Märtsi TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Isikliku auto omamine on küll mugav ja elu lihtsustav, kuid ka võrdlemisi kulukas. Igakuiselt on auto teine suurim kuluallikas elamispinna järel. Miks mitte säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt ja liigelda hoopis rendiautoga või panna oma isiklik auto lisaraha teenima? Toome Sinuni märtsi TOP 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata, millised autod pälvisid möödunud kuul meie kasutajate seas enim tähelepanu ning proovi ise järgi!


1. Mazda 6

Kui juba viiendat kuud järjest võisime edetabeli tipust leida Porsche Cayenne, siis märtsis napsas edetabeli esikoha endale hoopis Mazda 6. Tegu on mugava ja praktilise autoga, mis on varasemalt mitmel korral edetabelis esindatud olnud. Auto käis möödunud kuu jooksul rendis kokku koguni 30. päeval. Autolevis on Mazda päevahinnaks 22 € ning positiivset tagasisidet on auto kohta kogunenud kuhjaga.

“Mugav, särtsakas ja heas seisukorras” – Andre

Rendipäevad: 30
Autoomaniku maksueelne tulu: 581 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 969 €

Rendi

 

2. Renault Trafic

Märtsi edetabeli teisele kohale positsioneerus väikebuss Renault Trafic. Tegu on praktilise ja mugava väikebussiga, mis on ühtlasi ka võrdlemisi ökonoomne. Trafic käis märtsi jooksul rendis kokku 20 päeval ning Autolevi päevahinnaks on tal 65 €. Loomulikult pole sõiduki hinna-kvaliteedi suhe märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Väga mugav ja võrdlemisi ökonoomne. Kerel paar kosmeetilist viga.” – Karl

Rendipäevad: 20
Autoomaniku maksueelne tulu: 564 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 768 €

Rendi

 

3. Renault Master

Ka edetabeli teiselt kohalt leiame sel korral väikebussi, täpsemalt ruumika ja hästi varustatud 9-kohalise Renult Masteri. Olgu Sinu sihiks Ikea, suusamägi või lõunapoolsed osariigid – Master on kindel valik igaks olukorraks. Päevahinnaks on sel väikebussil Autolevis 60 € ning kasutajatel on jagada üksnes kiidusõnu.

“Auto oli puhas ja tehniliselt heas seisukorras. Kaasas lisatarvikud, nagu klaasipesuvedelik jms” – Toomas 

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 495 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 940 €

Rendi

 

4. Peugeot Traveller

Võib väita, et väikebussid olid märtsis eriti populaarsed. Nimelt leiame edetabeli neljandalt kohalt järjekordse väikebussi, Peugeot Travelleri. Buss käis märtsi jooksul rendis kokku 12 päeval ning kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed. Päevahinnaks on Peugeot Travelleril Autolevis 63 €.

Rendipäevade arv: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 482 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 778 €

Rendi

 

5. Volvo V70

Edetabeli viiendale kohale positsioneerus praktiline sõiduauto Volvo V70, mis on suurepärane valik igapäevatoimetuste ajamiseks. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 37 päeva) hõlmates tervet märtsi. Volvo päevahinnaks Autolevis on 20 € ning kasutajad on autot hinnanud vägagi kõrgelt.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 37
Autoomaniku maksueelne tulu: 473 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 670 €

Rendi

 

6. Porsche Cayenne 

Edetabeli kuuendalt kohalt leiame luksusliku Porsche Cayenne. Tegu on Autolevi ühe armastatuima autoga. Nii nagu Volvo V70, oli ka Cayenne rendis pikaajaliselt (kokku 35 päeva) hõlmates tervet märtsi. Päevahinnaks on sel soliidsel maasturil Autolevis 65 € ning positiivset tagasisidet on auto kogunud kuhjaga.

“Car is perfect 👌” – Antonio

Rendipäevad: 35
Autoomaniku maksueelne tulu: 395 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 742 €

Rendi

 

7. Volkswagen Crafter

Seitsmendalt kohalt leiame töökindla ja hea mahutavusega Volkswagen Crafteri. Antud Crafteri eeliseks on kindlasti väga mugav ja paljude seadistamisvõimalustega kabiin, eriti juhikoht. Rendipäevi oli kaubikul märtsis kokku 12. Crafteri päevahinnaks Autolevis on 35 € ning auto praktilisus ei ole loomulikult märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Kaubik heas seisukorras. Käivitus, töötas ja teel püsis hästi. Mahutavus on suur. Ka pika teed on sellega sõita mugav.” – Rain 

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 341 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 095 €

Rendi

 

8. Volvo V70

Kaheksanda koha märtsi edetabelis napsas endale järjekordne Volvo V70. Boonusena teevad auto suur pagasiruum ja allaklapitavad istmed võimalikuks ka suurte esemete transpordi. Rendipäevi oli autol märtsis kokku 13. Antud Volvo päevahinnaks Autolevis on 30 € ning auto kasutajamugavust on hinnatud kõrgelt.

“Auto on väga heas korras ja sellega on väga mõnus sõita. Soovitan!” – Joona

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 326 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 915 €

Rendi

 

9. BMW X5 XDRIVE 30D

Edetabeli üheksas koht kuulub soliidsele ja mugavale maasturile BMW X5 Drive 30D. Lisaks stiilsele välimusele on antud BMW varustatud ka ohtralt erinevate lisadega – headup, kaamera, soft close, ventileeritavad istmed, led tuled, ACC, möödasõidu abi, mägipidur tulede assist jne. Märtsi jooksul käis maastur rendis kokku 6 päeval. Päevahinnaks on autol Autolevis 90 € ning kasutajad üksnes kiidavad.

“PERFECT auto.” – Vjatšeslav

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 348 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 176 €

Rendi

 

10. Audi A4 Avant

Edetabeli kümnendalt kohalt leiame praktilise sõiduauto Audi A4 Avant. Tegu on ökonoomse ja mugava autoga, mis on pälvinud Autolevi kasutajate seas kõvasti tähelepanu. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 33 päeva) hõlmates tervet märtsi. Audi päevahinnaks on Autolevis 22 €.

“Mugav ning säästlik masuudipress, boonusena on automaat ja omab püsikat. seest ning väljast väga viisakas! rentisin peaaegu nadalaks ja jäin väga rahule!” – Jaan

Rendipäevad: 33
Autoomaniku maksueelne tulu: 347 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 166 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×