Kuidas rentida sõidukit Autolevist?

Kuidas rentida sõidukit Autolevist? Autolevist auto rentimine ning broneeringu tegemine on lihtne, kuid esimesel korral võib vaja minna väikeseid juhiseid. Siit blogist leiad mõned näpunäited ja juhtnöörid, mida järgides peaksid rentimise mugavalt ja kiiresti selgeks saama!

 

Sõiduki otsimist alusta pealehelt, märkides kuupäevad, kuna sooviksite sõidukit rentida ning ka linna asukoha, kus oleks sinul mugav sõiduk kätte saada ning tagasi anda. Näiteks „Tartu“ või Tallinna puhul „Nõmme“.

Pealehe otsing

Samuti võid ka kohe minna kõiki sõidukeid sirvima. Selleks tuleb valida pealehelt SIRVI AUTOSID ning sulle avaneb mitmete laiade valikutega otsingumootor. Seal saad märkida täpsemalt oma soovid broneeritava sõiduki asukoha, aja, hinna ning lisavarustuse osas. Meilt leiate kõike mootorratastest veoautodeni. Sealt saad leida sobiva sõiduki, näha selle asukohta ning lugeda ka lisainformatsiooni. Lisaks tasub jälgida ka autoomaniku hinnangut ning tagasisidet.

Otsingumootor

Kui oled sobivad sõidukid välja valinud, siis tuleb teha broneering. Selleks ava sõiduki profiil ning paremas tulbas näete „SAADA PÄRING“ võimalust. Kontrolli seal oma kuupäevad, kirjeldage oma rendi eesmärki ning lisa olemasolu korral ka sooduskood. Seejärel saada päring ning jää autoomaniku vastust ootama

Kuna Autolevis on võimalik teha korraga mitmele sõidukile broneering, et saada näiteks vähemalt üks kiire vastus, siis palume tühistada teised broneeringud koheselt, kui oled saanud kokkuleppele ja tasunud ühe sõiduki eest.

Sõiduki profiil

Kui Autoomanik on broneeringu aktsepteerinud, saad selle eest tasuda ja autoomanikuga suhelda lehekülje üleval nähtavas TEHINGUD lehel. Tehingu tasumiseks on aega 24 tundi, kuid enne tasumist kindlasti kontakteeru lisaküsimuste korral läbi meie veebikeskkonna veel autoomanikuga.

Autoomanik on aktsepteerinud tehingu. Aega on 24 tundi, et tasuda, kuid samal ajal saate juba SÕNUMID alt omanikuga suhelda.

 

Järgnevalt kohtu autoomanikuga kokkulepitud ajal ning kohas ja kontrolli visuaalselt üle, kas tegemist on sama sõidukiga ning kas sellel esineb välisel vaatlusel vigu, millest peaks koheselt autoomanikku teatama. Kindlasti on soovituslik üleandmisakt, kuid lihtsam tõestus on ka video- ning pildimaterjal. Tee autole kaameraga filmides ring peale ning vaata, et kõik varasemad vead oleksid nähtavad. Seejärel ei teki tagantjärele küsitavusi. Lepi omanikuga kokku tagastamise kord, koht ning aeg ja sõit võib alata!

Tagasta sõiduk omanikule kokkulepitud korra järgi, milleks on enamasti puhtana ning täis paagiga. Seejärel võid veel korra filmida ümber auto, et välistada kõik probleemid. Seejärel anna autoomaniku kohta tagasisidet meie koduleheküljel oma TEHINGUTE alt ning vajadusel otsi juba uueks rendiks endale mõni teine sõiduk!

 

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust info@autolevi.ee või uuri meie KKK lehekülge.

 

Hakka oma autoga raha teenima


Vaata autosid sinu piirkonnas

 

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×