Mai TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Forus Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad mais ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Volvo V90 Cross Country

Edetabeli esimene koht kuulub premium klassi autole Volvo V90 Cross Country. Volvo on nelikveoline ning kõrgema kliirensiga. Volvo on tuntud oma mugavuse, töökindluse ja turvalisusega. Sõidukil on naastrehvid, tagurduskaamera, Carplay, esiklaasisoojendus, LED esituled jne. Mai jooksul käis auto väljas 18-l päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 75 €/päev. Rentijad on Volvoga väga rahul olnud!

“Super mugav, mahukas ja ökonoomne. Ideaalne pikemateks sõitudeks. Ülirahul.” – Marko

Rendipäevad: 18
Autoomaniku maksueelne tulu: 542 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 502 €

Rendi

 

2. Peugeot Rifter

Edetabeli teiselt kohalt leiame mahuka ja praktilise Peugeot Rifter-i. Sõiduk sobib ideaalselt kauba või inimeste vedamiseks (mahutab kuni 5 reisijat). Samuti on sõidukiga lubatud lemmikloomi transportida. Sõidukil on 75 kW mootor ja manuaalkäigukast. Mai jooksul kogunes Peugeot-l 56 rendipäeva (rendiperiood algas aprillis) ning Forus Autolevis on see rentijatele saadaval hinnaga 20 €/päev. Rentijad on Peugeot kohta ainult häid sõnu öelnud.

“Auto oli heas korras ja oli mugav sõita. Mahukas.” – Kadri

Rendipäevad: 56
Autoomaniku maksueelne tulu: 519 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 224 €

Rendi

 

3. Dodge Charger

Mai edetabeli kolmas koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Maikuu jooksul käis see väljas koguni 7-l päeval ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud väga positiivsed!

“Elamus mis jääb meelde!” – Cristjan

Rendipäevad: 7
Autoomaniku maksueelne tulu: 436 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 233 €

Rendi

 

4. Nissan Micra

Edetabeli neljandale kohale platseerus väike, kuid silmapaistev Nissan Micra. Tegemist on ideaalse linnaautoga, mida on kerge parkida ja millel on linnasõitudeks paras 48 kW mootor. Kütusekulu aitab vähendada manuaalkäigukast. Maikuu jooksul käis Nissan rendis 45 päeva (rendiperiood algas aprillis) ning rentijad on Nissaniga ääretult rahul olnud. Forus AUtolevis on Nissan Micra saadaval hinnaga 17 €/päev.

“Auto sõitis hästi, ei tekkinud probleeme. Kerge kätte saada ja tagasi anda.” – Marianne

Rendipäevad: 45
Autoomaniku maksueelne tulu: 322 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 864 €

Rendi

 

5. Volkswagen Passat

Edetabeli viies koht kuulub töökindlale Volkswagen Passatile. Sõiduk on ökonoomne ja mugav ning varustatud mitmete lisadega. Sõidukil on automaatkäigukast, pruunid nahkistmed, puutetundlik navigatsiooniseade, parkimisandurid ja konditsioneer. Mais kogunes Volkswagenil 12 rendipäeva ning Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 45 €/päev.

“Väga viisakas ja mugav auto väikese kütusekuluga.” – Karl-Ott

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 312 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 746 €

Rendi

 

6. BMW 740D XDRIVE

Edetabeli kuuendalt kohalt leiame BMW 740D XDRIVE-i. Tegemist on mugava nelikveolise ja 235 kW mootoriga sõidukiga, mis sobib ideaalselt Eestimaa suve nautimiseks. BMW-l on püsikiirusehoidja, tagurduskaamera, Apple Carplay/Android auto, istmesoojendus/massaaž, videoregistraator jne. Maikuus kogunes BMW-l 4 rendipäeva ning Forus Autolevist on seda võimalik rentida hinnaga 120 €/päev.

Rendipäevad: 4
Autoomaniku maksueelne tulu: 210 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 2 520 €

Rendi

 

7. Peugeot Expert Traveller

Edetabeli seitsmendal kohal on rohkete lisadega korralik Peugeot buss. Sõidukil on 130 kW mootor ning salongis ülimugavad istmed, millel pikemaid reise ette võtta.  Mais käis buss rendis 4 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Forus Autolevis on see saadaval hinnaga 65€/päev.

“Auto on suurepärases seisukorras, mugavad istmed ja puhas. Väga mugav sõiduvahend.” – Lennart Mathias

Rendipäevad: 4
Autoomaniku maksueelne tulu: 192 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 2 302 €

Rendi

 

8. Kia Picanto

Edetabeli kaheksas koht kuulub lihtsale ja ökonoomsele Kia Picantole. Sõiduk sobib väga hästi kulleriveo teenuse osutamiseks, sest sellega on linnas mugav liigelda. Mais käis Kia rendis 39 päeva (rendiperiood algas aprillis) ning Forus Autolevis on see rentijatele saadaval hinnaga 11 €/päev. Rentijate tagasiside on olnud positiivne.

“Kõik super, ei mingit probleemi.” – Heili

Rendipäevad: 39
Autoomaniku maksueelne tulu: 191 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 2 293 €

Rendi

 

9. Toyota Avensis

Maikuu edetabeli üheksandalt kohalt leiame ökonoomse, ruumika ja töökindla Toyota Avensise. Sõidukis on konditsioneer, navigatsiooniseade ja parkimisandurid. Maikuus kogunes Toyotal 11 rendipäeva ja rentijatele on see Forus Autolevis saadaval hinnaga 24 €/päev. Toyota kohta jagub rentijatel ainult häid sõnu.

“Väga vaikse mootoriga, mugav auto ja hea sõita, võtan teinekordki” – Alisa

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 168 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 2 016 €

Rendi

 

10. Volvo XC60

Maikuu edetabeli kümnes koht kuulub rohkete lisadega mugavale ja töökindlale Volvo XC60-le. Sõidukil on lisadest elektriline pagasiluuk, distantsi hoidev püsikiiruse hoidja, liiklusmärkide kuvamine ekraanile pimenurga andur jpm. Samuti on sõidukil veokonks. Mais käis Volvo rendis 6-l päeval ning Forus Autolevist on võimalik seda rentida hinnaga 38 €/päev.

Rendipäevad: 6
Autoomaniku maksueelne tulu: 164 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 1 966 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×