Miks võiksid Autolevis oma autot välja rentida?

Autolevi portaalis auto välja rentimine on lihtne, sest Autolevi korraldab Sinu eest kogu rendiprotsessi. Sa ei pea mitte millegi pärast muretsema! Sinu ülesandeks jääb vaid auto üle anda ja vastu võtta. Rentides auto välja Autolevi kaudu:

  1. Kõik Autolevi autod on kindlustatud Autolevi kindlustusega – Autoleviga autot välja rentides rakendub igale kuni 20 aastat vanale sõidu- või pakiautole (kuni 3,5t) Autolevi Kindlustus, mis katab kahjud. Loe lähemalt SIIT!
  2. Saad tasu autorendi eest iga nädal  tagame Sulle iganädalase lisasissetuleku, kui oled eelneval nädalal oma autot rentinud. Autolevi korraldab arveldamise ning tagab Sulle täiendava sissetuleku iga esmaspäev.
  3. Jõuad parimate rentijateni – Autolevi kontrollib iga rentija tausta ning hindame nende usaldusväärsust. Autolevi kogub rentimise ajalugu ning analüüsib laekunud tagasisidet. See tagab, et meil on auto rentimiseks parimad võimalused.
  4. Omad täielikku kontrolli autorentimise protsessi üle – Sina otsustad, millal ja kellele autot rendid.
  5. Sul on tasakaalustatud õiguste ja kohustustega üürileping – tänu sellele võid olla kindel, et kui isegi midagi ei peaks planeeritult minema, siis Sinu vara on kaitstud korraliku üürilepinguga.
  6. Omad ülevaadet kõigist renditaotlustest Sa omad täielikku ülevaadet rentimistaotluste ja laenutuste ajaloo üle.

 

« Tagasi korduma kippunud küsimustesse

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×