Novembri TOP 10 populaarseimad autod

Auto rentimine annab võimaluse säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt. Rendiautoga liigeldes annad panuse ka keskkonnahoidu, sest iga jagatud auto vähendab tänavale juurde ostetavate autode hulka. Järgnevalt toome Sinuni novembri 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata järgi, millised autod olid möödunud kuul meie kasutajate seas kõige populaarsemad!


1. Porsche Cayenne

Võib väita, et Autolevi kasutajate seas on Porsche vägagi palavalt armastatud, sest juba teist kuud järjest leiame edetabeli esikohalt pilkupüüdva Porsche Cayenne. Rendipäevi oli sel stiilsel maasturil novembris kokku 11. Maastur pakub muljetavaldavat sõiduelamust ning boonusena on ta ka vägagi ökonoomne (3.0 liitrine diiselmootor). Maasturi päevahinnaks Autolevis on 140 € ning kasutajad üksnes kiidavad

“Äärmiselt puhas ja superheas korras. Kui saadaval, võtan ka järgmine kord 100%! Andis mulle nii-öelda muretut aega rahulikult muude asjadega tegelemiseks.” – Aarne

Rendipäevade arv: 11
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 1148 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 13 770 €

Rendi

 

2. Toyota Supra

Teiselt kohalt leiame septembri edetabeli esikoha pälvinud Toyota Supra. Tegu on kiire ja pilkupüüdva sportautoga, mis ei jäta juba naljalt kedagi külmaks. Rendipäevi oli autol novembris kokku 4. Supra päevahinnaks Autolevis on 200 € ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu.

“An exciting and eye-catching car – interior and exterior like new.” – Andrus

Rendipäevade arv: 4
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 465 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 580 €

Rendi

 

3. Land Rover Range Rover Sport

Kolmanda koha edetabelis pälvis Autolevi kasutajate poolt palavalt armastatud Land Rover Range Rover Sport. Tegu on kiire ja võimsa nelikveolise inglise maasturiga, mille hinna-kvaliteedi suhe on enam kui paigas. Range Rover käis novembri jooksul rendis kokku 13 päeval. Päevahinnaks on sel stiilsel maasturil Autolevis 44 €.

“Suurepärases seisukorras soliidne ja mugav auto. Kõik toimis nagu peab. Väga mugav nii maanteel kui ka linnas ning tänu diiselmootorile ka kütusekulu mõistlik.” – Andre 

Rendipäevade arv: 13
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 418 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 5 013 €

Rendi

 

4. Audi A4 Avant

Neljas koht novembri edetabelis kuulub Audi A4 Avantile. Tegu on ökonoomse ja praktilise autoga, mis sobib suurepäraselt igapäeva toimetuste ajamiseks. Audi A4 Avant oli rendis pikaajaliselt (kokku 39 päeva) hõlmates tervet novembrit. Audi päevahinnaks Autolevis on 20 € ning auto ökonoomsust ja mugavust on hinnatud kõrgelt.

“Mugav ning säästlik masuudipress, boonusena on automaat ja omab püsikat. seest ning väljast väga viisakas! rentisin peaaegu nadalaks ja jäin väga rahule!” – Jaan

Rendipäevade arv: 39
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 389 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 662 €

Rendi

 

5. Volvo V70

Viiendale kohale novembri edetabelis positsioneerus mugav ja praktiline Volvo V70, mis käis novembri jooksul auto rendis kokku koguni 28 päeval. Volvo päevahinnaks Autolevis on 20 € ning kasutajatel on auto kohta jagada üksnes kiidusõnu.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevade arv: 28
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 378 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 536 €

Rendi

6. Škoda Superb

Kuuendalt kohalt leiame ökonoomse ja mugava sõiduauto Škoda Superb. Rendipäevi oli autol novembri peale kokku 13. Autolevist leiab antud Škoda päevahinnaga 40 € ning kasutajate poolt on auto kogunud kuhjaga positiivset tagasisidet.

“Auto oli äärmiselt mugav, ökonoomne ja soliidne. Soovitan kõigile.” – Martin 

Rendipäevade arv: 13
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 360 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 320 €

Rendi

 

7.BMW X5 XDRIVE 30D

Seitsmenda koha edetabelis pälvis võimsa lisavarustusega BMW X5 XDRIVE 30D, mis käis novembri jooksul rendis kokku 7 päeval. Päevahinnaks on sel soliidsel maasturil Autolevis 70 € ning auto praktilisust ja mugavust on kasutajad hinnanud kõrgelt.

“PERFECT auto.” – Vjatšeslav

Rendipäevade arv: 7
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 338 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 4 050 €

Rendi

 

8. Toyota RAV4

Edetabeli kaheksandalt kohalt leiame erksa ja ökonoomse maasturi Toyota RAV4. Tegu on maailma ühe enim kanda kinnitanud maasturiga, mis sobib hästi nii linnas kui maanteel liiklemiseks. Novembri jooksul käis RAV4 rendis kokku 11 päeval. Autolevis on maasturi hinnaks 39 € ning kiidusõnu jagub kasutajatel palju.

“Mugav ja hea lisavarustuega auto, mis sobib hästi ka neljale täiskavanule reisimiseks. Auto oli puhas ja heas korras.” – Markus

Rendipäevade arv: 11
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 322 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 3 861 €

Rendi

 

9. Renault Trafic

Üheksanda koha novembri edetabelis haaras endale mahukas ja praktiline kaubik Renault Trafic. Kaubaruumi pikkus on 230 cm, laius 162 cm ning kõrgus 135 cm. Novembri jooksul käis kaubik rendis kokku 16 päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 31 €. Auto seisukorda ja mahukust on kiidetud ohtralt.

“Auto oli korras, auto oli täpselt nagu piltidel. Info oli täpne. Kõik vastas ootustele. Super!” – Siim

Rendipäevade arv: 16
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 317 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 3 807 €

Rendi

 

10. Opel Vectra

Edetabeli kümnendalt kohalt leiame ökonoomse ning pika pagasiruumiga Opel Vectra, mis sobib hästi  igapäevasteks sõitudeks. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 34 päeva) hõlmates tervet novembrit. Opel Vectra päevahinnaks Autolevis on 19 € ning kasutajad on autoga enam kui rahul.

Rendipäevade arv: 34
Autoomaniku tulumaksueelne tulu: 306 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane tulumaksueelne tulu: 3 672 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×