Mai TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad detsembris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Dodge Charger

Mai edetabeli esimene koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Maikuu jooksul käis see väljas koguni 15 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud suurepärased!

“Väga ilus ja mugav mahukas suur võimas auto❤️” – Suat

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 1109 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 19 008 €

Rendi

 

2. Ford Mustang

Edetabeli teise koha napsas endale samuti võimas muskelauto Ford Mustang, mis 0n oma ökonoomsuse ja praktilisusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Ford käis aprilli jooksul rendis kokku 11 päeva ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 99€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Pilkupaistev ja mugav auto. Elamust saab kohe väga palju.” – Alina

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 832 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 14 256 €

Rendi

 

3. Porsche Cayenne

Edetabeli kolmandal kohal jätkab järjekindlalt ka mais esinduslik ja mugav Porsche Cayenne. Tegemist on luksusliku maasturiga, mis pakub nii silmailu kui muljetavaldavat sõiduelamust. Porsche oli rendis pikaajaliselt (kokku 23 päeva) hõlmates tervet maid. Rentida on maasturit võimalik hinnaga 68€/päev ning kasutajad on kiitnud auto välimust ja mugavust kõvasti.

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom A.

Rendipäevad: 23
Autoomaniku maksueelne tulu: 637 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 920 €

Rendi

 

4. Volvo V70

Neljandalt kohalt leiame praktilise ja mugava sõiduauto Volvo V70, mis käis maikuu jooksul rendis koguni 42.päeval (rendiperiood algas aprillis). Võimas! Volvo päevahinnaks Autolevis on 22 € ning kasutajad on hinnanud auto hinna-kvaliteedi suhet vägagi kõrgelt. Hea valik nii argitoimetuste ajamiseks kui pikemateks väljasõitudeks.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 42
Autoomaniku maksueelne tulu: 529 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9 072 €

Rendi

 

5. Mercedes-Benz E220

Edetabeli viiendal kohal on luksuslik ja esinduslik Mercedes-Benz E220. Mais käis see auto rendis koguni 14 päeva ning rentijate tagasiside on olnud ainult positiivne. Oma 120 kW mootori ja ruumika salongiga sobib see ideaalselt näiteks äriasjade ajamiseks. Sõidukit on Autolevist võimalik rentida hinnaga 52€/päev.

“Väga hea ja mugav auto” -Roman

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 505 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 652€

Rendi

 

6. Mercedes-Benz V-klass

Edetabeli kuuendal kohal on rohkete lisadega korralik V-klassi buss. Sõidukil on 140 kW mootor ning elektrilised uksed. Sõiduki salongis on ülimugavad istmed, millel pikemaid reise ette võtta. Samuti on soovi korral võimalik bussile paigaldada ka katuseraamid või suusaboksi. Mais käis buss rendis 11 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 88€/päev.

“Esinduslik auto parima hinnaga.” – Kris-Timo

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 493 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 448€

Rendi

 

7. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli seitsmes koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol mais kokku 5 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 89€/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin

Rendipäevad: 5
Autoomaniku maksueelne tulu: 436 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 476 €

Rendi

 

8. Audi A4

Maikuu edetabeli kaheksas koht kuulub töökindlale Audi A4-le. Sõidukil on kõik tänapäevased mugavused (nt: automaatkast, kliimaseade, sportlik nahksisu, juhtmevaba telefonilaadija, püsikiirusehoidja jpm). Rentijad on sõidukit kõrgelt kiitnud. Autolevis on see saadaval hinnaga 29€/päev. Maikuu jooksul oli see rendis tervelt 21 päeva.

“Mugav ja mahukas auto, kindlasti rendiks veel kui vaja läheb.” – Merike

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 416 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 128 €

Rendi

 

9. Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI

Maikuu edetabeli kuuendale üheksandale platseerus ruumikas Mercedes-Benz kaubik, mida tohib ka B-kategooria juhilubadega juhtida. Kaubiku kandevõime on tervelt 900kg ning Autolevis saab seda rentida päevahinnaga 59€. Rentijad hindavad antud kaubikut kõrgelt.

“Väga hea Ruumikas Suurema mõõdulised Mööbel/Maalid Mahuvad ilusti! Soovitan: Mugav sõita ja ühe korraga asjad veetud, mõistlik hinnaga.” – Lea

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 407 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6972 €

Rendi

 

10. Volvo V70

Maikuu edetabeli kümnenda koha sai mugav, turvaline ning ökonoomne Volvo V70. Mai jooksul oli see rendis tervelt 16 päeva ning on saanud Autolevi rentijate positiivse tagasiside osaliseks.

“Sain selle, mida piltidel pakuti, lisaks oli auto väga puhas ja lõhnas hästi.” – Maikl

Rendipäevad: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 386 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6612 €

Rendi

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×