Novembri TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad novembris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli esimene koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol novembris kokku 14 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 69 €/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 620 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 632 €

Rendi

 

2. Mazda 6

Novembri edetabeli teine koht kuulub töökindlale Mazda 6-le.  Rentijad eriliselt kiitnud sõiduki head välimust ja seisukorda. Vaatamata oma vanusele on sõiduk väga töökindel ning rentijate poolt kõrgelt hinnatud. Autolevis on see saadaval hinnaga 22 €/päev. Novembri jooksul oli see rendis tervelt 25 päeva.

“Auto vastab täielikult ootustele, oma vanusele ja klassile. Suurepärane omanik, lihtne suhelda. Kõik on super!” – Ljudmila

Rendipäevad: 25
Autoomaniku maksueelne tulu: 383 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 564 €

Rendi

 

3. Dodge Charger

Novembri edetabeli kolmas koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Novembri jooksul käis see väljas 6-l päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99 €/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ainult meeldivad!

“Sõnu polegi vaja usa raud! Auto korralik, puhas töötab laitmatult.” – Rainer

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 358 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 132 €

Rendi

 

4. BMW X3

Edetabeli neljandal kohal on nelikveoline, mugav ja ökonoomne linnamaastur nii linna- kui maanteesõitudeks BMW X3. Tegemist on võimsa 140 kW mootoriga linnamaasturiga. Novembris käis auto rendis 3 päeva ning Autolevis on see saadaval hinnaga 150 €/päev.

Rendipäevad: 3
Autoomaniku maksueelne tulu: 315 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 400 €

Rendi

 

5. Ford Mondeo

Novembri edetabeli viies koht kuulub töökindlale Ford Mondeole. Sõidukil on 118kW mootor ning automaatkäigukast. Rentijad on sõidukit kõrgelt kiitnud. Autolevis on see saadaval hinnaga 29 €/päev. Novembri jooksul oli see rendis tervelt 19 päeva.

“Puhas, hästi varustatud auto. Läheb kiiresti soojaks ja hea sõidutunnetusega.” – Karel L.

Rendipäevad: 19
Autoomaniku maksueelne tulu: 312 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 352 €

Rendi

 

6. Toyota Auris

Novembri edetabeli kuuendale kohale platseerus tippvarustuses Toyota Auris. Tegemist on automaatkäigukasti ja korraliku 97 kW mootoriga sõidukiga. Toyota Auris on piisavalt suur, et mahutada kõik vajalik, kuid parajalt väike, et linnas hea tegutseda oleks. Auto teeb eriliseks kogu salongi ulatuses laienev klaaskatus, mille saab soovi korral ka kinni katta. Lisaks oma parajale mõõdule aitab parkida ka paralleelselt iseparkimise lisa. Rentijad on auto kohta ainult positiivseid kommentaare jätnud! Autolevis on see saadaval hinnaga 27 €/päev. Novembri jooksul oli see rendis tervelt 13 päeva.

“Selles autos on olla ülimalt turvaline. Puhas. Kõik mugavused on olemas, mis teeb pikemad sõidud erakordselt nauditavaks.” – Silver

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 258 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 428 €

Rendi

 

7. Toyota Auris

Novembri edetabeli seitsmendalt kohalt leiame samuti Toyota Aurise. Tegemist on hübriidmootori ja automaatkäiguskastiga ülimalt mugava autoga. Sõidukil on olemas kõik tänapäevased mugavused (püsikiiruse hoidja, konditsioneer, parkimisandurid). Lisaks on autoga lubatud osutada sõidujagamisteenust. Rentijad on autot ainult heade sõnadega kiitnud! Autolevis on see saadaval hinnaga 25 €/päev. Novembri jooksul oli see rendis 16 päeva.

“Auto oli täiesti korras, kõik vastas kirjeldusele, auto oli seest ja väljast puhas👌🏻” – Mark L.

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 258 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 428 €

Rendi

 

8. Toyota Corolla Wagon

Novembri edetabeli kaheksandal kohal on stiilne Toyota Corolla Wagon. Sõidukil on 85 kW mootor, manuaalne käigukast ning kõik tänapäevased mugavused (navigatsiooniseade, konditsioneer, püsikiiruse hoidja jne). Autolevis on see saadaval hinnaga 25 €/päev. Novembri jooksul oli see rendis 15 päeva.

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 249 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 260 €

Rendi

 

9. Audi Q5

Novembri edetabeli kaheksandalt kohalt leiame Audi Q5-e. Sõidukil on 140 kW mootor, AUTOMAATNE käigukast ning kõik tänapäevased mugavused (rattaraam, konditsioneer, püsikiiruse hoidja jne). Rentijad on saanud ainult positiivseid rendikogemusi. Autolevis on see saadaval hinnaga 79 €/päev. Novembri jooksul oli see rendis 3 päeva.

“Väga heas korras, hästi hoitud ja mõnus sõita.” – Arles

Rendipäevad: 3
Autoomaniku maksueelne tulu: 246 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 212 €

Rendi

 

10. Mercedes-Benz Sprinter

Novembri edetabeli kümnendalt kohalt leiame töökindla ja ruumika Mercedes-Benz Sprinteri. Kaubikut iseloomustab suur kaubaruum ning võimas 105 kW mootor. Novembris renditi kaubikut 6 päeva ning selle omanik teenis 245 eurot lisaraha. Forus Autolevis on kaubik saadaval hinnaga 59€/päev.

“Väga hea buss.” – Regly J.

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 245 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 200 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×