Kingiidee: Unustamatu sõiduelamus ägeda autoga

Kingiidee! Unusta sokid, kruusid ja küünlad ning kingi oma isale hoopis üks meeldejääv elamus – vii ta unustamatule sõidule mõne ägeda autoga! See on elamus, mis jääb teile mõlemale kauaks meelde ning mida meenutate üheskoos veel ka aastate pärast.

Autolevist leiad laia valiku ägedaid autosid igas hinnaklassis. Valikuga saad lähemalt tutvuda SIIT! Järgnevalt jagame Sinuga nelja ägedat ning kasutajate poolt kõrgelt hinnatud leidu meie autovalikust.


Ford Mustang

Edetabeli kuues koht kuulub kurja välimusega Ameerika muskelautole Ford Mustang, mis on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt kiidusõnu. Salongi sisenedes ootab sind luksuslik konjakpruun nahksisu ja korralik multimeedia süsteem. Oktoobri jooksul käis pilkupüüdev Mustang rendis kokku 8. päeval ning rentida on teda võimalik hinnaga 99 €/päev.

Maitsekas disain, ruumikus ja nutikus – just need omadused sobivad suurepäraselt kirjeldamaks Volvo XC90. Maasturi mugavus ja nutikus ei ole märkamata jäänud ka meie kasutajatel, sest kiidusõnu on auto kohta jagatud kuhjaga.
“Auto väga heas korras. Puhas. Keskmine kütusekulu 30% linn, 70% maantee, 6,5L/100km. Autos Lightning kaabel Apple telefoni laadimiseks ja autoga ühendamiseks. Apple CarPlay (sh. Waze) toimis laitmatult. Volvo tuvastab liiklusmärke, hoiab püsikiirust ja pikivahet. Pargib ise külgboksi. Väga nutikas ja mugav sõiduk.” – Oliver

Päevahind: 70€


Toyota Supra 

Kiire ja võimas Toyota Supra on lühikese ajaga leidnud tee mitmete meie kasutajate südamesse ning seda põhjusega. Tegu on pilkupüüdva sportautoga, mis pakub äärmiselt meeldejäävat sõiduelamust. Auto punane värv ja silmapaistev disain ei jää märkamatuks ühelegi möödaminejale, rääkimata autofännidest.

“Punane kaunitar! Väga väikese läbisõiduga ning ideaalses korras sportauto.” – Andre 

Päevahind: 140€

Rendi

 


Land Rover Range Rover Sport 

Võimsa 180kw diiselmootoriga äge inglise maastur on loodud muljet avaldama! Autol aitavad kiiresti edasi liikuda kõik neli ratast ning sõidu teeb sujuvaks mugav õhkvedrustus. Salongis ootavad sind pehmed nahkistmed ja suurepärane helisüsteem. Auto mugavus ning suurepärane hinna-kvaliteedi suhe on pälvinud mitmete meie kasutajate tähelepanu.

“Auto on suurepärases seisukorras! Väga mugav, piisavalt jõuline, hea mahutavusega. Kütusekulu üle ei saa samuti nuriseda. Selle hinna eest kindlasti üks parimaid sõidukeid siin keskkonnas.” – Martin 

Päevahind: 44€

Rendi

 


Porsche Cayenne 

Tegu on tõeliselt pilkupüüdva ja palavalt armastatud maasturiga, mis pakub muljetavaldavat sõidunaudingut. Salongist leiad hinnatud klassikalise Porsche beezi sisu ning omaette elamuse loob võimas helisüsteem. Boonusena on auto vägagi ökonoomne (3.0 liitrine diiselmootor).

“Äärmiselt puhas ja superheas korras. Kui saadaval, võtan ka järgmine kord 100%! Andis mulle nii-öelda muretut aega rahulikult muude asjadega tegelemiseks.” – Aarne 

Päevahind: 140€

Rendi

 


Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×