Märtsi TOP5 autod Autolevis

Oled mõelnud oma autot välja rentida, kuid tahaksid enne teada, kui palju on auto rendile andmisega lisaraha võimalik teenida? Auto välja rentimine on suurepärane viis lisaraha teenimiseks! Seejuures saad kasulik olla ka keskkonnale, sest iga jagatud auto vähendab tänavale juurde ostetavate autode hulka. Märtsi jooksul käis läbi Autolevi platvormi sõidus 170 erinevat autot. Järgnevalt toome sinuni neist viis enim teeninud autot.


1. Ford Grand-C-MAX 2016

Märtsi edetabeli esikoha haaras endale Ford Grand-C-MAX. Rendipäevi oli autol möödunud kuul kokku suisa 31 ehk auto oli sõidus igal päeval kuus. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 480 eurot ning tulumaksujärgne tulu 400 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 480 x 12 = 5 760 eurot. Auto hetke turuväärtus on 10 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 58 % oma auto turuväärtusest. Ehe näide sellest, et Autolevis märkimisväärsete summade teenimiseks pole sugugi vaja omada luksusautot!

Auto päevahinnaks Autolevis on 28 € ning kiidusõnu on auto kohta jagatud rohkelt.

“Auto on väga korralik, ei olnud ühtegi kolinat ega naginat kuskil, ökonoomne, mina sain 2700km keskmiseks 5.2 l/100km. Sõidab hästi on vaikne ja mugav. Kui auto tagaosa disainist suudate mööda vaadata, siis kindlasti soovitan, sealjuures käib tagaluuk elektriliselt nii, et pole vaja auto taga liiga palju aega ka veeta.” – Kaido

Rendi

 

2. BMW 318d 2010

Napilt esikohale alla jäänud BMW318d kindlustas endale märtsi edetabelis teise koha. Rendipäevi oli autol möödunud kuul kokku 25. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 473 eurot ning tulumaksujärgne tulu 394 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 473 x 12 = 5 670 eurot. Auto hetke turuväärtus on 7 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi märkimisväärsed 81 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 27 € ning kasutajad üksnes kiidavad.

“Oli hea sõita. Auto on komfortne” – Edvard 

Rendi

 

3. Land Rover Range Rover Sport 2011

Edetabeli kolmandale kohale maandus võimas inglise maastur Land Rover Range Rover Sport, millel oli märtsis rendipäevi kokku 13. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 389 eurot ning tulumaksujärgne tulu 324 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 389 x 12 = 4 671 eurot. Auto hetke turuväärtus on 14 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 33 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 54 € ning autot kiidusõnu jagub auto kohta küllaga.

“Heas tehnilises seisukorras. Mahukas ja mugav auto. Auto jättis ainult häid muljet.” – Mihhail 

Rendi

 

4. Mazda 2 2008

Märtsi edetabeli neljandalt kohalt leiame Mazda 2. Rendipäevi oli autol eelmisel kuul kokku 29. Sellega oli autoomaniku tulumaksueelne tulu 388 eurot ning tulumaksujärgne tulu 323 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 388 x 12 = 4 653 eurot. Auto hetke turuväärtus on 2 350 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides pea kaks korda oma auto turuväärtusest rohkem.

Auto päevahinnaks Autolevis on 25 € ning kasutajad on autoga vägagi rahul.

“Hea ökonoomne ja heas korras masin” – Madis

Rendi

 

5. BMW 520D xDrive 2017

Edetabeli viienda koha kindlustas endale BMW 520D xDrive. Rendipäevi oli autol märtsis kokku 9, millega autoomaniku tulumaksueelne tulu oli 374 eurot ning tulumaksujärgne tulu 311 eurot. Kui oletada, et autoomanik teenib autot välja rentides aastas iga kuu vähemalt sama suure summa, siis on autoomaniku aastane tulumaksueelne tulu 374 x 12 = 4 482 eurot. Auto hetke turuväärtus on 30 000 eurot, mis tähendab, et autoomanik teenib aastaga Autolevis autot välja rentides tagasi 15 % oma auto turuväärtusest.

Auto päevahinnaks Autolevis on 60 € ning kasutajad on autoga vägagi rahul.

“Mugav ja uhke auto mõistliku kütusekuluga. Soovitan!” – Mart A.

Rendi

 

Auto välja rentimine on suurepärane viis anda oma panus keskkonnahoidu samal ajal lisaraha teenides. Ära lase rahal seista ning hakka oma sõidukiga lisaraha teenima aegadel, kui Sa seda ise ei kasuta.

Hakka oma autoga raha teenima Vaata autosid Sinu lähedal

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

×