Kas lemmikloom on Autolevi autos lubatud?

autolevi rendiauto lemmikloom koer

Lemmikloom rendiautos? Pole probleemi! Autolevi autode profiililt on võimalik lihtsasti näha, kas hästi käituvad lemmikoomad on rendiautosse lubatud.

Autolevi keskkonnas on võimalik autoomanikul märkida oma sõiduki profiilile, kas lemmikloomad on tema autosse teretulnud. Rõõmustav on see, et neid autosid tekib üha enam juurde ning mõningad pakuvad isegi turvapuuri lahendust suurematele loomadele.

Kindlasti pea meeles, et lemmiklooma turvalisus autos on sama tähtis kui inimese oma ning ohutuse eest hoolitseb siiski rentija. Kasuta sobiva suurusega turvapuuri ning kinnita oma lemmik ka võimalusel spetsiaalse turvavööga, mis kaitseb teda äkkipidurduse korral. Lisaks kasuta vajadusel istmekatteid, kui tead, et lemmikust võib maha jääda palju karvu või muid kriime.

Siinkohal tuletame meelde, et rentijana on meie otsingumootoris võimalik leida sobiv sõiduk lemmikloomaga reisimiseks, kuna selleks saab kasutada spetsiaalset filtrit. Esiteks mine lehele „Sirvi autosid“, kus jõuad erinevate otsinguvõimaluste juurde. Vali sobilik piirkond, kuupäevad, sõidukiga seotud eripärad ning „lisade“ valiku all leiadki filtri nimega „lemmikloomad lubatud“.

Teostades otsingu näedki kõiki sõidukeid, mis vastavad Sinu otsingukriteeriumitele ning lubavad lemmikloomi. Olgu selleks siis koer, kass või midagi eksootilisemat. Taolisi sõidukeid leiab üle Eesti ning väikeautost kaubikuteni välja. Vali sobiv välja ning võta lemmik kaasa!

Vaata autosid, kus lemmikloomad lubatud Hakka oma autoga raha teenima

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×