Jaanuari TOP 10 populaarseimad autod Autolevis

Autolevist leiad suurima valiku sõidukeid igale maitsele, iga hinnaga, üle kogu Eesti. Aja mugavalt ja stiilselt igapäevatoimetusi, sõida loodusesse või kruiisi lihtsalt mõne eriti vinge autoga – kõike seda ilma ise autot omamata! Vaata järgi, millised autod olid meie kasutajate lemmikud jaanuaris ning vali samuti liiklemiseks mõni äge rendiauto.


1. Porsche Cayenne

2023. aastat alustas võidukalt luksuslik Porsche Cayenne. Tegemist on soliidse maasturiga, mis pakub ühtlasi nii silmailu kui muljetavaldavat sõiduelamust. Jaanuari jooksul käis Porsche rendis kokku 18. päeval ning rendihinnaks on tal 80€/päev. Kasutajad on auto kasutajamugavust hinnanud kõrgelt.

“Ideaalses korras” – Paul

Rendipäevad: 18
Autoomaniku maksueelne tulu: 1520 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 18 240 €

Rendi

 

2. BMW 520D XDRIVE

Jaanuari edetabeli teise koha pälvis ruumikas ja ökonoomne BMW 520D XDRIVE. Autol on lisadeks panoraamkatus ning soojendusega tagaiste, mis muudab talvised sõidud eriti mõnusaks. Rendipäevi kogunes BMW-l jaanuaris kokku 21 ning rentida on autot võimalik Autolevist hinnaga 39€/päev. Kasutajad kiidavad autot ülivõrdes.

“Auto on laitmatu seest ja tehniliselt.” – Risto

Rendipäevad: 21
Autoomaniku maksueelne tulu: 850 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 10 200 €

Rendi

 

3. Peugeot Traveller

Kolmandale kohale positsioneerus ruumikas ja mugav väikebuss Peugeot Traveller, mis käis jaanuari jooksul rendis 11. päeval. Rendihinnaks on väikebussil Autolevis 63€/päev. Kasutajad on kiitnud auto ruumikust ja mugavust kõvasti. Hea valik pikemateks väljasõitudeks!

“Kuuekesi sõitmiseks ideaalne sõiduvahend, millele mahub veel omajagu pagasitki kaasa. Võrdlemisi pika sõiduki parkimist hõlbustas märgatavalt nii esimesed parkimisandurid, tahavaatekaamera, kui ka n.ö. pealtvaates kaamera, mis ümbritsevast video auto keskkonsoolile kuvas.” – Henri

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 787  €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 9 444 €

Rendi

 

4. Land Rover Range Rover Sport

Edetabeli neljas koht kuulub esinduslikule ja kiirele Land Rover Range Rover Sportile. Maasturi soliidne välimus ja kasutajamugavus on võitnud mitmete Autolevi kasutajate südamed ning kiidetud on Range Roverit ülivõrdes. Rendipäevi kogunes autol jaanuaris kokku 9 ning rentida on Range Roverit võimalik hinnaga 69€/päev.

“Arvestades auto uueväärset seisukorda, väikest läbisõitu ning unustamatuid emotsioone, mida see konkreetne Range Rover Sport pakub, on tegu ühe parima sõidukiga Autolevi keskkonnas.” – Martin

Rendipäevad: 9
Autoomaniku maksueelne tulu: 682 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 8 184 €

Rendi

 

5. Mercedes-Benz Viano

Jaanuari edetabeli viiendalt kohalt leiame võimsa, rohkete lisadega ja AMG välimusega 7-kohalise bussi Mercedes-Benz Viano. Väikebuss käis jaanuari jooksul rendis 15. päeval ning kasutajad on hinnanud autot kõrgelt. Viano rendihinnaks Autolevis on 39€/päev. Hinna-kvaliteedi suhe paigas!

“Masin suurepäraseid korras… Puhas mõnusate lisadega ja mugav. Kindlasti võtan tulevikus veel!” – Indrek

Rendipäevad: 15
Autoomaniku maksueelne tulu: 615 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 7 380 €

Rendi

 

6. Land Rover Discovery 4

Edetabeli kuuenda koha pälvis esinduslik inglise maastur Land Rover Discovery 4. Tegemist on 7-kohalise maasturiga, mis pakub muljetavaldavat sõiduelamust. Sõidu teeb sujuvaks mugav õhkvedrustus ning pehmed käetugedega nahkistmed. Rendipäevi oli maasturil jaanuaris kokku 11 ning rentida on Land Rover Discoverit võimalik hinnaga 59€/päev. Kasutajad kiidavad!

Auto väga heas korras mugav ja hea liigelda.” – Keith

Rendipäevad: 11
Autoomaniku maksueelne tulu: 561 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 732 €

Rendi

 

7. Mercedes-Benz CLA 200 D 4matic

Seitsmes koht jaanuari edetabelis kuulub soliidsele ja praktilisele sõiduautole Mercedes-Benz CLA 200 D 4matic. Auto sobib hästi igapäevaste toimetuste ajamiseks. Rendipäevi kogunes Mercedesel jaanuaris kokku 20 ning päevahinnaks on tal Autolevis 35€. Kasutajate rendikogemused on olnud üksnes positiivsed.

Rendipäevad: 20
Autoomaniku maksueelne tulu: 546 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 552 €

Rendi

 

8. Volvo V70

Jaanuari edetabeli kaheksanda koha pälvis praktiline ja ruumikas Volvo V70, ms käis jaanuari jooksul rendis koguni 27. päeval. Autot on võimalik Autolevist rentida hinnaga 22€/päev ning kasutajad on hinnanud auto hinna-kvaliteedi suhet vägagi kõrgelt.

“Auto vastavalt kirjeldusele.” – Kaur

Rendipäevad: 27
Autoomaniku maksueelne tulu: 504 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 6 048 €

 

 

 

 

 

 

 

 

Rendi

9. Mercedes E250

Edetabeli üheksandalt kohalt leiame soliidse ja mugava sõiduauto Mercedes E250. Auto käis jaanuari jooksul rendis kokku 12. päeval ning päevahinnaks on tal Autolevis 36€. Mercedes E250 on oma stiilse välimuse ja kasutajamugavusega püüdnud hulga Autolevi kasutajate tähelepanu.

“Suurepärane” – Daniil

Rendipäevad: 12
Autoomaniku maksueelne tulu: 440 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 5 280 €

Rendi

 

10. Citroën Berlingo

Kümnes koht jaanuari edetabelis kuulub praktilisele Citroën Berlingole, mis sobib hästi igaks tarbeks. Tegemist on 5-kohalise autoga, mille tagumised istmed saab alla klappida ja seeläbi kaubaruumi märgatavalt suurendada. Rendipäevi kogunes Citroënil jaanuaris kokku suisa 25 ning rentida on autot Autolevist võimalik hinnaga 18€/päev.

“Väga hea ja korralik auto.” – Simo

Rendipäevad: 25
Autoomaniku maksueelne tulu: 402 €
Autoomaniku potentsiaalne aastane maksueelne tulu: 4 824 €

Rendi

 

Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Otsingu teostamiseks on vajalik märkida asukoht!

Saan aru ×