 29 päeval. Forus Autolevis on see auto saadaval hinnaga 40€/päev.

Rendipäevad: 29
Autoomaniku maksueelne tulu: 846 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 14 496 €

Rendi

 

3. Fiat Ducato

Oktoobrikuu edetabeli kolmandalt kohalt leiame töökindla ja ruumika Fiat Ducato. Kaubikut iseloomustab suur kaubaruum ning võimas 103 kW mootor. Oktoobris renditi kaubikut 17 päeva ning selle omanik teenis 723 eurot lisaraha. Forus Autolevis on kaubik saadaval hinnaga 59€/päev.

“Kõik hea ja ootuspärane. Kiidan detailselt lahti kirjutatud auto parameetreid.” – Henry

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 723 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 396 €

Rendi

 

4. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli neljas koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol oktoobris kokku 16 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 69€/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 702 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 036 €

Rendi

 

5. Volvo V90 Cross Country

Edetabeli viiendal kohal on nelikveoline, mugav ja ruumikas automaatkastiga Volvo V90 Cross Country. Varustuses distantsi ja rida hoidev püsikiirusehoidja, navi ning bluetooth telefoni ühendus, LED esituled, esiklaasisoojendus jne. Oktoobris käis auto rendis 16 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 65 €/päev.

“Väga hästi hoitud auto! Vastas täielikult meie ootustele.” – Anastasia

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 596 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 224 €

Rendi

 

6. BMW X1 XDRIVE 20D

Edetabeli kuuendal kohal on nelikveoline, mugav ja ökonoomne linnamaastur nii linna- kui maanteesõitudeks BMW X1 XDRIVE 20D. Tegemist on võimsa 130 kW mootoriga linnamaasturiga, mis on rentijatelt saanud ainult positiivset tagasisidet. Oktoobris käis auto rendis 37 päeva (rendiperiood algas septembris) ning Autolevis on see saadaval hinnaga 35 €/päev.

“Auto väga hea ja mugav” – Mirgo

Rendipäevad: 37
Autoomaniku maksueelne tulu: 593 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 164 €

Rendi

 

7. Peugeot Expert Traveller

Edetabeli seitsmendal kohal on rohkete lisadega korralik Peugeot buss. Sõidukil on 130 kW mootor ning salongis ülimugavad istmed, millel pikemaid reise ette võtta. Oktoobris käis buss rendis 11 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 64 €/päev.

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri J.

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 510 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 736 €

Rendi

 

8. Audi A4 Avant

Oktoobri edetabeli kaheksas koht kuulub töökindlale Audi A4 Avant-ile. Sõidukil on kõik tänapäevased mugavused (nt: distantsi hoidev püsikiirusehoidja, sõiduraja hoidmise süsteem, automaatpidurdussüsteem, elektriliselt reguleeritavad comfort istmed ning elektriline tagaluuk jne). Rentijad on sõidukit kõrgelt kiitnud. Autolevis on see saadaval hinnaga 39€/päev. Oktoobri jooksul oli see rendis tervelt 22 päeva.

“Auto jättis väga hea kogemuse ja kõik oli nii nagu auto kohta kirjutatud oli.” – Sander

Rendipäevad: 22
Autoomaniku maksueelne tulu: 496 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 508 €

Rendi

 

9. BMW 520D

Oktoobri edetabeli üheksas koht kuulub esinduslikule BMW 520D-le. Tegemist on ruumika automaatkäigukastiga sõidukiga, millega on muuhulgas lubatud ka sõidujagamisteenust osutada. Autolevis on see saadaval hinnaga 39€/päev. Oktoobri jooksul oli see rendis tervelt 27 päeva.

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 435 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 452 €

Rendi

 

10. Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI

Oktoobrikuu edetabeli kümnendale kohale platseerus ruumikas Mercedes-Benz kaubik, mida tohib ka B-kategooria juhilubadega juhtida. Kaubiku kandevõime on tervelt 560 kg ning Autolevis saab seda rentida päevahinnaga 50€ ja oktoobrikuus käis see rendis 17 päeva.

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 434 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 440 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×