Mida tähendab punane tuluke Autolevi kasutajanime juures?

Selleks, et autoomanikud ei peaks muretsema oma sõiduki võõrastesse kätesse usaldamise pärast, teeme kõigile Autolevi kasutajatele põhjaliku taustakontrolli. Loe postitusest lähemalt, kuidas erinevad kasutajastaatused tähistatud on!

 

Mida tähendab halli värvi märgis rentija staatuses?

Enne taustakontrolli tegemist on rentija staatus määramata. See tähendab, et tegemist on uue kasutajaga, kelle profiili pole veel kontrollitud ja kasutaja on märgitud autoomaniku vaates halli värvi. Sellisel juhul peaks autoomanik mõtlema, kas ta soovib rentida kasutajale, kes ei ole veel keskkonnas heakskiitu saanud.

Heakskiidu märk on roheline

Kui kasutaja on läbinud taustakontrolli ning kõik andmed on korrektsed ja usaldusväärsed, siis antakse tema profiilile heakskiidetud kasutaja staatus. Pärast seda näeb autoomanik broneeringu korral rohelist heakskiidu märki ning rent võib alata!

Kollane- mõned andmed puudu või täpsustamata

Kolmas variant on kollane hüüumärk kasutajanime kõrval, mis tähendab, et kasutaja loonud inimesel jäänud mõningad andmed täitmata või vajavad täpsustamist. Sellisel juhul näeb autoomanik märget, et informatsioon on puudulik. Pärast rentija profiili uuendamist on võimalik Autolevi meeskonnal tema profiil uuesti üle vaadata ning kinnitada muudatused, et võimalusel anda kasutajale heakskiit.

Punane- puudub heakskiit Autolevi poolt

Punaseks värvunud kasutajanimi tähendab, et kasutaja ei ole Autolevi poolt heakskiitu saanud ja edasisi tehinguid Autolevi keskkonnas ta teha ei saa. Kui autoomanik on juba jõudnud sellise kasutaja broneeringu aktsepteerida, siis on rendi toimumise puhul võtab autoomanik endale riski.

Loodame, et eelmainitud seletused aitavad mõista Autolevi tööprotsessi ja teha autoomanikele selgemaks erinevad kasutajate staatused.

 

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid sinu piirkonnas

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×