Juuli TOP 10 kõige populaarsemad sõidukid Forus Autolevis

Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate seas populaarseimad juunis ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.

 

1. Ford Mustang

Edetabeli esimese koha napsas endale võimas muskelauto Ford Mustang, mis 0n oma ökonoomsuse ja praktilisusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Ford käis juuli jooksul rendis kokku 22 päeva ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 99€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Pilkupaistev ja mugav auto. Elamust saab kohe väga palju.” – Alina

Rendipäevad: 22
Autoomaniku maksueelne tulu: 1422 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 24 384 €

Rendi

 

2. Land Rover Discovery 4

Edetabeli teise koha napsas endale samuti võimas muskelauto Land Rover Discovery 4, mis 0n oma esinduslikkuse ja mugavusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu. Land Rover käis juuli jooksul rendis kokku 38 päeva (rendiperiood algas juunis) ning rentida on teda Autolevist võimalik hinnaga 59€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Ideaalses korras hästi hoitud auto” – Bruno

Rendipäevad: 38
Autoomaniku maksueelne tulu: 1107 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 18 972 €

Rendi

 

3. BMW 540D XDrive

Edetabeli kolmas koht kuulub esinduslikule ja kiirele BMW 540D XDrive-ile. Sõiduki soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on BMW-d ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol juunis kokku 59 (rendiperiood algas juunis) ning rentida seda sõidukit enam võimalik ei ole, sest omanikul õnnestus see uuele kasutajale maha müüa.

Rendipäevad: 59
Autoomaniku maksueelne tulu: 1063 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 18 216 €

 

4. Dodge Charger

Juulikuu edetabeli neljas koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ameerika muskelautole Dodge Chargerile. Juuli jooksul käis see väljas koguni 13 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 99€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Auto on ülihea. Laitmatult puhas ja korras ning väga mõnus auto. Pakkudes väga suurt elevust.” – Aivar

Rendipäevad: 13
Autoomaniku maksueelne tulu: 1040 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 17 820 €

Rendi

 

5. Renault Trafic

Juulikuu edetabeli viies koht kuulub võimsale ja ruumikale Renault Traficule. Juuli jooksul käis see väljas koguni 22 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 64€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Korralik ja mahukas reisibuss. Ökonoomne, vaikne ia suurepärase minekuga masin.” – Avo

Rendipäevad: 22
Autoomaniku maksueelne tulu: 990 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 16 968 €

Rendi

 

6. Peugeot Traveller

Edetabeli kuuendal kohal on rohkete lisadega korralik Peugeot buss. Sõidukil on 130 kW mootor ning salongis ülimugavad istmed, millel pikemaid reise ette võtta.  Juulis käis buss rendis 21 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 64€/päev.

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri J.

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 900 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 15420 €

Rendi

 

7. Peugeot Traveller

Juuli edetabeli seitsmes koht kuulub rikkaliku lisavarustusega Peugeot Travellerile. Tegemist on võimsa väikebussiga, mis on varustatud rattahoidiku, kompressori ning külmkapiga . Rendipäevi kogunes sõidukil juulis kokku 14 ning rentida on väikebussi võimalik hinnaga 80€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Auto väga mugav ja ökonoomne. Lisaks ees massaaži istmed,mis pika sõidu muudavad eriti nauditavaks. Väga hea lisavarustusega ja hea buss!” – Kevin

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 829 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 14 208 €

Rendi

 

8. Ford Turneo

Juulikuu edetabeli kaheksas koht kuulub võimsale ja kvaliteetsele Ford Tourneole. Juuli jooksul käis see väljas koguni 18 päeval ning Autolevis on see saadaval hinnaga 75€/päev. Kasutajate rendikogemused on olnud ülipositiivsed!

“Hea ja mugav auto pikemateks sõitudeks. Ca 4000 km probleemideta.” – Marek

Rendipäevad: 18
Autoomaniku maksueelne tulu: 774 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 13 260 €

Rendi

 

9. Volkswagen Multivan

Edetabeli eelviimasel kohal on rohkete lisadega korralik Volkswagen Multivan. Sõidukil on puutetundlik androidmakk, telekas, kvaliteetne alpine stereo, tagurduskaamera ja taimeriga Webasto. Külgedel liuguksed. Kaptenitoolid ja laud.  Juulis käis buss rendis 14 päeva ning on saanud kasutajatelt väga positiivset tagasisidet. Autolevis on see saadaval hinnaga 54€/päev.

“Sobis ideaalseks pikaks maanteesõiduks ning sai hakkama ka Slovakkia mägedes. Autos on ruumikas ja mitmete erinevate lisafunktsioonidega.” – Markus A.

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 649 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 11 124 €

Rendi

 

10. Audi A6 Avant

Juuli edetabeli kümnes koht kuulub Audi A6 Avantile . Tegemist on võimsa sõiduautoga, millel võimas 200 Kw mootor. Rendipäevi kogunes Audil juulis kokku 31 ning rentida on teda võimalik hinnaga 39€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Mitmekülgne ja korralik” – Eduard

Rendipäevad: 31
Autoomaniku maksueelne tulu: 629 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 788 €

Rendi

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×