Juuni TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad juunis ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Toyota Supra

Juuni edetabeli esimene koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Toyota Suprale. Juuni jooksul käis see väljas koguni 27 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 180€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud suurepärased!

“Imeline! Suurepärase juhitavuse ja kiirendusega mürsk. Vedrustus tavaasendis isegi Tallinnas hämmastavalt sõidetav, samas sport režiimis piisavalt jäik. Suurepärane võimalus proovida natuke huvitavamat sõidukit. Päeva keskmine kulu imekombel alla 10 liitri sajale.” – Siimo

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 2313 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 39 648 €

Rendi

 

2. Ford Mustang

Edetabeli teise koha napsas endale samuti võimas muskelauto Ford Mustang, mis 0n oma ökonoomsuse ja praktilisusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Ford käis juuni jooksul rendis kokku 14 päeva ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 99€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Pilkupaistev ja mugav auto. Elamust saab kohe väga palju.” – Alina

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 1012 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 17 340 €

Rendi

 

3. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli kolmas koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol juunis kokku 30 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 69€/päev.

“Näeb välja nagu piltidel, igati mõnus sõita” – Andrus

Rendipäevad: 30
Autoomaniku maksueelne tulu: 890 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 15 252€

Rendi

 

4. Porsche Cayenne

Edetabeli neljandal kohal jätkab järjekindlalt ka juunis esinduslik ja mugav Porsche Cayenne. Tegemist on luksusliku maasturiga, mis pakub nii silmailu kui muljetavaldavat sõiduelamust. Porsche oli rendis pikaajaliselt (kokku 34 päeva) hõlmates tervet juunit – rendiperiood sai alguse juba mais. Rentida on maasturit võimalik hinnaga 59€/päev ning kasutajad on kiitnud auto välimust ja mugavust kõvasti.

“Auto on väga ökonoomne, mugav, kindlasti soovitan !” – Artjom A.

Rendipäevad: 34
Autoomaniku maksueelne tulu: 841 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 14 424 €

Rendi

 

5. BMW 428I

Juunikuu edetabeli viies koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele BMW 428I-le. Juuni jooksul käis see väljas koguni 12 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Emotsiooni pakkuv sõiduk, hooldatud, väga heas korras ja iseloomuga.” – Ivar

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 832 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 14 256 €

Rendi

 

6. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli kuues koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol juunis kokku 9 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 89€/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 517 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 13 668 €

Rendi

 

7. Mercedes-Benz Viano

Juuni edetabeli seitsmes koht kuulub AMG välimusega 7-kohalisele bussile Mercedes-Benz Viano. Tegemist on võimsa väikebussiga, mis on varustatud rohkete lisadega. Rendipäevi kogunes Vianol juunis kokku 22 ning rentida on väikebussi võimalik hinnaga 52€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Oma ea kohta väga hea ja mugav auto suurema seltskonna ning nende pagasi vedamiseks. Sujuvaks kulgemiseks vajalikud lisad olemas. Pikal, talvisel teekonnal kütusekulu alla 9l.” – Liivika

Rendipäevad: 22
Autoomaniku maksueelne tulu: 737 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 636 €

Rendi

 

8. Dodge Charger

Juunikuu edetabeli kaheksas koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Juuni jooksul käis see väljas koguni 10 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Väga ilus ja mugav mahukas suur võimas auto❤️” – Suat

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 728 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 12 480 €

Rendi

 

9. Peugeot Expert Traveller

Edetabeli eelviimasel kohal on rohkete lisadega korralik Peugeot buss. Sõidukil on 130 kW mootor ning salongis ülimugavad istmed, millel pikemaid reise ette võtta.  Juunis käis buss rendis 12 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 64€/päev.

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri J.

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 664 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 11 376€

Rendi

 

10. Mercedes-Benz Viano

Juuni edetabeli kümnes koht kuulub 7-kohalisele bussile Mercedes-Benz Viano. Tegemist on võimsa väikebussiga, mis on varustatud rohkete lisadega. Mõlemal küljel on lükanduksed, mis lihtsustavad sisse- ja välja liikumist. Keskmises reas asetseb 2 kapteni istet ja tagumises reas on 3 kohta. Istmeid on võimalik liigutada, pöörata ja vajadusel eemaldada. Rendipäevi kogunes Vianol juunis kokku 12 ning rentida on väikebussi võimalik hinnaga 52€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Oma ea kohta väga hea ja mugav auto suurema seltskonna ning nende pagasi vedemiseks. Sujuvaks kulgemiseks vajalikud lisad olemas. Pikal, talvisel teekonnal kütusekulu alla 9l.” – Liivika

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 466 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 992 €

Rendi

 

 

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×