Jaanuari TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Rendiautoga liigeldes säästad raha auto omamisega kaasnevatelt kulutustelt ning annad panuse keskkonnahoidu. Järgnevalt toome Sinuni jaanuari 10 populaarseimait autot Autolevis. Vaata, millised autod pälvisid aasta esimesel kuul meie kasutajate seas enim tähelepanu ning proovi ise järgi!


1. Porsche Cayenne

2021. aasta enim teeninud auto tiitli pälvinud Porsche Cayenne alustas ka 2022. aastat võidukalt edetabeli tipus. Rendipäevi oli sel luksuslikul ning palavalt armastatud maasturil jaanuaris kokku 4. Porsche päevahinnaks Autolevis on 159€ ning positiivset tagasisidet on auto kogunud kuhjaga.

“Äärmiselt puhas ja superheas korras. Kui saadaval, võtan ka järgmine kord 100%! Andis mulle nii-öelda muretut aega rahulikult muude asjadega tegelemiseks.” – Aarne 

Rendipäevad: 4
Autoomaniku maksueelne tulu: 477 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 724 €

Rendi

 

2. Audi A6 Allroad

Jaanuari edetabeli teiselt kohalt leiame kiire ja võimsa Audi A6 Allroadi. Tegu on nelikveolise ja ökonoomse diiselautoga, mille kohta on kasutajatel jagunud üksnes kiidusõnu. Rendipäevi oli autol jaanuaris kokku 10. Audi päevahinnaks Autolevis on 59 €.

“Väga hea masin” – Vjatšeslav

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 422 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 059 €

Rendi

 

 

3. Porsche Cayenne

Porsche Cayenne on vaieldamatult üks Autolevi kasutajate lemmikutest. Nimelt kuulub edetabeli kolmas koht järjekordsele Porsche Cayennele. Rendipäevi oli maasturil möödunud kuul kokku 10. Päevahinnaks on Porschel Autolevis 60 € ning maasturi hinna-kvaliteedi suhet on hinnatud vägagi kõrgelt.

“5+” – Tarmo

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 398 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 770 €

Rendi

 

4. Mercedes-Benz R 350 CDI 4MATIC

Neljandale kohale jaanuari edetabelis positsioneerus soliidne ja ruumikas Mercedes-Benz R 350 CDI 4MATIC, mis käis jaanuari jooksul rendis kokku 16 päeval. Mercedese päevahinnaks Autolevis on 39 € ning positiivset tagasisidet on auto kogunud kuhjaga.

“Väga hea vaikne ja mahukas auto pikemaks või lühemaks reisiks väljaspool linnu.” – Raido

Rendipäevade arv: 16
Autoomaniku maksueelne tulu: 395 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu:  4 734 €

Rendi

 

5. Volvo V70

Viienda koha jaanuari edetabelis pälvis Volvo V70. Tegu on mugava ja praktilise autoga, mis sobib suurepäraselt igapäevatoimetuste ajamiseks. Rendipäevi oli Volvol jaanuaris kokku 21. Auto päevahinnaks Autolevis on 20 € ning kasutajad on autot hinnanud vägagi kõrgelt.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 284 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 536 €

Rendi

 

6. Seat Leon FR

Edetabeli kuuendale kohale positsioneerus vinge Seat Leon FR. Autol on FR Sport varustustaseme pakett ning 3 erinevat sõidurežiimi: Normal, Eco ja Sport. Jaanuari jooksul käis auto rendis kokku 12. päeval. Auto päevahinnaks Autolevis on 28 € ning kasutajate rendikogemused on olnud täis üksnes positiivseid emotsioone.

“Sportlik, mugav ning samas ökonoomne” – Ander

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 273 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 276 €

Rendi

 

7. Toyota Yaris

Seitsmenda koha napsas endale praktiline Toyota Yaris, mis sobib suurepäraselt igapäevasteks linnasõitudeks. Rendipäevi oli Yarisel jaanuaris kokku 18 ning auto päevahinnaks Autolevis on 29 €. Auto mugavus ja praktilisus ei ole märkamata jäänud ka meie kasutajatel.

“Hea auto mõistlik hinnaga!” – Artjom

Rendipäevad: 14
Autoomaniku maksueelne tulu: 273 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 276 €

Rendi

 

9. Audi A8 L

Rendipäevad: 4
Autoomaniku maksueelne tulu: 270 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 240 €

Rendi

 

9. Renault Trafic

Jaanuari edetabeli üheksandalt kohalt leiame mugava ja hea mahutavusega kaubiku Renault Trafic. Kaubik sobib suurepäraselt asjade/kauba transpordiks. Jaanuari jooksul käis Renault rendis kokku 8 päeval. Päevahinnaks on kaubikul Autolevis 45 € ning auto ruumikust ja mugavust on kasutajad hinnanud vägagi kõrgelt.

“Mõnus kaubik, mis oli piisavalt väike et temaga oli hea sõita ja piisavalt suur, et kõik asjad said veetud. Autol töötas kõik ilusti ja mingeid probleeme ei olnud.” – Robert 

Rendipäevad: 8
Autoomaniku maksueelne tulu: 270 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 240 €

Rendi

 

10. Honda Accord ATM

Jaanuari edetabeli kümnes koht kuulub praktilisele Honda Accord ATM’le. Auto käis möödunud kuu jooksul rendis kokku Renault rendis kokku 10 päeval. Honda Autolevi päevahinnaks on 35 € ning kasutjatel on jagada üksnes positiivseid rendikogemusi.

Rendipäevad: 10
Autoomaniku maksueelne tulu: 263 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 3 150 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×