Märtsi TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad märtsis ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Mercedes-Benz V-Klasse

Märtsikuu edetabeli esimene koht kuulub rohkete lisadega luksuslikule Mercedes-benz V-Klasse minibussile. Sõidukil on kvaliteetne Burmester stereo, konditsioneer, parkimisandurid, kärukonks ja ruumikas salong. Märtsikuu jooksul käis sõiduk väljas 19 päeva ning Forus Autolevist on seda võimalik rentida hinnaga 70 €/päev.

“Auto puhas, korras. Kasutasin perega sõiduks. Taga isofix istmed viimases reas, pane või kolm last istuma turvatoolidesse (mina panin 2), lisaks suuremad lapsed mugavates eraldi istmetes. Kavatsen uuesti kasutada” – Aivar

Rendipäevad: 19
Autoomaniku maksueelne tulu: 806 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9 677 €

Rendi

 

2. Audi A4 Avant

Edetabeli teiselt kohalt leiame mugava Audi A4 Avant-i. Sõidukil on nelikvedu, automaatkäigukast ning võimas 140 kW mootor, millega Eestimaa teid vallutada. Samuti on autol luksuslikud nahkistmed, klaaskatus, konditsioneer ja kärukonks. Märtsis kogunes Audil 31 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 35 €/päev.

“Auto oli puhas nii seest kui väljast ja tehnilise poole pealt ideaalne.” – Priit

Rendipäevad: 31
Autoomaniku maksueelne tulu: 574 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 888 €

Rendi

 

3. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli auväärne kolmas kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol märtsis kokku 12 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 89 €/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin L.

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 537 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 433 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz Viano CDI 3.0

Edetabeli neljandalt kohalt leiame võimsa, rohkete lisade ja AMG välimusega 7-kohalise Mercedes-Benz Viano. Sõidukil on püsikiirusehoidja, Bluetooth ühendus Android tabletiga paneelis mis teeb Waze ja muusika haldamise väga mugavaks, Webasto lisasoojendi, parkimiskaamera, kärukonks väljakäiv laud, subwoofer ning helivõimendi. Märtsis kogunes sõidukil 16 rendipäeva ning Forus Autolevist on seda võimalik rentida hinnaga 49 €/päev.

“Oma ea kohta väga hea ja mugav auto suurema seltskonna ning nende pagasi vedemiseks. Sujuvaks kulgemiseks vajalikud lisad olemas. Pikal, talvisel teekonnal kütusekulu alla 9l.” – Liivika N.

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 487 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 846 €

Rendi

 

5. Porsche Macan S

Edetabeli viies koht kuulub luksuslikule Porsche Macan S-ile. Autol on reguleeritav õhkvedrustus, nelikvedu, soojendusega nahkistmed, panoraamkatus ning BOSE ümbritsev helisüsteem koos 545W võimendiga. Märtsikuu jooksul käis Porsche rendis 5 päeva ning Forus Autolevis on seda võimalik rentida hinnaga 125 €/päev.

Rendipäevad: 5
Autoomaniku maksueelne tulu: 438 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 250 €

Rendi

 

6. Ford Turneo Custom

Edetabeli kuuendalt kohalt leiame 8-kohalise Ford Turneo Custom-i. Sõidukil on automaatkäigukast, distantsi järgiv püsikiirushoidja, automaatsed tuled, nahkpolster ees ja taga, 24V pistikupesa ees ja USB pistikud ees ja taga. Rentijad on minibussile ainult positiivset tagasisidet jätnud. Märtsis kogunes Fordil 8 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 75 €/päev.

“Hea ja mugav auto pikemateks sõitudeks. Ca 4000 km probleemideta.” – Marek

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 378 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 536 €

Rendi

 

7. Peugeot Expert Traveller

Edetabeli seitsmendal kohal on rohkete lisadega korralik Peugeot buss. Sõidukil on 130 kW mootor ning salongis ülimugavad istmed, millel pikemaid reise ette võtta. Märtsis käis buss rendis 6 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 65 €/päev.

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri J.

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 314 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 763 €

Rendi

 

8. Kia Rio

Märtsi edetabeli kaheksandalt kohalt leiame heade lisade ja väikese läbisõiduga Kia Rio. Kial on olemas kõik, mis sõitmise meeldivaks teeb: automaatkäigukast, kliimaautomaat, püsikiiruse hoidja, istmesoojendus ja roolisoojenus, käed vaba telefoni ühendus, käetugi ja topsihoidjad, vihmasensor, ESP ja veojõukontroll. Taga on ka parkimisandurid, mis aitavad parkida. Autol on nii bluetooth kui ka AUX sisend oma lemmikmuusika- või podcasti kuulamiseks. Kial kogunes märtsis 36 rendipäeva (rendiperiood algas veebruaris) ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 20 €/päev.

“Auto oli puhas ja heas seisukorras. Ühtegi probleemi ei esinenud. Kaughaldus tegi auto kättesaamise ja tagastamise mugavaks.” – Kerli

Rendipäevad: 36
Autoomaniku maksueelne tulu: 287 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 444 €

Rendi

 

9. Volkswagen Passat

Edetabeli üheksas koht kuulub töökindlale Volkswagen Passatile. Sõiduk on ökonoomne ja mugav ning varustatud mitmede lisadega. Autol on automaatkäigukast, pruunid nahkistmed, puutetundlik navigatsiooniseade, parkimisandurid ja konditsioneer. Märtsis kogunes Volkswagenil 14 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 34 €/päev.

“Väga mugav, puhas, turvaline auto. Soovitan soojalt!” – Liina

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 279 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 343 €

Rendi

 

10. Volvo V90 Cross Country

Edetabeli kümnes koht kuulub premium klassi autole Volvo V90 Cross Country. Volvo on nelikveoline ning kõrgema kliirensiga. Volvo on tuntud oma mugavuse, töökindluse ja turvalisusega. Sõidukil on naastrehvid, tagurduskaamera, Carplay, esiklaasisoojendus, LED esituled jne. Märtsi jooksul käis sõiduk väljas 6-l päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 55 €/päev. Rentijad on Volvoga väga rahul olnud!

“Vastas 100% ootustele.” – Vahur

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 278 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 335 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×