Mai TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Isikliku auto omamine pakub liikumisvabadust, kuid on ütlemata kallis. Autot osta on kallis ning veelgi kallim on autot ülal pidada. Selleks, et säästa raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt, vali liiklemiseks rendiauto või pane juba olemasolev isiklik auto lisaraha teenima. Toome Sinuni Autolevi mai TOP 10 populaarseimat ning enim teeninud autot. Vaata järgi ning proovi mõnda autodest ka ise.


1. Audi A4 Avant

Mai edetabeli esikoha haaras endale mugav ja praktiline Audi A4 Avant, mis sobib hästi nii igapäevatoimetuste ajamiseks kui erinevateks väljasõitudeks. Lisaks eelpool mainitule on auto ka vägagi ökonoomne. Rendipäevi oli Audil mais kokku 27 ning päevahinnaks on tal Autolevis 26€. Positiivset tagasisidet on auto kogunud kuhjaga ning kasutajad on enam kui rahul.

“Väga heas korras. Ökonoomne ja vaikne.” – Kaido 

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 681 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 172 €

Rendi

 

2. Hyundai Santa Fe

Edetabeli teisele kohale positsioneerus Hyundai Santa Fe. Tegu on töökindla ja mahuka autoga, mis on ühtlasi ka vägagi mugav. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 35 päeva) hõlmates endas tervet maid. Autolevist on Hyundaid võimalik rentida hinnaga 26€ päev ning kasutajate rendikogemused on olnud üksnes head.

“Kõik oli korras.” – Tõnis

Rendipäevad: 35
Autoomaniku maksueelne tulu: 660 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 920 €

Rendi

 

3. Škoda Octavia

Mai edetabeli kolmandalt kohalt leiame ökonoomse ja praktilise Škoda Octavia. Tegu on autoga, mis on Autolevi kasutajate seas populaarne olnud juba aastaid. Mais oli Škodal rendipäevi kokku 21 ning kiidusõnu on auto kohta jagatud kõvasti. Škoda päevahinnaks Autolevis on 35€.

“Mugav, ökonoomne ja puhas sõiduk.” – Aleksandr 

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 650 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 800 €

Rendi

 

4. Volvo V70

Edetabeli neljandale kohale positsioneerus sõiduauto Volvo V70, mis on suurepärane valik igapäevatoimetuste ajamiseks. Rendipäevi oli autol aprillis kokku 28 ning rentida on seda ägedat Volvot võimalik päevahinnaga 22€. Volvo on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt tähelepanu ning seda põhjusega.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 28
Autoomaniku maksueelne tulu: 504 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 048 €

Rendi

 

5. Mercedes-Benz Vito Tourer

Viienda koha edetabelis kindlustas endale mahukas ja stiilne Mercedes-Benz Vito Tourer. Tegu on hästi varustatud 9-kohalise bussiga, mis annab võimaluse mugavalt ja murevabalt ette võtta nii lühemaid kui pikemaid väljasõite. Mais oli väikebussil  rendipäevi kokku 4 ning kasutajad üksnes kiidavad. Sõiduki päevahinnaks Autolevis on 99€.

Rendipäevad: 4
Autoomaniku maksueelne tulu: 495 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 940 €

Rendi

 

6. Mercedes-Benz Sprinter 316CDI

Kuuendalt kohalt leiame mahuka Mercedes-Benz Sprinter 316cdi. Kaubik sobib suurepäraselt kolimiseks ning suuremõõtmeliste esemete transpordiks. Rendipäevi oli kaubikul mais kokku 7  ning päevahinnaks on tal Autolevis 59€. Positiivset tagasisidet on kaubik kogunud kuhjaga.

“Mugavaim ja tegelikult ka soodsaim võimalus suuremõõtmeliste esemete transportimiseks B-kategooria lubade omanikele. Masin ise väga tiptop ja kõik vajalik olemas.” – Taavi 

Rendipäevad: 7
Autoomaniku maksueelne tulu: 472 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 664 €

Rendi

 

7. BMW 318d

Edetabeli seitsmes koht kuulub mugavale ja stiilsele sõiduautole BMW 318d. Tegemist on kasutajate seas populaarse autoga, mis on ka varasemalt mitmel korral edetabelis esindatud olnud. BMW’l oli aprillis kokku 17 rendipäeva ning päevahinnaks on tal Autolevis 26€. Hinnatud on autot kõrgelt.

“Oli hea sõita. Auto on komfortne” – Edvard 

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 452 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 424 €

Rendi

 

8. Volkswagen Golf

Kaheksanda koha mai edetabelis haaras endale praktiline ja mugav Volkswagen Golf. Auto käis mai jooksul rendis kokku 13. päeval. Autot on võimalik Autolevist rentida hinnaga 33€ päev. Auto kasutajamugavust on kiidetud kõvasti.

“Super!!” – Meelis

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 450 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 400 €

Rendi

 

9. Mercedes-Benz R 320 CDI 4MATIC

Mai edetabeli üheksanda koha pälvis Mercedes-Benz R 320 CDI 4MATIC. Tegu on mugava ja ruumika autoga, mis mahutab kokku 6 inimest. Mai jooksul käis auto rendis kokku 14. päeval ning hinnaks on tal 27€ päev. Kiidusõnu on auto kohta jagatud hulganisti.

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 444 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 328 €

Rendi

 

10. Mercedes-Benz Vito

Edetabeli kümnendale kohale positsioneerus mahukas Mercedes-Benz Vito. Kaubik sobib hästi kolimiseks, kauba või asjade veoks ning miks mitte ka ööbimiseks. Rendipäevi oli kaubikul aprillis kokku 25 ning hinna-kvaliteedi on autol enam kui paigas. Nimelt on autot võimalik Autolevist rentida päevahinnaga 22€. Sõiduki hinna-kvaliteedi suhe pole märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Auto on ideaalne asjade vedamiseks ja kolimiseks, kui tegu on väikse mööbliga või kastidega. Selle autoga said perekonna asjad kolida Soome. Autoga saad sama hinna eest pileti nagu sa liiguksid sõiduautoga. Auto toimis laitmatult ja kütusekulu oli mõistlik ning isegi säästlik. Soovitan kõigile!” – Art

Rendipäevad: 25
Autoomaniku maksueelne tulu: 444 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 328 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×