Koroonaviirus ja tervise hoidmine

autolevi koroonaviirus sümptomid lucas-favre

Autolevis on üle 30 000 kasutaja ja enam kui 2200 sõiduki Eestis, Lätis ja Soomes. Sellega oleme suurim autojagamise platvorm regioonis. Koroonaviiruse leviku ennetamiseks Autolevi kasutajate kogukonnas jagame teiega olulisemaid soovitusi enda ja teiste tervise hoidmiseks. Kõik juhised on kättesaadavad Terviseameti kodulehel.

1. Pese tihti käsi

Pese käsi korralikult sooja vee ja seebiga ning tee seda tavapärasest tihedamini. Antibakteriaalsetest kätepuhastusgeelidest üksi ei piisa, sest need ei hävita viiruseid. Parim viis end kaitsta on käte pesemine voolava vee all.

2. Kata köhides suu

Nii koroona kui teiste hingamisteid mõjutavate viiruste leviku vähendamiseks kata köhides ja aevastades suu ja nina. Nuuskamisel viska pabertaskurätik ära kohe pärast kasutamist. Võimalusel kasuta ümbertöödeldud paberist taskurätikuid.

3. Viibi värskes õhus 

Proovi vältida rahvarohkeid kohti, kus võid kohata haigustunnustega inimesi. Kasuta vaba aega hoopis looduses jalutamiseks! Looduses värske õhu käes viibimine on üks parimaid asju, mida saad teha. Jaluta metsas, avasta uusi kohti ja hinga puhast õhku. Üle Eestimaa on palju ilusaid looduskohti, kõiki neid pole Sa ilmselt külastanudki!

autolevi koroonaviirus

4. Puhasta ja desinfitseeri sagelikasutatavad pinnad

Kui rendid endale auto või oled ise autoomanik, pista enne autosse istumist kotti alkoholisisaldavaid kätepuhastuslapid või muu sarnane vahend. Autoomanikel soovitame rentide vahepeal eriti hoolikalt puhastada auto rool, käigukang, lingid ja muud sagedast kasutust leidvad pinnad. Võimalusel tee seda desinfitseeriva vahendiga, mis hävitab ka viiruseid.

5. Kui oled haige, jää koju

Kui märkad endal Terviseameti poolt välja toodud gripilaadseid või koroonaviirusele omaseid sümptomeid, soovitame jääda koju ja vältida reisimist. Kui Sul on koroonaviirusesse nakatumise kahtlus ja seetõttu vaja tühistada oma Autolevi renditehing, võta ühendust meie klienditoega aadressil info@autolevi.ee.

6. Jälgi Terviseameti uudiseid

Koroonaviiruse mõju on riigiti erinev. Ajakohaseid uudiseid leiad Terviseameti uudisterubriigist. Haiguse laialdase leviku tõenäosust Eestis on hetkel hinnatud madalaks. Saame igaüks anda oma panuse, et see nii ka jääks.

 

Autolevi meeskond soovib kõigile head tervist. Viibige palju looduses ja hoidke ennast!

Sooduskoodiga “tervisloodusest” saad -10% soodustust kõigile Autolevi autodele 13.-15. märtsini!

Vaata autosid enda lähedal Hakka oma autoga raha teenima

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×