Isadepäeva kingiidee: Unustamatu sõiduelamus ägeda autoga

Isadepäev on kohe-kohe käes ning viimane aeg on välja valida, mida oma isale selle tähtsa päeva puhul kinkida! Unusta sokid, kruusid ja lipsud ning kingi isale hoopis üks meeldejääv elamus – vii ta isadepäeva puhul unustamatule sõidule mõne ägeda autoga! See on elamus, mis jääb teile mõlemale kauaks meelde ning mida meenutate üheskoos veel ka aastate pärast.

Autolevi platvormilt leiad rentimiseks laia valiku erinevas hinnaklassis ägedaid autosid. Tutvu valikuga lähemalt SIIT! (Hinnad alates 10€ päev) Järgnevalt jagame teiega kolme ägedat leidu meie autovalikust.


Mercedes Benz V250

Tegu on äärmiselt mugava ning pilkupüüdva 8-kohalise väikebussiga, mis teeb oma avaruse ning kasutajamugavuse poolest linnamaasturitele silmad ette ikka küll! Ideaalne pikemateks sõitudeks ja matkadeks – kogu pere mahub kenasti peale ning ruumi jääb veel ülegi! Positiivse üllatusena on autol vägagi mõistlik kütusekulu.

“Väga mugav buss. Juht ja esi reisija istuvad nagu kuningad. Meeldis kütekulud, 8 inimised + kottid ainult 6.5l/100km maantel. Soovitan.” – Aleksei Š.

Päevahind: 80€


Land Rover Range Rover Sport 

Võimsa 180kw diiselmootoriga äge inglise maastur on loodud muljet avaldama! Autol aitavad kiiresti edasi liikuda kõik neli ratast ning sõidu teeb sujuvaks mugav õhkvedrustus koos kõrguste reguleerimisega. Salongis on suured ja pehmed nahkistmed ning auto sobib ka kõige kriitilisemale muusikafanaatikule, sest kõrvailu pakuvad Harman Kardoni suurepärane helisüsteem koos originaal subwoofriga.

“Suurepärases seisukorras soliidne ja mugav auto. Kõik toimis nagu peab. Väga mugav nii maanteel kui ka linnas ning tänu diiselmootorile ka kütusekulu mõistlik.” – Andre

Päevahind: 42€


Lexus IS 250 F-Sport

Otsid midagi pilkupüüdvat, kuid samas praktilist? Lexus IS 250 F-Sport – auto, mis on võitnud mitmete südamed ning seda põhjusega. Tegu on pilkupüüdva autoga, mis on samas ka väga praktiline ning millega sõita on äärmiselt mugav. Kasutajatel jätkub vaid kiidusõnu!

“Väga tore autoomanik. Üleandmine alati väga kiire ja sujuv. Auto super korras nagu uus. Puhas nii seest, kui ka väljast. Rendin juba mitmendat korda ja alati kahju tagasi anda, sest nii harjunud. Isegi naine oli nõus sõitma ja kiitis. Soovitan!” – Tauri K.

Päevahind: 50€


Elamusterohket isadepäeva!
Vaata autosid Sinu lähedal Hakka oma autoga raha teenima

Autolevi on lihtne ja usaldusväärne rendikeskkond autoomanikele ja rentijatele.

Alusta juba täna:

Autolevi on Instagram
Jälgi meid »
×