Novembri TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Valides liiklemiseks rendiauto omad isikliku auto hüvesid ilma tegelikult autot omamata, hoides seejuures kokku hulga kulusid, mis auto omamisega kaasnevad. Autolevist saad turvaliselt ja mugavalt rentida just enda vajadustele vastava auto. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate lemmikud novembris ning alusta samuti liiklemist ägedate rendiautodega.


1. Mercedes-Benz V250

Novembri edetabeli esikoha haaras endale soliidne ja mugav Mercedes-Benz V250. Korralik burmester sound, distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja, 360 kaamera ning ventileeritavad soojendusega esiistmed teevad sõidud väikebussiga eriti mõnusaks. Novembri jooksul käis väikebuss rendis kokku 14. päeval ning päevahinnaks on bussil 80€. Kasutajad on väikebussi mugavust ja viisakat välimust kiitnud kõvasti.

“Väga mugav ja luksuslik kaasaegne sõiduk kõikide juhiabide ja hea kütusekuluga. Soovitan soojalt näiteks Traficu/Vivaro asemel.” – Madis

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 1070 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 988 €

Rendi

 

2. Jeep Grand Cherokee

Edetabeli teisele kohale positsioneerus mugav ja mahukas Jeep Grand Cherokee, mis sobib hästi nii igapäeva toimetuste ajamiseks kui pikemateks sõitudeks. Rendipäevi kogunes sel töökindlal maasturil novembris kokku 23 ning kasutajad on auto hinna-kvaliteedi suhet hinnanud kõrgelt. Jeep Grand Cherokee päevahinnaks Autolevis on 39€.

Rendipäevad: 23
Autoomaniku maksueelne tulu: 785 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 594 €

Rendi

 

3. Volvo V70

Novembri edetabeli kolmanda koha saavutas praktiline sõiduauto Volvo V70. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 41 päeva) hõlmates tervet novembrit. Volvo päevahinnaks Autolevis on 22 € ning kasutajad on kiitnud auto praktilisust kõvasti. Hea valik igapäevasteks linnasõitudeks!

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 41
Autoomaniku maksueelne tulu: 756  €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 350 €

Rendi

 

4. Ford Mondeo

Edetabeli neljandalt kohalt leiame Ford Mondeo. Tegu on mahuka ja mugava sõiduautoga, mis on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt tähelepanu. Auto oli oktoobri jooksul rendis 28. päeval ning rentida on autot võimalik hinnaga 25 €/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas.

“Väga korralik ja mugav, mahukas auto, ökonoomne. Sõitsin päris mitu nädalat, igati rahul ja pöidlad püsti!!!” – Marko

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 712 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 981 €

Rendi

 

5. Lexus GS300h

Viienda koha novembri edetabelis kindlustas endale stiilne ja mugav Lexus GS300h. Autol on all lamellrehvid ning juhti abistavad parkimisandurid ja -kaamera, distantsi hoidev püsikiiruse hoidja, aktiivne juhiabi jne. Rendipäevi oli sel esinduslikul Lexusel novembris kokku suisa 30 ning rentida on autot Autolevist võimalik hinnaga 59 €/päev. Kasutajad on auto kohta jaganud üksnes kiidusõnu.

“Mõõduka läbisõidu- ja mõistliku kütusekuluga mugav auto. Väga heas sõidukorras, alati puhas ja hoolitsetud. Vastas igati ootustele:)” – Andrus 

Rendipäevad: 30
Autoomaniku maksueelne tulu: 717 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 022 €

Rendi

 

6. Volkswagen Passat

Edetabeli kuuenda koha pälvis ökonoomne ja mahukas Volkswagen Passat. Rendipäevi oli sel töökindlal Passatil novembris kokku 23 ning rentida on autot võimalik hinnaga 20 €/päev. Passati kasutajamugavus pole tähelepanuta jäänud ka Autolevi kasutajatel ning auto kohta on kogunenud hulgaliselt positiivset tagasisidet.

“Auto on väga hea juhitavusega ja laitmatu siduriga. Enda vanuse kohta näeb esinduslik välja ja vanakooli diisel teeb sõidu väga ökonoomseks. Kliima 5+” – Mart

Rendipäevad: 23
Autoomaniku maksueelne tulu: 464 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 898 €

Rendi

 

7. Volvo V90

Edetabeli seitsmendalt kohalt leiame Volvo V90. Tegu on ökonoomse, mugava ja ruumika autoga, mis sobib hästi nii argitoimetuste ajamiseks kui pikemateks väljasõitudeks. Novembri jooksul käis Volvo rendis kokku 10. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 45 €. Kasutajad on kiitnud autot ülivõrdes.

“Seda autot julgeks isegi ära osta 🙂 Väge ruumikas, mugav ja ökonoomne. Midagi ei kolise ja kõik töötab, mis küljes on. Nii uuelt autolt eeldaks mõnda lisa veel, aga saab nendetagi (nt. automaatsed kojamehed ja esimesed parkimisandurid)” – Kaido

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 448 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 763 €

Rendi

 

8. Mercedes-benz E220

Novembri edetabeli kaheksas koht kuulub soliidsele sõiduautole Mercedes-Benz E220. Auto on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt kiidusõnu ning seda põhjusega. Rendipäevi oli autol novembris kokku 7 ning rentida on Mercedest võimalik Autolevist hinnaga 52 €/päev.

“Väga hea ja mugav auto” – Roman

Rendipäevad: 7
Autoomaniku maksueelne tulu: 448 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 763 €

Rendi

 

9. Renault Trafic

Üheksanda koha novembri edetabelis pälvis Renault Trafic. Tegemist on ruumika ja mugava kaubikuga, mis sobib hästi kauba ja suuremate esemete transpordiks. Rendipäevi oli Traficul novembris kokku 9 ning kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed. Rentida on Traficut võimalik Autolevist päevahinnaga 49 €.

“Väga viisakas ja puhas, lihtne kasutada. Kõik toimis nii nagu peab, ruumi jäi isegi üle!” – Mari-Anne

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 414 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 478 €

Rendi

 

10. Renault Trafic

Nii nagu üheksandalt kohalt, leiame ka edetabeli kümnendalt kohalt Renault Traficu. Antud Trafic käis novembri jooksul rendis 8. päeval ning rentida on kaubikut võimalik hinnaga 45 €/päev. Kasutajad on enam kui rahul.

“Tip-top tööloom ja heas tehnilises korras. Suur pluss, et kuudil külguksed mõlemal pool. Üllatavalt vaikne “plekk-kasti” kohta, pikemal maanteeotsal hakkad seda hindama.” – Martin 

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 385 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 234 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×