Juuni TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Auto puhul peab arvestama, et tegu pole üksnes mugavus- ja transpordivahendiga, vaid ka suure kuluallikaga. Muuda oma auto kuluallika asemel tuluallikaks ning teeni autoga lisaraha. Järgnevalt toome sinuni Autolevi juuni TOP 10 populaarseimat ning enim teeninud autot. Vaata järgi, palju võiksid sina oma autoga lisaraha teenida ja alusta teenimist juba täna või proovi hoopis mõnda autodest ka ise.


1. Porsche Cayenne

Juuni edetabeli esikohalt leiame luksusliku ja mugava Porsche Cayenne. Tegu on pilkupüüdva maasturiga, mis on endale ka varasemalt mitmel korral edetabeli esikohal kindlustanud. Juunis oli Porschel rendipäevi kokku 17 ning päevahinnaks Autolevis 65€. Maastur pakub muljetavaldavat sõiduelamust ning kasutajatel on jagada üksnes kiidusõnu.

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom

Rendipäevad: 17
Autoomaniku maksueelne tulu: 1287 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 15 444 €

Rendi

 

2. Peugeot Traveller

Teise koha juuni edetabelis saavutas Peugeot Traveller. Tegemist on ruumika väikebussiga, mis mahutab lisaks suurele seltskonnale ka märkimisväärse koguse pagasit. Buss oli möödunud kuul rendis kokku 10. päeval ning hinnaks on tal Autolevis 63€ päev. Väikebussi mugavust ja ruumikust on kasutajad hinnanud kõrgelt.

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 851 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 212 €

Rendi

 

3. Mercedes-Benz Sprinter 316CDI

Edetabeli kolmandale kohale positsioneerus mahukas kaubik Mercedes-Benz Sprinter 316cdi, mis sobib hästi näiteks kolimiseks ja suuremõõtmeliste esemete transpordiks. Rendipäevi oli kaubikul möödunud kuul kokku 11  ning päevahinnaks on tal Autolevis 59€. Auto seisukorda ja mahukust kiidetakse kõvasti.

“Mugavaim ja tegelikult ka soodsaim võimalus suuremõõtmeliste esemete transportimiseks B-kategooria lubade omanikele. Masin ise väga tiptop ja kõik vajalik olemas.” – Taavi 

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 743 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 916 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz E220

Juuni edetabeli neljandalt kohalt leiame praktilise ja mugava Mercedez-Benz E220, mis sobib hästi igapäevasteks sõitudeks. Rendipäevi oli Mercedesel juunis kokku 13 ning rentida on autot võimalik Autolevist päevahinnaga 60€. Kasutajad on autoga vägagi rahul ning rendikogemused on olnud üksnes positiivsed

“5 tärni” – Vjatšeslav

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 717 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 604 €

Rendi

 

5. Ford F-150

Viienda koha juuni edetabelis kindlustas endale võimas Ford F-150. Tegu on pikapiga, mis saab hakkama igas olukorras ning seljatab kõik oma klassi konkurendid nii kandevõime kui haagiste veovõime osas. Juunis käis Ford rendis kokku kaheksal päeval ning sõiduki päevahinnaks Autolevis on 95€. Kasutajad kiidavad.

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 688 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 256 €

Rendi

 

6. Volkswagen Multivan

Kuuendalt kohalt leiame ruumika väikebussi Volkswagen Multivan, mis sobib hästi erinevateks väiljasõitudeks ja reisideks. Nimelt on väikebussiga lubatud ka reisid välismaale. Rendipäevi oli Multivanil juunis kokku 15  ning hinna-kvaliteedi suhe on autol enam kui paigas. Nimelt on Multivani päevahinnaks Autolevis 53€. Positiivset tagasisidet on väikebuss kogunud kuhjaga.

“Sobis ideaalseks pikaks maanteesõiduks ning sai hakkama ka Slovakkia mägedes. Autos on ruumikas ja mitmete erinevate lisafunktsioonidega.” – Markus

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 665 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 980 €

Rendi

 

7. Volvo XC60

Edetabeli seitsmes koht kuulub stiilsele ja ökonoomsele Volvo XC60-le.  Tegu on nelikveolise sõiduautoga, mille praktilisust ja mugavust on kasutajad hinnanud kõrgelt. Rendipäevi oli autol juunikuus kokku 13 ning Autolevist on Volvot võimalik rentida hinnaga 55€ päev.

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 662 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 944 €

Rendi

 

8. Ford Grand C-MAX

Kaheksanda koha edetabelis haaras endale mugav ja mitmekülgne Ford Grand C-MAX, mis mahutab kokku 7 inimest. Auto oli rendis pikaajaliselt (kokku 33 päeva) hõlmates endas tervet juunit. Päevahinnaks on tal Autolevis 32€ ning kasutajad on auto mitmekülgsust ja hinna-kvaliteedi suhet kiitnud kõvasti.

“Auto on ülimugav ning väga ökonoomne. Tundus ka, et ebatavaliselt palju jõudlust on sõidukil. Väga mõistlik sõiduk nii iga-päeva toimetusteks kui reisideks, kindlasti soovitan!” – Tauri 

Rendipäevad: 33
Autoomaniku maksueelne tulu: 624 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 488 €

Rendi

 

9. Peugeot Expert Tepee

Üheksas koht juuni edetabelis kuulub ruumikale väikebussile Peugeot Expert Tepee. Väikebuss sobib hästi erinevateks väljasõitudeks mahutades kokku 8 inimest. Vajadusel saab sõidukist istmed eemaldada ning kasutada väikebussi suuremate esemete transpordiks. Rendipäevi oli autol juunis kokku 8 ning Autolevi päevahinnaks on tal 65€. Kiidusõnu on väikebussi kohta jagatud hulganisti.

“Mõnus auto väikseks matkaks! Väga palju ruumi isegi siis, kui kõik 8 kohta on täis.” – Justin

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 605 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5´7 260 €

Rendi

 

10. Mercedes E250

Edetabeli kümnendale kohale positsioneerus stiilne ja mugav Mercedes E250, mis sobib hästi igapäevasteks sõitudeks. Auto käis juuni jooksul rendis kokku 14. päeval ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 39€ päev. Mercedes on pälvinud Autolevi kasutajate seas rohkelt tähelepanu ning seda põhjusega.

“Hea” – Hugo

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 595 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 140 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×